רנסנס ויקטוריה – מרכז רפואי לגמילה מסמים ואלכוהול

אתם לא לבד, השאירו פרטים או התקשרו

מרכז גמילה מהימורים

הימור הינו פעולה אשר מסכנת סכום כספי מסוים באמצעות משחקים שונים. משחקי הימורים שונים היו פופולריים בעבר והם נפוצים מאוד גם היום. כאשר אדם נשאב אליהם יתר על המידה, הם יכולים לגרום לנזק רב ולהתמכרות בתחום אליהם. התמכרות להימורים הינה תופעה בה אדם אינו יכול להפסיק להמר ועשוי לאבד שליטה, וכך עלול לאבד כספים ולהיכנס לחובות גדולים. מרכז גמילה מהימורים מעניק את הטיפולים אשר מטופלים זקוקים כדי להיגמל מתלות זו. רנסאנס-ויקטוריה הינו מרכז להתמכרויות אשר מעניק שירותים רבים על ידי צוות מקצועית עם ניסיון רב שמאפשר למטופלים להיגמל מהתמכרות.

מרכז גמילה מהימורים – תסמינים להתמכרות

אנשים רבים מכירים את התופעה של התמכרות מסמים או מאלכוהול. התמכרות מהימורים יכולה לגרום לנזקים כלכליים ומשפחתיים, ומסיבה זו חשוב לטפל בהקדם בתופעה זו. מומלץ לבחור מרכז גמילה מהימורים המתמחה בכך והמסוגל ליצור תכנית בעבור כל מטופל וסוג התמכרות שלו. על מנת לדעת כיצד מזהים התמכרות להימורים, ניתן לברר מהם הסימנים המזוהים איתה:

  • הסימפטום הראשון והבולט ביותר הינו התלות שבה המכור לא יכול לשלוט. אדם אשר סובל מהתמכרות זו אינו יכול להפסיק לשחק במשחקים השונים על מנת לנסות להרוויח מהם. עם הזמן התמכרות זו גורמת לנזקים כלכליים המשפיעים על כל סביבתו של המכור.
  • בהתחלה, המהמר משמש בסכומים קטנים ולאחר מכן הינו מגדיל את הסכומים כדי להרוויח יותר. תופעה זו מתרחשת מתוך ניסיון של המכור לחזור ולהשיג את הריגוש שחש בפעמים הראשונות בהם הימר.
  • כאשר אדם מנסה להיגמל מהימורים ואינו יכול להמר, הוא עשוי לחוש בתסמינים דומים לנגמלים מאלכוהול, סמים ועוד. חלק מהתסמינים הנפשיים הינם, כעס, עצבנות, דיכאון, תסכול ועוד.

הדרך להחלים מהתמכרות מהימורים

על מנת להחלים ולצלוח את הגמילה מההימורים, על המהמר להגיע למרכז גמילה מהתמכרויות. מומלץ לבחור במכון מקצועי אשר יכול להציג המלצות רבות ויעניק את הטיפולים המתקדמים להם מהמרים רבים זקוקים בעת תהליך הגמילה.

טיפול בהתמכרות להימורים כולל שילוב של שיטות התמודדות שונות שנועדו להילחם בצורך ורצון של המכור לחזור ולהמר. תהליך זה אינו קל, אך יוביל בסופו של יום להצלחה רבה הודות לטיפולים של מרכז גמילה מקצועי.

מחפשים את הפתרון להתמכרות?

תנו לנו לעזור לכם| מלאו את הפרטים כדי להתחיל מחדש

כמה סיבות לבחור דווקא במרכז שלנו

מרכז גמילה מסמים ושיקום נרקומנים ואלכוהוליסטים רנסנס פועל 24 שעות ביממה. במרכז הגמילה, עובד צוות מקצועי בעל ניסיון של שנים רבות שעבר הכשרה מיוחדת לעבודה עם מכורים בתנאי אשפוז. אנו, במרכז גמילה מקפידים על תנאי מחיה טובים ותנאים שיכבדו את המטופלים, חדרים ממוזגים, חדר אוכל מרווח וממוזג, מועדון, מתקני כושר, מקלחות ושירותים ברמת מחייה טובה, אגב במקום, אנו מקפידים לשמור על אווירה של בית, על מנת לתת הרגשה נינוחה למטופלים.

1

צוות רפואי

צוות מקצועי ויחודי עם ניסיון רב שנים וברמה מקצועית גבוה ביותר. בין אנשי צוות רופאים מומחים, אחים ואחיות מוסמכים, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים מדריכים ומנחי קבוצות מוסמכים.
2

אחים ואחיות 24 שעות

הצוות המקצועי שלנו עומד לשירותכם 24 שעות ביממה!
3

רישיון מיוחד לסמים ואלכוהול

רנסנס – ויקטוריה הינה הקליניקה היחידה עם האישור לגמילה גם מאלכוהול גם מסמים.
4

אנחנו מדברים בכל השפות

אנחנו מדברים בכל השפות: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית, ערבית וכו'.

מאמרים נוספים

חברה לקידום אתרים חברה לקידום אתרים