רנסנס ויקטוריה – מרכז רפואי לגמילה מסמים ואלכוהול

אתם לא לבד, השאירו פרטים או התקשרו

  אל תתפשרו על פחות מהכי טוב

  בין אם בעקבות התמכרות לסמים קשים ובין אם לסמים קלים, במידה ואתם תרים אחר מכון גמילה מסמים. אין סיבה שתתפשרו על פחות ממכון הגמילה המקצועי ביותר ומרכז גמילה מסמים ואלכוהול רנסנס – ויקטוריה, יכול להוות ככתובת הנכונה למטרה.

  מכון גמילה מסמים – דגש על כל הפרטים, גדולים כקטנים

  בחירת מכון גמילה מסמים מצריכה שימם דגש על שורה ארוכה של פרטים, אשר בכוחם להבטיח את הבחירה הטובה ביותר. בהליך הבחירה מומלץ לשים דגש הן על השירותים אשר מוצעים על ידי המכון, הן על הצוות המקצועי (בעלי התפקידים והרזומה שלה בתחום), הן על תנאי האשפוז ולמעשה, על כל פרט אחר אשר בכוחו לספק את התמונה המלאה לגבי האיכות והרמה המקצועית של אותו מכון גמילה מסמים. כאמור, ההמלצה תהיה לשים דגש גם על הפרטים הכביכול קטנים כגון: ארוחות, ביקורי משפחות ועוד.

  מכון גמילה מסמים – לדבר עם אנשים

  אם יש אפשרות להגיע לנגמלים אשר עברו את תהליך הגמילה באותו מכון גמילה מסמים או עם בני משפחתם של נגמלים שכאלו, דבר זה בהחלט יוכל לסייע בקבלת ההחלטה ואף להסב שקט נפשי לגבי הבחירה. כידוע, אנחנו חיים בעידן האינטרנט עידן בו ניתן להגיע בצורה קלה ומהירה לאותם הממליצים.

  דואגים לבחירה הנכונה

  לצערנו לא מעט אנשים עלולים למצוא את עצמם מכורים לסמים וכידוע, התמכרות לסמים קשים עלולה במקרים מסוימים, לא רק לפגוע בבריאות ובאיכות החיים אחא גם לסכן את החיים. מהסיבה הזאת, אי אפשר להקל ראש בכל מה שקשור להליך הגמילה וקיימת חשיבות גבוהה לבחור בתבונה את אותו מכון גמילה מסמים.
  אם גם אתם מחפשים אח מכון גמילה מסמים, מוזמנים להכיר את המרכז לגמילה מסמים ואלכוהול רנסנס –  ויקטוריה. המרכז מעסיק צוות מקצועי של אנשי מקצוע כמו: רופאים, פסיכיאטריים, עובדים סוציאליים ועוד. אשר אמורים ללוות את הנגמלים לאורך כל התהליך ולוודא שהם יצלחו כל שלב על הצד הטוב ביותר. לקבלת מלוא הפרטים הן על המרכז ועל תוכניות הגמילה מוזמנים לחייג
  1800-205-077.

   

  מחפשים את הפתרון להתמכרות?

  תנו לנו לעזור לכם| מלאו את הפרטים כדי להתחיל מחדש

   כמה סיבות לבחור דווקא במרכז שלנו

   מרכז גמילה מסמים ושיקום נרקומנים ואלכוהוליסטים רנסנס פועל 24 שעות ביממה. במרכז הגמילה, עובד צוות מקצועי בעל ניסיון של שנים רבות שעבר הכשרה מיוחדת לעבודה עם מכורים בתנאי אשפוז. אנו, במרכז גמילה מקפידים על תנאי מחיה טובים ותנאים שיכבדו את המטופלים, חדרים ממוזגים, חדר אוכל מרווח וממוזג, מועדון, מתקני כושר, מקלחות ושירותים ברמת מחייה טובה, אגב במקום, אנו מקפידים לשמור על אווירה של בית, על מנת לתת הרגשה נינוחה למטופלים.

   1
   צוות רפואי
   צוות מקצועי ויחודי עם ניסיון רב שנים וברמה מקצועית גבוה ביותר. בין אנשי צוות רופאים מומחים, אחים ואחיות מוסמכים, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים מדריכים ומנחי קבוצות מוסמכים.
   2
   אחים ואחיות 24 שעות
   הצוות המקצועי שלנו עומד לשירותכם 24 שעות ביממה!
   3
   רישיון מיוחד לסמים ואלכוהול
   רנסנס – ויקטוריה הינה הקליניקה היחידה עם האישור לגמילה גם מאלכוהול גם מסמים.
   4
   אנחנו מדברים בכל השפות
   אנחנו מדברים בכל השפות: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית, ערבית וכו'.

   מאמרים נוספים

   חברה לקידום אתרים חברה לקידום אתרים

    נשמח למילוי פרטים שיסייעו לנו טרם החזרה :)
    תודה שפנית לרנסאנס-ויקטוריה, אנחנו כאן עבורך
    קירבה משפחתית:
    הורהאח/ותבן/ת זוגמכר/ההמטופל/תאחר
    סוג ההתמכרות:
    סמיםאלכוהולתרופותהימורים
    מקום מגורים:
    גורם מממן:
    פרטיציבורי
    ספרו לנו אודות המטופל/ת: