רנסנס ויקטוריה – מרכז רפואי לגמילה מסמים ואלכוהול

אתם לא לבד, השאירו פרטים או התקשרו

גמילה מקריסטל

קריסטל הינו שם המוכר לסם הנקרא מתאמפטמין, המשפיע בצורה שלילית על המערכת העצבים. סם זה נמצא בקטגוריות הקשים ומסוכנים ביותר, עם קוקאין והרואין והינו ממכר ביותר. אופן השימוש הנפוץ בו ביותר הינו בליעה, הזרקה או בצורה נפוצה יותר, עישון. קריסטל גורם לנזקים רבים עבור גוף ונפש האדם, ומכאן נובעת חשיבות הגמילה מקריסטל בהקדם. רנסאנס-ויקטוריה הינו מרכז בריאות המתמחה בגמילה מסמים קשים, קלים ואלכוהול. המחלקה אשפוזית כוללת צוות מקצועי המעניק את כל השירותים וטיפולים הנדרשים במהלך הגמילה.

שיטות הגמילה מקריסטל

הגמילה מקריסטל הינה תהליך ארוך וקשה הכולל שלבים שונים שיהיה על המכור לעבור. התסמינים של תהליך גמילה עשויים לכלול אדישות, דיכאון עמוק, תחושת חוסר שליטה וחוסר אנרגיה. קיימות שיטות שונות לגמילה מקריסטל, יחד עם זאת ישנו צורך במוטיבציה ורצון של המטופל על מנת להצליח. אלו הן השיטות הגמילה המוכרות ביותר:

  • השיטה הטובה ביותר כוללת טיפולים ושירותים שונים של מרכזי גמילה מקצועיים. מכוון שהתמכרות זו הינה קשה, מומלץ לבחור במכון גמילה אשר מעניק שירות של אשפוז מלא. כך ניתן יהיה לטפל במכור בצורה מבוקרת, צמודה ויעילה וכך להגדיל את הסיכויים לגמילה מוצלחת. מרכזי גמילה כוללים צוות רפואי ופסיכולוגי אשר יספק את המענה המתאים בעבור צרכיהם של המטופלים.
  • ניתן לטפל בהתמכרות זו באמצעות טיפול תרופתי, זאת על מנת להקל על כאבים אשר נגרמים בתור תסמיני גמילה מקריסטל.
  • על מנת להעניק לגוף ולנפש אורח חיים בריא וטוב יותר, ניתן לשלב את טיפולי הגמילה עם פעילויות גופנית ותזונה נכונה.
  • לסיום, הנגמל צריך להמשיך את הגמילה ולהגיע למפגשים בקבוצות תמיכה. קבוצות אלו יסייעו מבחינה נפשית להישאר נקיים מסמים לאורך השנים. ניתן לדבר על התהליך אשר הנגמל עבר ולהכיר נגמלים שעברו תהליך דומה.

כיצד מגיעים למרכז גמילה להתמכרויות?

על פי החוק, כל אדם אשר מעל גיל 18 הסובל מהתמכרות, יכול להגיע למכון גמילה על מנת לקבל את הטיפול המתאים לו. מומלץ לבחור במרכז עם ניסיון, רישיון ממשרד הבריאות, צוות מקצועי והמלצות רבות. גמילה מקריסטל היא אמנם תהליך מורכב אך בשילוב מוטיבציה וטיפולים נכונים ניתן להגיע להצלחת התהליך.

מחפשים את הפתרון להתמכרות?

תנו לנו לעזור לכם| מלאו את הפרטים כדי להתחיל מחדש

כמה סיבות לבחור דווקא במרכז שלנו

מרכז גמילה מסמים ושיקום נרקומנים ואלכוהוליסטים רנסנס פועל 24 שעות ביממה. במרכז הגמילה, עובד צוות מקצועי בעל ניסיון של שנים רבות שעבר הכשרה מיוחדת לעבודה עם מכורים בתנאי אשפוז. אנו, במרכז גמילה מקפידים על תנאי מחיה טובים ותנאים שיכבדו את המטופלים, חדרים ממוזגים, חדר אוכל מרווח וממוזג, מועדון, מתקני כושר, מקלחות ושירותים ברמת מחייה טובה, אגב במקום, אנו מקפידים לשמור על אווירה של בית, על מנת לתת הרגשה נינוחה למטופלים.

1

צוות רפואי

צוות מקצועי ויחודי עם ניסיון רב שנים וברמה מקצועית גבוה ביותר. בין אנשי צוות רופאים מומחים, אחים ואחיות מוסמכים, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים מדריכים ומנחי קבוצות מוסמכים.
2

אחים ואחיות 24 שעות

הצוות המקצועי שלנו עומד לשירותכם 24 שעות ביממה!
3

רישיון מיוחד לסמים ואלכוהול

רנסנס – ויקטוריה הינה הקליניקה היחידה עם האישור לגמילה גם מאלכוהול גם מסמים.
4

אנחנו מדברים בכל השפות

אנחנו מדברים בכל השפות: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית, ערבית וכו'.

מאמרים נוספים

חברה לקידום אתרים חברה לקידום אתרים