רנסנס ויקטוריה – מרכז רפואי לגמילה מסמים ואלכוהול

אתם לא לבד, השאירו פרטים או התקשרו

מרכז גמילה מסמים פרטי

בין אם אתה משתמש בסמים באופן קבוע והרסני, ובין אם אתה מכיר כאלו – אין ספק שכואב להביט בהם הורסים את חייהם. מרכז גמילה מסמים פרטי משמש כפתרון המומלץ במצבים של רצון לשבור את דפוסי ההתמכרות. כדי להתגבר על דפוסים אלו, מרכזי גמילה מציעים שירותים הכוללים ליווי והדרכה מלאים וצמודים. מכירים מכורים או אתם בעצמכם מחפשים מסגרת טיפולית? אנא פנו במהרה למרכז גמילה.

מרכז גמילה מסמים פרטי: מהם השירותים המוצעים?

הגעתם לשלב הקריטי בתהליך ההחלמה: בחירה במרכז גמילה. אין ספק שמדובר בשלב מורכב ומלחיץ, המלווה בחששות רבים. כדי להקל על התהליך, נסביר מעט על חלק מההיבטים של האשפוז במרכז הגמילה, הטיפולים והצוות המקצועי העובד בו:

  • לקראת שלב האשפוז וההחלמה בפועל, על הצוות המקצועי של מכון הגמילה לבצע ראיון קבלה, כמו גם לאבחן את הבריאות הפיזית של המשתקם: על סמך המסמכים הרפואיים שהוא מציג, יידע הצוות הרפואי של מכון הגמילה לאבחן את המצב הבריאותי שלו. במקביל לכך, המשתקם יעבור אבחון נפשי על ידי צוות מקצועי של פסיכיאטרים ופסיכולוגים, אשר, בהתאם, ידעו להתאים עבורו תהליך שיקומי.
  • אופי הטיפול ותכניו משפיעים רבות על הצלחת תהליך הגמילה: בין אם מדובר בכמות השעות המוענקות במסגרת הטיפול הפרטני או הקבוצתי, או הטכניקות שבשימוש במהלך סוגי טיפולים אלו – מומלץ להתעניין ולברר זאת מבעוד מועד לכניסה. לעיתים, מראה עיניים משמש מצג שווא לטיפולים מקצועיים. כלומר, לא כל מכון גמילה שמתחזק גינה או חוות סוסים אכן בונה, במקביל לכך, תכנית טיפולית מתאימה.
  • בבואכם להתאשפז במכון גמילה, או ללוות את יקירכם לאשפוז, חשוב שתשאלו את השאלות הבאות: האם אנשי הצוות המטפל מחזיקים ברישיון ובניסיון הרלוונטי? והאם הם מקפידים על דיסקרטיות? משום ששלל אנשי מקצוע נחשפים למידע רב לאורך תהליך האבחון וההחלמה של האדם המשתקם, על מכון הגמילה לשמור על דיסקרטיות מוחלטת על מהות האבחון של המטופל ועל העבר שלו. על מנת שלא יגרם כאב נוסף למטופל, חשוב לוודא את הפרטים הללו בשלב מוקדם.

ההצלחה בתהליך הגמילה – עם צוות תומך

אף אחד לא צריך להתמודד עם הקשיים הפיזיים והנפשיים של התמכרות לבד. הצוות המקצועי והאווירה המכילה של עמותת מעל הסם יתרמו רבות להצלחה של שבירת דפוסי ההתמכרות.

מחפשים את הפתרון להתמכרות?

תנו לנו לעזור לכם| מלאו את הפרטים כדי להתחיל מחדש

כמה סיבות לבחור דווקא במרכז שלנו

מרכז גמילה מסמים ושיקום נרקומנים ואלכוהוליסטים רנסנס פועל 24 שעות ביממה. במרכז הגמילה, עובד צוות מקצועי בעל ניסיון של שנים רבות שעבר הכשרה מיוחדת לעבודה עם מכורים בתנאי אשפוז. אנו, במרכז גמילה מקפידים על תנאי מחיה טובים ותנאים שיכבדו את המטופלים, חדרים ממוזגים, חדר אוכל מרווח וממוזג, מועדון, מתקני כושר, מקלחות ושירותים ברמת מחייה טובה, אגב במקום, אנו מקפידים לשמור על אווירה של בית, על מנת לתת הרגשה נינוחה למטופלים.

1

צוות רפואי

צוות מקצועי ויחודי עם ניסיון רב שנים וברמה מקצועית גבוה ביותר. בין אנשי צוות רופאים מומחים, אחים ואחיות מוסמכים, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים מדריכים ומנחי קבוצות מוסמכים.
2

אחים ואחיות 24 שעות

הצוות המקצועי שלנו עומד לשירותכם 24 שעות ביממה!
3

רישיון מיוחד לסמים ואלכוהול

רנסנס – ויקטוריה הינה הקליניקה היחידה עם האישור לגמילה גם מאלכוהול גם מסמים.
4

אנחנו מדברים בכל השפות

אנחנו מדברים בכל השפות: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית, ערבית וכו'.

מאמרים נוספים

חברה לקידום אתרים חברה לקידום אתרים