רנסנס ויקטוריה – מרכז רפואי לגמילה מסמים ואלכוהול

אתם לא לבד, השאירו פרטים או התקשרו

מרכז גמילה מאלכוהול

מרכז גמילה מאלכוהול הוא חוף מבטחים המציע למכורים לאלכוהול סביבה בטוחה, כמו גם ליווי צמוד עד לשבירת התלות בחומר ממכר זה. תהליך גמילה זה טומן בחובו שלבים רבים, החל מהתמודדות עם תסמיני הגמילה הפיזיים, הרגשיים ועד ההתמודדות עם חיי היום יום – ללא האלכוהול שיאפשר נתיב בריחה קל. עם זאת, חשוב לציין שתהליך שיקום נחשב כמוצלח רק כאשר המשתקם מצליח לנתק את עצמו מהסביבה הרעילה שהקיפה אותו, כמו גם להתמיד בתהליך הצמיחה והבנייה האישית – ללא התלות בשתייה.

מרכז גמילה מאלכוהול: מידע חשוב

כאשר צריכת האלכוהול הולכת וגוברת, ותוצאותיה על המכור וסביבתו הן הרסניות, יש צורך בעזרה של צוות מקצועי לצורך גמילה. בבואכם לרשום את יקירכם במרכז הגמילה מאלכוהול, חשוב שתתוודעו למספר היבטים חשובים בתהליך האשפוז כמו גם על הצוות המטפל.

  • סוגי המרפאות ומרכזי הגמילה מאלכוהול מציעים מגוון טיפולים, כאשר עלות הטיפול והשיקום הולך יד ביד עם האופי הציבורי או הפרטי של המרכז. במסגרת הטיפול הפרטי, לדוגמא, אופי הטיפול הוא אישי ומותאם לשעות המתאימות למשתקם. עלות הטיפול, בהתאם, משתנה בהתאם לתכנית המותאמת למטופל. במידה וידכם אינה משגת את עלות הטיפול הפרטי, אפשרויות הטיפול הציבורי יאפשרו שיקום והחלמה מהתמכרות מאלכוהול בעלות זולה בהרבה, תוך פיקוח צוות מקצועי.
  • צוות מרכז הגמילה: כל מרכז גמילה בארץ המכבד את עצמו, אמור לכלול בצוות המטפל שלו, בין השאר, עובדים סוציאליים המתמחים בטיפול בהתמכרויות, רופאים שעברו התמחות בפסיכיאטריה, פסיכולוגים, כמו גם מדריכים וכמובן, עובדי מנהלה.
  • זכאים לטיפול בהתמכרות מאלכוהול הם אלו הרואים עצמם שבויים בתלות הרסנית באלכוהול, בן אם מדובר במשתמש עצמו ובין אם מדובר בבן משפחה או בחברים של המשתמש. ישנם מרכזי גמילה שיבקשו שהאדם המעוניין בשיקום יתקשר בעצמו לקבוע פגישה ראשונית. במהלך פגישה זו הוא יפרט את התלות שלו באלכוהול, ויוצגו בפניו אפשרויות הטיפול המתאימות עבורו.

לשבור דפוסי התמכרות – ולבנות את עצמכם מחדש

מרכז גמילה מאלכוהול הוא חלק הכרחי המסייע לשבור את התלות בשתייה. כאשר המשתקם משתחרר ממרכז הגמילה, במקרים רבים הוא יידרש לליווי נוסף שיסייע לו לחזור לחברה כאדם פעיל ותורם. עם תמיכתה של עמותת מעל הסם – תוכלו להיכנס לתהליך הגמילה והשיקום ללא חשש.

מחפשים את הפתרון להתמכרות?

תנו לנו לעזור לכם| מלאו את הפרטים כדי להתחיל מחדש

כמה סיבות לבחור דווקא במרכז שלנו

מרכז גמילה מסמים ושיקום נרקומנים ואלכוהוליסטים רנסנס פועל 24 שעות ביממה. במרכז הגמילה, עובד צוות מקצועי בעל ניסיון של שנים רבות שעבר הכשרה מיוחדת לעבודה עם מכורים בתנאי אשפוז. אנו, במרכז גמילה מקפידים על תנאי מחיה טובים ותנאים שיכבדו את המטופלים, חדרים ממוזגים, חדר אוכל מרווח וממוזג, מועדון, מתקני כושר, מקלחות ושירותים ברמת מחייה טובה, אגב במקום, אנו מקפידים לשמור על אווירה של בית, על מנת לתת הרגשה נינוחה למטופלים.

1

צוות רפואי

צוות מקצועי ויחודי עם ניסיון רב שנים וברמה מקצועית גבוה ביותר. בין אנשי צוות רופאים מומחים, אחים ואחיות מוסמכים, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים מדריכים ומנחי קבוצות מוסמכים.
2

אחים ואחיות 24 שעות

הצוות המקצועי שלנו עומד לשירותכם 24 שעות ביממה!
3

רישיון מיוחד לסמים ואלכוהול

רנסנס – ויקטוריה הינה הקליניקה היחידה עם האישור לגמילה גם מאלכוהול גם מסמים.
4

אנחנו מדברים בכל השפות

אנחנו מדברים בכל השפות: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית, ערבית וכו'.

מאמרים נוספים

חברה לקידום אתרים חברה לקידום אתרים