רנסנס ויקטוריה – מרכז רפואי לגמילה מסמים ואלכוהול

אתם לא לבד, השאירו פרטים או התקשרו

  מוסד גמילה

  כל התמכרות מזיקה לבריאות הנפשית והגופנית ועלולה להרוס חיים שלמים – הן של המכור והן של האנשים הקרובים לו. על מנת לשקם את החיים, לבנות שגרה חדשה ולצאת לחיים בריאים, מוסד גמילה מאפשר לנתק את המטופל מסביבתו ומשגרתו המזיקה. ובכך, להתמקד בשינוי דפוסי ההתנהגות. גם אם מדובר בהתמכרות לסמים מסוגים שונים, וגם אם מדובר בגמילה מאלכוהול או גמילה מהימורים, ליווי והשגחה של אנשי מקצוע יכולים לסייע לצאת לדרך חדשה. במוסד גמילה רנסאנס-ויקטוריה ניתן טיפול מקצועי המסייע להתגבר על התלות באווירה נעימה ומכילה.

   

  מוסד גמילה – יוצאים לדרך חדשה

  בחירת מרכז לגמילה מסמים או מאלכוהול צריכה להתבצע אחרי בחינת הגורמים הבאים:

  ניסיון מקצועי – ודאו כי המרכז אליו אתם מעוניינים להגיע הוא בעל ותק בטיפול בהתמכרויות המסוימות האלה ומספק מעטפת טיפולית בבעיה הספציפית.

  רישיון לעסוק בגמילה – בדקו אם המרכז המטפל הוא בעל רישיון ממשרד הבריאות המאשר לו לעסוק בטיפולי גמילה. כדאי גם לבדוק את ההמלצות של עמותות שונות העוסקות בתחום ההתמכרויות, ולוודא שהן מכירות את המרכז וממליצות עליו מניסיון.

  מיקום המרכז – בדקו והחליטו האם אתם מעוניינים במרכז הנמצא הרחק ממקום מגוריכם על מנת ליצור ניתוק, או האם אתם רוצים מקום קרוב לבני המשפחה.

  האווירה ודרכי הטיפול – ישנם מקומות המציעים טיפול קבוצתי, טיפול המשלב בעלי חיים, רכיבת סוסים ועוד. בדקו מהם סוגי הטיפול המוצעים במקום והאם זה יכול להתאים לכם. חשוב להתייחס לאווירה ולתמיכה הרגשית של הצוות המטפל. מומלץ לבקר במקום כדי להתרשם מהאווירה לפני ההחלטה.

   

  הרצון שלכם, הליווי שלנו

  התמכרות היא דבר קשה, אך גמילה איננה קלה גם כן – ואף דורשת החלטה ונחישות. עם זאת, היא בהחלט אפשרית. ישנם רבים היכולים להעיד על היותם מכורים לשעבר שחזרו לנהל חיים בריאים ומועילים לעצמם ולסביבתם. אדם שלא ירצה להיגמל גם לא יצליח בכך, אבל אם החלטתם לטפל בעצמכם, הצוות המקצועי של רנסאנס-ויקטוריה, מרכז גמילה פרטי ילווה אתכם בדרך להצלחה. הצוות שלנו כולל רופאים מומחים, עובדים סוציאליים, מדריכים, פסיכולוגים המעניקים טיפול אישי וקבוצתי. אנו גם מלווים את המטופלים לאחר שחזרו לשגרת יומם על מנת לסייע להם להשתקם. פנו אלינו לפגישת ייעוץ.

  מחפשים את הפתרון להתמכרות?

  תנו לנו לעזור לכם| מלאו את הפרטים כדי להתחיל מחדש

   כמה סיבות לבחור דווקא במרכז שלנו

   מרכז גמילה מסמים ושיקום נרקומנים ואלכוהוליסטים רנסנס פועל 24 שעות ביממה. במרכז הגמילה, עובד צוות מקצועי בעל ניסיון של שנים רבות שעבר הכשרה מיוחדת לעבודה עם מכורים בתנאי אשפוז. אנו, במרכז גמילה מקפידים על תנאי מחיה טובים ותנאים שיכבדו את המטופלים, חדרים ממוזגים, חדר אוכל מרווח וממוזג, מועדון, מתקני כושר, מקלחות ושירותים ברמת מחייה טובה, אגב במקום, אנו מקפידים לשמור על אווירה של בית, על מנת לתת הרגשה נינוחה למטופלים.

   1

   צוות רפואי

   צוות מקצועי ויחודי עם ניסיון רב שנים וברמה מקצועית גבוה ביותר. בין אנשי צוות רופאים מומחים, אחים ואחיות מוסמכים, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים מדריכים ומנחי קבוצות מוסמכים.
   2

   אחים ואחיות 24 שעות

   הצוות המקצועי שלנו עומד לשירותכם 24 שעות ביממה!
   3

   רישיון מיוחד לסמים ואלכוהול

   רנסנס – ויקטוריה הינה הקליניקה היחידה עם האישור לגמילה גם מאלכוהול גם מסמים.
   4

   אנחנו מדברים בכל השפות

   אנחנו מדברים בכל השפות: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית, ערבית וכו'.

   שירותים נוספים

   מידע נוסף בנושא

   מוסד גמילה מסמים

   תהליך הגמילה מסמים הוא ארוך ומצריך רצון ועבודה נפשית, אך בהחלט אפשרי. מוסד גמילה מסמים מסייע למטופלים למצוא איזון מחודש בחייהם תוך ליווי של צוות מקצועי ובהשגחה רפואית. התמכרות לסמים מובילה את האדם במדרון חלקלק לתלות בחומרים שהוא חושב שעוזרים לו להתמודד עם קשיים בחייו, אך למעשה פוגעים בו. התחושה שהוא חווה עם השימוש בסם היא קצרת מועד, ואחריה הוא שוב חש ריקנות וקושי ומחפש את המנה הבאה. התלות הגופנית והנפשית אינה מאפשרת לו לראות מעבר לקשיי הרגע וכך מתנהלים חייו. קשה להיגמל מסמים לבד, וכדי לצאת ממעגל הקסמים יש צורך בסיוע וליווי של צוות מקצועי ומיומן בטיפול בהתמכרויות. מוסד גמילה רנסאנס-ויקטוריה מעניק טיפול, סיוע וליווי על מנת להצליח להיגמל מסמים בעזרת צוות מקצועי של רופאים, פסיכולוגים, מדריכים ועובדים סוציאליים.

    

   מוסד גמילה מסמים – כיצד זה עובד?

   ההתמכרות לסמים והדרך לגמילה מהם דורשת, בראש ובראשונה, את הרצון של המכור לעשות זאת. בשלב זה, חשוב להבין כי תהליך הגמילה מסמים מתבסס על שני שלבים עיקריים:

   שלב הגמילה הגופנית מכורים לסמים עוברים לעיתים תופעות לוואי גופניות המצריכות השגחה וליווי רפואי. משך זמן השלב הזה משתנה בהתאם למטופל, לסוג הסמים שצרך ולתדירות השימוש.

   שלב הגמילה הנפשית זהו תהליך ממושך וקשה יותר, שכן יש צורך לעבד את הבעיות והקשיים שהובילו לשימוש בסמים. זה דורש שינוי דרכי חשיבה והתנהגות, ומצריך ליווי טיפולי של אנשי צוות באופן פרטני ובעבודה קבוצתית.

   עם סיום התוכנית הטיפולית במוסד, המטופל חוזר לקהילה ונדרש להתמודד עם סביבתו. צוות המוסד מלווה את המטופל בקהילה, על מנת לסייע לו לצלוח את החזרה לשגרה.

    

   לראות את האור

   הבחירה להגיע לטיפול גמילה מסמים היא הצעד הראשון בדרך לשיקום. מוסד גמילה מסמים הוא מסגרת טיפולית תומכת, המעניקה ליווי לאורך כל היממה בתהליך הדרגתי. רנסאנס-ויקטוריה כולל צוות המאפשר ניתוק מהמציאות המלחיצה, סביבה רגועה וזמן לריפוי. אנו מציעים סיוע בכל סוגי ההתמכרויות על מנת להגיע לשיקום ולחיים בריאים ומועילים בחברה. אם אתם מחפשים מסגרת טיפולית מקצועית לגמילה, פנו אלינו ותוזמנו לפגישת ייעוץ. אנחנו כאן בשבילכם.

   מוסד גמילה מאלכוהול

   מוסד גמילה מאלכוהול מטפל באנשים מכל שכבות האוכלוסייה. התמכרות לטיפה המרה קיימת בקרב אנשים רבים המצויים סביבנו: בין אם מדובר בבני נוער, חבר קרוב, עמית לעבודה או בן משפחה. ההתמודדות עם חרדות, קשיים, פרידות, אובדן או פיטורים עלולה לגרור פנייה לאלכוהול כדי "לברוח", ולאחר שימוש ממושך מגלים שאי-אפשר להפסיק. גמילה באופן עצמאי אפשרית אך קשה יותר מאשר בליווי ובטיפול. הגמילה הגופנית היא השלב הקל יחסית כשמדובר באלכוהול, אך הגמילה הנפשית מורכבת יותר. אם גם אתם מחפשים פתרון מהיר לבעיות בבקבוקי אלכוהול, אנחנו ברנסאנס-ויקטוריה נעזור לכם למצוא את ההקלה ללא אלכוהול. אנו מוסד גמילה ותיק המעניק טיפול כולל באווירה נעימה.

   מוסד גמילה מאלכוהול – כשמבינים שצריך עזרה

   חשוב להדגיש כי ההתמכרות לאלכוהול איננה מתרחשת לפתע. למעשה, מדובר בפיתוח תלות חמורה בגורם חיצוני, במקרה הזה בטיפה המרה, לשם התמודדות עם מגוון קשיים ואתגרים. עם זאת, התמכרות הדרגתית זו הינה הדרגתית ומחזיקה במאפיינים של הידרדרות. כדי שהאדם המכור יוכל לשקם את חייו ולייצב את שגרם היום-יום על הצד הטוב ביותר, חשוב להכיר ראשית בהתמכרות.

   כמו כן, חשוב להיות ערניים לסימנים השונים של ההתמכרות; סימנים חיצוניים אליהם יש לשים לב. כדי שתוכלו לפקוח עין גם אתם, ולהיות עם יד על דופק מתי אתם או סביבתכם מפתחים תלות באלכוהול, נציין מספר סימנים מרכזיים: החל משתייה מרובה ויום-יומית, הסתרתה של שתייה קבועה זו, שינויים במראה החיצוני של המכור, הופעתו של ריח גוף חריג, ישנו ריח חזק של אלכוהול מהפה של המכור, התבודדות, עצבנות, היכולות המוטוריות מתדרדרות וכן הלאה.

    

   מוסד גמילה באווירה ביתית

   לאחר ההכרה בקיומה של ההתמכרות, חשוב להבין את העובדה הבאה: ניתן לחזור לחיים תקינים ומאוזנים. כיצד? מדובר בתהליך מדורג המקנה למטופלים את הכלים המשמעותיים ליצירת שגרת חיים שונה. בשלב משמעותי ומכריע זה, יש לפנות אל מוסד גמילה מאלכוהול רנסאנס-ויקטוריה. מרכז זה מספק לקהל מטופליו את המענה המקצועי, ההוליסטי והמכיל ביותר. כמו כן, צוות המומחים של המרכז מאמין כי כל אדם זקוק לתמיכה, שקט ושלווה. וזאת, כדי לבצע את העבודה הפנימית הדרושה – ולהתרכז ברגשותיו ובטיפול. אין ספק, צוות העובדים של המרכז רנסאנס-ויקטוריה יספק לכם את הליווי הדרוש, האווירה והטיפול המקצועיים והמקיפים ביותר.

   חברה לקידום אתרים חברה לקידום אתרים

    נשמח למילוי פרטים שיסייעו לנו טרם החזרה :)
    תודה שפנית לרנסאנס-ויקטוריה, אנחנו כאן עבורך
    קירבה משפחתית:
    הורהאח/ותבן/ת זוגמכר/ההמטופל/תאחר
    סוג ההתמכרות:
    סמיםאלכוהולתרופותהימורים
    מקום מגורים:
    גורם מממן:
    פרטיציבורי
    ספרו לנו אודות המטופל/ת: