רנסנס ויקטוריה – מרכז רפואי לגמילה מסמים ואלכוהול

אתם לא לבד, השאירו פרטים או התקשרו

מכון גמילה

מכון גמילה הינו מרכז שיקומי או מקצועי המסייע להיגמל מהתמכרויות שונות. קיימים סוגים רבים של התמכרויות, כגון, סמים, עישון, אלכוהול, אינטרנט, הימורים ועוד. מכון גמילה מאפשר למכורים להשתחרר מהרגלים מזיקים אלו ולהתחיל את החיים מחדש. רנסאנס-ויקטוריה הינו מרכז רפואי לגמילה מסמים ואלכוהול. מוסד זה, הוא אחד הגדולים בארץ, הכולל 4 מחלקות ברורות: מחלקת לנפגעי סמים, מחלקת לטיפול בנפגעי אלכוהול, מחלקת לבוגרי אשפוזית וקליטת אזרחים המגיעים לטיפול מחוץ לארץ.

איך לבחור מכון גמילה מסמים ואלכוהול?

בשנים האחרונות, ניתן לראות מרכזים גמילה רבים הנפתחים בכל רחבי הארץ. עם זאת, בחירה של מכון גמילה הינו החלטה חשובה ביותר עבור המכור ומשפחתו. על מנת לבחור נכון ולהירשם למכון גמילה המתאים ביותר, יש להתייחס לגורמים המשפיעים על החלטה זו:

  • ראשית, יש לבחור במכון גמילה מקצועי, עם ניסיון בתחום גמילה מאלכוהול וסמים. יש לברר אלו המלצות קיבל מכון זה. בנוסף לכך, ניתן לברר מהי ההכשרה אשר מנהל המקום רכש ולבחון האם הוא מבין את נושאי גמילה. גם אם המקום נראה מרשים, חשוב לוודא את רמת המקצועיות של המרכז הגמילה.
  • שנית, מומלץ לבדוק איזה צוות מגיע מדי יום על מנת לטפל במכורים לסמים או אלכוהול. הצוות המקצועי צרך לכלול מומחים בתחום לדוגמא פסיכולוגיים, ועובדי סוציאליים. בנוסף, צוות רפואי חייב להיות נוכח במכון, דוגמת אחיות ורופאים אשר מתמחים בטיפולי גמילה.
  • לסיום, יש לברר היכן נמצא מכון הגמילה ואיזו אווירה הוא משדר בעבור המטופלים והמבקרים בו. ניתן לבחור במכון אינטימי אשר המטופלים יכולים לקבל לעיתים, ביקור ממשפחה.

בחירה של מכון גמילה צריכה להיות מחושבת, יש לבדוק את התוכנית הטיפולים שמוצעת למכורים, שעות פעילות, נוכחות צוות 24 שעות ביממה ועוד. מכון גמילה מ מאפשר למכורים לחזור לחיים באיכות גבוהה יותר, על מנת להשיג מטרה זו יהיה עליכם לבחור את מרכז הגמילה הטוב ביותר.

מאיזה גיל ניתן להגיע לטיפול במכון גמילה?

על פי החוק, מרכז גמילה יכול לקבל מטופלים מגיל 18 והלאה. במידה והנכם מעוניינים לאשפז אדם מתחת לגיל זה, ניתן להתקשר למכון גמילה על מנת לקבל את ההדרכה המתאימה ולפנות לגורמים הרלוונטיים.

מחפשים את הפתרון להתמכרות?

תנו לנו לעזור לכם| מלאו את הפרטים כדי להתחיל מחדש

כמה סיבות לבחור דווקא במרכז שלנו

מרכז גמילה מסמים ושיקום נרקומנים ואלכוהוליסטים רנסנס פועל 24 שעות ביממה. במרכז הגמילה, עובד צוות מקצועי בעל ניסיון של שנים רבות שעבר הכשרה מיוחדת לעבודה עם מכורים בתנאי אשפוז. אנו, במרכז גמילה מקפידים על תנאי מחיה טובים ותנאים שיכבדו את המטופלים, חדרים ממוזגים, חדר אוכל מרווח וממוזג, מועדון, מתקני כושר, מקלחות ושירותים ברמת מחייה טובה, אגב במקום, אנו מקפידים לשמור על אווירה של בית, על מנת לתת הרגשה נינוחה למטופלים.

1

צוות רפואי

צוות מקצועי ויחודי עם ניסיון רב שנים וברמה מקצועית גבוה ביותר. בין אנשי צוות רופאים מומחים, אחים ואחיות מוסמכים, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים מדריכים ומנחי קבוצות מוסמכים.
2

אחים ואחיות 24 שעות

הצוות המקצועי שלנו עומד לשירותכם 24 שעות ביממה!
3

רישיון מיוחד לסמים ואלכוהול

רנסנס – ויקטוריה הינה הקליניקה היחידה עם האישור לגמילה גם מאלכוהול גם מסמים.
4

אנחנו מדברים בכל השפות

אנחנו מדברים בכל השפות: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית, ערבית וכו'.

מאמרים נוספים

חברה לקידום אתרים חברה לקידום אתרים