רנסנס ויקטוריה – מרכז רפואי לגמילה מסמים ואלכוהול

אתם לא לבד, השאירו פרטים או התקשרו

  טיפול בהתמכרות להימורים

  קיימים סוגים שונים של התמכרויות ואחת מהם היא ההתמכרות להימורים. כאשר אנו מדברים על הימורים, רבים חושבים על אנשים אשר אינם מפסיקים לשחק במחשב או ברולטה ולבזבז סכומים גדולים של כסף. עם זאת, הימור יכול לבוא על ידי ביטוי במשחקי גרידה, לוטו, טוטו, הימורים במכונות מזל, משחקי ספורט, מרוץ סוסים ועוד. גמילה מהימורים הינו תהליך פסיכולוגי אשר ניתן לבצע בשיתוף פעולה עם בעלי מקצוע. רנסאנס-ויקטוריה הינו מרכז רפואי לגמילה מהתמכרויות, המעניק את כל השירותים וטיפולים אשר מכורים זקוקים להם על מנת להגיע להתמודד עם התמכרותם בהצלחה.

  כיצד מתבצע טיפול בהתמכרות להימורים?

  אדם אשר מוצא את עצמו מתעסק בהימורים בכל הזדמנות אשר נקלעת לו, זקוק לטיפול כמו בכל התמכרויות אחרות. כל סוג התמכרות שונה, ומסיבה זו חשוב להתאים את סוג הטיפול הנכון בעבור כל אדם ואדם. על מנת להבין לעומק את תהליך הטיפול בהתמכרות להימורים, ניתן לבחון את שלבי הטיפול השונים:

  • בשלב ראשון, המטופל צריך להתמודד עם חייו ללא הימורים כלל. המהמר לומד כיצד הוא יכול לדחות את הרצון להמר. המטופל זקוק לבנייה מחדש של הביטחון העצמי ולהתמודדות עם הקשיים בחייו ללא הימורים. בנוסף, בשלבים הללו עולה הצורך לשחזר ולתקן את מערכות היחסים הקיימות עם משפחתו וחבריו של המכור.
  • בשלב השני, המטופל כבר יודע להתמודד עם החיים ללא ההימורים וכך יכול להתחיל לבנות חיים חדשים. על מנת לעשות זאת ולהישאר נקי מהימור, מומלץ להגיע לפגישות קבועות של קבוצות תמיכה. שם הוא יכול להיזכר בדרך הארוכה אשר עבר בהצלחה. בנוסף הוא יכול להתחבר עם אנשים שונים שמשתתפים גם הם בקבוצות ועברו תהליך הדומה לו.

  לנצח את התמכרות להימורים

  הדרך היחידה לנצח תלות זו תהיה בחירה במרכז רפואי המטפל בהתמכרויות. מומלץ לבחור במרכז גמילה אשר מעניקה טיפולים מיועד לכל סוג התמכרות ומתבצעים על ידי צוות מקצועי הכולל רופאים כללים, עובדים סוציאליים, פסיכיאטרים ועוד. זכרו כי על מנת להצליח להתחיל בחיים חדשים וטובים יותר, יהיה עליכם לפנות אל רנסאנס-ויקטוריה ולהתחיל בטיפול בהתמכרות להימורים.

  מחפשים את הפתרון להתמכרות?

  תנו לנו לעזור לכם| מלאו את הפרטים כדי להתחיל מחדש

   כמה סיבות לבחור דווקא במרכז שלנו

   מרכז גמילה מסמים ושיקום נרקומנים ואלכוהוליסטים רנסנס פועל 24 שעות ביממה. במרכז הגמילה, עובד צוות מקצועי בעל ניסיון של שנים רבות שעבר הכשרה מיוחדת לעבודה עם מכורים בתנאי אשפוז. אנו, במרכז גמילה מקפידים על תנאי מחיה טובים ותנאים שיכבדו את המטופלים, חדרים ממוזגים, חדר אוכל מרווח וממוזג, מועדון, מתקני כושר, מקלחות ושירותים ברמת מחייה טובה, אגב במקום, אנו מקפידים לשמור על אווירה של בית, על מנת לתת הרגשה נינוחה למטופלים.

   1
   צוות רפואי
   צוות מקצועי ויחודי עם ניסיון רב שנים וברמה מקצועית גבוה ביותר. בין אנשי צוות רופאים מומחים, אחים ואחיות מוסמכים, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים מדריכים ומנחי קבוצות מוסמכים.
   2
   אחים ואחיות 24 שעות
   הצוות המקצועי שלנו עומד לשירותכם 24 שעות ביממה!
   3
   רישיון מיוחד לסמים ואלכוהול
   רנסנס – ויקטוריה הינה הקליניקה היחידה עם האישור לגמילה גם מאלכוהול גם מסמים.
   4
   אנחנו מדברים בכל השפות
   אנחנו מדברים בכל השפות: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית, ערבית וכו'.

   גמילה מהימורים נוספים

   חברה לקידום אתרים חברה לקידום אתרים

    נשמח למילוי פרטים שיסייעו לנו טרם החזרה :)
    תודה שפנית לרנסאנס-ויקטוריה, אנחנו כאן עבורך
    קירבה משפחתית:
    הורהאח/ותבן/ת זוגמכר/ההמטופל/תאחר
    סוג ההתמכרות:
    סמיםאלכוהולתרופותהימורים
    מקום מגורים:
    גורם מממן:
    פרטיציבורי
    ספרו לנו אודות המטופל/ת: