רנסנס ויקטוריה – מרכז רפואי לגמילה מסמים ואלכוהול

אתם לא לבד, השאירו פרטים או התקשרו

  התמכרות לקלונקס

  קלונקס היא אחת התרופות הפסיכיאטריות החזקות ביותר הקיימות כיום. מצד אחד היא אפקטיבית מאוד להרגעת חרדות, לרבות OCD ו-PTSD, עוזרת לאנשים שסובלים ממצוקות רגשיות קשות לישון טוב יותר ולמעשה מהווה חבל הצלה של ממש בתקופות קשות. עוד יתרון משמעותי של תרופה זו, הוא האימפקט המידי שלה. מצד שני, הקלונקס עלול לגרום לפיתוח תלות ממשית בו, ולכן השימוש בו מומלץ לטווח קצר בלבד. מינונים גבוהים או נטילת התרופה לאורך תקופה ממושכת עלולים לייצר נזקים כולל התמכרות לקלונקס ואובדן שליטה. במקרים אלה מומלץ בחום להיעזר בגורמים מקצועיים על-מנת לנתק את התלות ולעלות על מסלול חיים בריא יותר – וזו בדיוק המומחיות של עמותת מעל הסם ומרכז הגמילה רנסנס ויקטוריה.

  למה עלולה לגרום התמכרות לקלונקס?

  * מינון הולך וגדל ותדירות גבוהה יותר של השימוש בכדור – כולל צורך בשקרים כדי להשיג עוד כדורים, מעבר למרשם שמספק הרופא המטפל.

  * תופעות לוואי משמעותיות – ככל שהמינון של הקלונקס גבוה יותר, כך גדל הסיכון להופעת תסמינים לא רצויים וגדלה גם העוצמה של תופעות הלוואי. בין תופעות הלוואי השכיחות: דיכאון, פגיעה בתפקוד המיני, בלבול, ישנוניות, תוקפנות, קוצר נשימה, גודש בחזה, רעידות, בחילות, שלשולים ובמקרים חמורים גם מחשבות רדיפה.

  * סימפטומים קשים כשמנסים להפחית את היקף הצריכה של הקולנקס או להפסיק לגמרי – כולל עוויתות במערכת העיכול, כאבי שרירים, רעידות, הקאות, פרכוסים ואף מחשבות אובדניות.

  קלונקס גמילה אפקטיבית ויציבה

  לנוכח מידת החומרה של התמכרות לקלונקס, הסיכוי של ניסיונות גמילה עצמאיים נמוך למדי. רק בעזרת אנשי מקצוע מיומנים ניתן לנתק את אותה תלות פיזית שהתפתחה בהצלחה, ובנוסף לעשות זאת בלי נזקים במהלך ניקוי הגוף מהחומר הפעיל בתרופה, הקלונאזפאם (חומר ממשפחת הבנזודיאזפינים בעל השפעה משמעותית על מערכת העצבים). מפתח נוסף להצלחת התהליך הוא הצעת פתרונות חלופיים לתרופה, כך שלאדם תהיה את היכולת להתמודד עם חרדות ועוד מצוקות רגשיות. עמותת מעל הסם פועלת בתחום הגמילה מתרופות פסיכיאטריות (וכן מחומרים פסיכואקטיביים אחרים ובהם אלכוהול, קנאביס, הרואין ועוד) מזה שנים רבות ובהתאם אנשי העמותה צברו ידע יקר ערך – שמתורגם לתוכניות גמילה אפקטיביות שמצליחות לשמור את האדם בריא ומתפקד לטווח ארוך.

  מחפשים את הפתרון להתמכרות?

  תנו לנו לעזור לכם| מלאו את הפרטים כדי להתחיל מחדש

   כמה סיבות לבחור דווקא במרכז שלנו

   מרכז גמילה מסמים ושיקום נרקומנים ואלכוהוליסטים רנסנס פועל 24 שעות ביממה. במרכז הגמילה, עובד צוות מקצועי בעל ניסיון של שנים רבות שעבר הכשרה מיוחדת לעבודה עם מכורים בתנאי אשפוז. אנו, במרכז גמילה מקפידים על תנאי מחיה טובים ותנאים שיכבדו את המטופלים, חדרים ממוזגים, חדר אוכל מרווח וממוזג, מועדון, מתקני כושר, מקלחות ושירותים ברמת מחייה טובה, אגב במקום, אנו מקפידים לשמור על אווירה של בית, על מנת לתת הרגשה נינוחה למטופלים.

   1
   צוות רפואי
   צוות מקצועי ויחודי עם ניסיון רב שנים וברמה מקצועית גבוה ביותר. בין אנשי צוות רופאים מומחים, אחים ואחיות מוסמכים, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים מדריכים ומנחי קבוצות מוסמכים.
   2
   אחים ואחיות 24 שעות
   הצוות המקצועי שלנו עומד לשירותכם 24 שעות ביממה!
   3
   רישיון מיוחד לסמים ואלכוהול
   רנסנס – ויקטוריה הינה הקליניקה היחידה עם האישור לגמילה גם מאלכוהול גם מסמים.
   4
   אנחנו מדברים בכל השפות
   אנחנו מדברים בכל השפות: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית, ערבית וכו'.

   גמילה מתרופות נוספים

   חברה לקידום אתרים חברה לקידום אתרים

    נשמח למילוי פרטים שיסייעו לנו טרם החזרה :)
    תודה שפנית לרנסאנס-ויקטוריה, אנחנו כאן עבורך
    קירבה משפחתית:
    הורהאח/ותבן/ת זוגמכר/ההמטופל/תאחר
    סוג ההתמכרות:
    סמיםאלכוהולתרופותהימורים
    מקום מגורים:
    גורם מממן:
    פרטיציבורי
    ספרו לנו אודות המטופל/ת: