רנסנס ויקטוריה – מרכז רפואי לגמילה מסמים ואלכוהול

אתם לא לבד, השאירו פרטים או התקשרו

מוסד גמילה מאלכוהול

אפשר למצוא בשוק משקאות חריפים הכוללים אלכוהול באחוזים שונים. כאשר משתמשים בו יתר על המידה, האלכוהול אינו בריא עבור גוף האדם ויכול לגרום לנזקים רבים. ועל כן, אדם אשר שותה אלכוהול באופן שגרתי עלול להתמכר לחומר זה. על מנת להצליח להיגמל מהתמכרות זו, ניתן לבקש את עזרתו של מוסד גמילה מאלכוהול. תכירו את רנסאנס-ויקטוריה, זהו מרכז רפואי לגמילה מסמים ואלכוהול. בעזרתו של צוות מקצועית עם ניסיון רב, מוסד זה מעניק שירותים רבים כגון, טיפול קבוצתי וטיפול פרטני, גמילה באשפוז מלא, גמילה פיזית, ליווי מלא של עבודה סוציאלית, טיפול פסיכו – סוציאלי וראיון קבלה לקהילות טיפוליות.

הקשיים בתהליך הגמילה מאלכוהול

כאשר מטופל נכנס למושג גמילה מאלכוהול, מומלץ שידע איזו תהליך הוא הולך לעבור. התהליך מחולק לשלושה שלבים: שלב הפיזי הקשה ביותר, שלב התאוששות והשלב האחרון יהיה השגת ההבנה שאפשר לחיות ולהתמודד עם הקשיים שהחיים מציבים בפנינו מבלי לצרוך אלכוהול. מכיוון שתהליך זה אינו קל עבור מכורים המגיעים למוסד, הם עשויים להתמודד עם קשיים רבים. חלק מהם כולל גם את הנקודות הבאות:

  • הקושי הכי בולט אשר כל מכור מרגיש, הוא החוסר בגוף של שתיית אלכוהול. בתחילת התהליך הקשיים הינם פיזיים, מכוון ששתייה חריפה גורמת לנזקים עבורו. על מנת להצליח להיגמל משתייה זו, הינם עוברים תקופה לא קלה ומרגישים התכווצויות בשרירים, רעד ותסמינים נוספים אחרים.
  • במהלך טיפול הגמילה, המכור עשוי להיתקל במצבים שונים אשר יגרמו לו לרצות לחזור ולשתות, זאת לרבות קשיים נפשיים ופיזיים. על כן חשוב מאוד לבחור במוסד גמילה מקצועי מאלכוהול המעניק את השירותים הטובים ביותר עבור המטופלים.

גמילה מאלכוהול באמצעות טיפול התנהגותי

טיפול זה מיועד למטופלים אשר עברו את השלב הראשון, כלומר השלב הפיזי של גמילה מאלכוהול. טיפול התנהגותי מאפשר למטופל להכיר את עצמו מחדש, להבין מי הוא, מה מטרתו בחיים, מהם התחביבים שלו וכדומה.

התמכרות לאלכוהול גורם לנזק רב מבחינת רפואית והתנהגותית. ועל כן, שלב זה מאוד משמעותי ומאפשר למכור ללמוד מחדש כיצד מתנהגים ואיך ניתן להתמודד עם הצרות והקשיים של חיי האדם בלי שתייה חריפה.

מחפשים את הפתרון להתמכרות?

תנו לנו לעזור לכם| מלאו את הפרטים כדי להתחיל מחדש

כמה סיבות לבחור דווקא במרכז שלנו

מרכז גמילה מסמים ושיקום נרקומנים ואלכוהוליסטים רנסנס פועל 24 שעות ביממה. במרכז הגמילה, עובד צוות מקצועי בעל ניסיון של שנים רבות שעבר הכשרה מיוחדת לעבודה עם מכורים בתנאי אשפוז. אנו, במרכז גמילה מקפידים על תנאי מחיה טובים ותנאים שיכבדו את המטופלים, חדרים ממוזגים, חדר אוכל מרווח וממוזג, מועדון, מתקני כושר, מקלחות ושירותים ברמת מחייה טובה, אגב במקום, אנו מקפידים לשמור על אווירה של בית, על מנת לתת הרגשה נינוחה למטופלים.

1

צוות רפואי

צוות מקצועי ויחודי עם ניסיון רב שנים וברמה מקצועית גבוה ביותר. בין אנשי צוות רופאים מומחים, אחים ואחיות מוסמכים, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים מדריכים ומנחי קבוצות מוסמכים.
2

אחים ואחיות 24 שעות

הצוות המקצועי שלנו עומד לשירותכם 24 שעות ביממה!
3

רישיון מיוחד לסמים ואלכוהול

רנסנס – ויקטוריה הינה הקליניקה היחידה עם האישור לגמילה גם מאלכוהול גם מסמים.
4

אנחנו מדברים בכל השפות

אנחנו מדברים בכל השפות: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית, ערבית וכו'.

מאמרים נוספים

חברה לקידום אתרים חברה לקידום אתרים