רנסנס ויקטוריה – מרכז רפואי לגמילה מסמים ואלכוהול

אתם לא לבד, השאירו פרטים או התקשרו

מרכז גמילה

מרכז גמילה הוא מרחב בטוח המסייע לאנשים בעלי התמכרות לשבור דפוסים אלו ולבנות את חייהם מחדש. בין אם אתם מכורים לסמים – קשים או קלים, לאלכוהול או להימורים, דעו כי אינכם צריכים להמשיך לחיות חיי הרס אלו; חיים שהם, למעשה, אינם באמת חיים אלא דפוס התמכרותי המשפיע לא רק עליכם, אלא גם על הסביבה שלכם. אין בושה בפנייה למרכז גמילה – מהלך שיביא לסיוע ולמהפך משמעותי עבורכם.

כיצד מתבצע תהליך הפנייה למרכז גמילה?

תהליך הגמילה באשפוזית, או במרכז הגמילה, הוא תהליך המורכב מהיבט תרופתי, קליני, ורוחני. אלמנטים אלו יוצרים תהליך שיקום והחלמה הדרגתי המכין את הגוף ואת הנפש של המשתקם כראוי. מה היא, למעשה אשפוזית, כיצד יש לפנות למרכז גמילה זה ואיזה צוות מומחים הוא מעסיק? בואו נסקור זאת בקצרה:

  1. אשפוזית – כאשר מכורים נכנסים לתקופת החלמה ושיקום כתוצאה מההתמכרות שלהם, הם יכנסו לאשפוזית: יחידה ייעודית לגמילה. משך האשפוז משתנה, כאשר עבור מבוגרים משך האשפוז הוא שבועיים עד שלושה שבועות, ועבור בני נוער – משך האשפוז יעמוד על כשלושה חודשים. חשוב לציין, שמטופלים בעלי סטטוס תחלואה כפולה, כלומר בעלי פגיעה נפשית אשר, במקביל, יצרו דפוסי התמכרות, יזכו לאשפוזיות המצוידות בצוות וציוד מותאם.
  2. פנייה לאשפוזית – הפנייה אל המחלקה לשירותים חברתיים יתבצע על ידי המכור עצמו או ידי אחד מהסביבה התומכת שלו – בין אם בן משפחה או חבר קרוב. בסיוע של עובד סוציאלי, המכור יופנה לאשפוזית, ועם המסמכים הרלוונטיים. אפשרות נוספת היא שהמכור הוא זה שיפנה ישירות לאשפוזית. לאחר הפניה לאשפוזית, יתבצע תהליך קבלה המורכב מאבחון ובדיקות רפואיות, לצד אבחון פסיכו-סוציאלי.
  3. אנשי צוות – בין אם באשפוזית או במרכזים ייעודים המטפלים בהתמכרויות, על הצוות המטפל לכלול עובדים סוציאליים, מדריכים, פסיכולוגים ורופאים בעלי התמחות בפסיכיאטריה. במקביל, צוות מקצועי הוא צוות שמקפיד לפעול בהתאם לקוד התנהגות אתי מול המטופלים שלהם, כמו גם על סבלנות, הקשבה וכבוד לצד גבולות בינם לבין המשתקמים.

תהליך שיקום הדרגתי – לבריאות הנפש והגוף

מכירים מכורים ומחפשים אחר מסגרת תומכת עבורם? עמותת מעל הסם מציעה אשפוז הכולל טיפול מסור ומוקפד, לצד צוות מטפל בעל הכשרה מתאימה וניסיון נרחב במרכזי גמילה.

מחפשים את הפתרון להתמכרות?

תנו לנו לעזור לכם| מלאו את הפרטים כדי להתחיל מחדש

כמה סיבות לבחור דווקא במרכז שלנו

מרכז גמילה מסמים ושיקום נרקומנים ואלכוהוליסטים רנסנס פועל 24 שעות ביממה. במרכז הגמילה, עובד צוות מקצועי בעל ניסיון של שנים רבות שעבר הכשרה מיוחדת לעבודה עם מכורים בתנאי אשפוז. אנו, במרכז גמילה מקפידים על תנאי מחיה טובים ותנאים שיכבדו את המטופלים, חדרים ממוזגים, חדר אוכל מרווח וממוזג, מועדון, מתקני כושר, מקלחות ושירותים ברמת מחייה טובה, אגב במקום, אנו מקפידים לשמור על אווירה של בית, על מנת לתת הרגשה נינוחה למטופלים.

1

צוות רפואי

צוות מקצועי ויחודי עם ניסיון רב שנים וברמה מקצועית גבוה ביותר. בין אנשי צוות רופאים מומחים, אחים ואחיות מוסמכים, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים מדריכים ומנחי קבוצות מוסמכים.
2

אחים ואחיות 24 שעות

הצוות המקצועי שלנו עומד לשירותכם 24 שעות ביממה!
3

רישיון מיוחד לסמים ואלכוהול

רנסנס – ויקטוריה הינה הקליניקה היחידה עם האישור לגמילה גם מאלכוהול גם מסמים.
4

אנחנו מדברים בכל השפות

אנחנו מדברים בכל השפות: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית, ערבית וכו'.

מאמרים נוספים

חברה לקידום אתרים חברה לקידום אתרים