רנסנס ויקטוריה – מרכז רפואי לגמילה מסמים ואלכוהול

אתם לא לבד, השאירו פרטים או התקשרו

  גמילה מאוקסיקונטין

  מצד אחד, אוקסיאונטין היא תרופה חוקית לחלוטין אשר מומלצת ע"י רופאים לאנשים שסובלים מכאבים בעוצמה משמעותית, מצד שני אוקסיאונטין מכילה אוקסיקודון, חומר ממשפחת האופיואידים שעלול לגרום להתמכרות. למעשה, המינון הגבוה של האוקסידוקון בתרופה זו – עד 40 מ"ג – גורם להשפעה חזקה מאוד על מערכת העצבים, ובשימוש ממושך יתר על המידה ו/או בכמויות גדולות מדי, התוצאה עלולה להיות הרבה יותר נזקים מתועלות. במצבים שבהם נוצרת תלות פיזית, ומיד בעקבותיה תלות רגשית בתרופה, נדרשת גמילה מאוקסיקונטין. גמילה שכזו חשוב לבצע באופן מקצועי, בעזרתם של מומחים מנוסים – עמותת מעל הסם הינה אחד הגופים המובילים בארץ בתחום ההתמכרויות והטיפול בהן, ולכן אחוזי ההצלחה שלה גם לגבי אוקסיקונטין ספציפית גבוהים מאוד.

  השלבים החשובים של גמילה מאוקסיקונטין

  * גמילה פיזית – השלב הראשון הוא ניתוק התלות הפיזית שהתפתחה עקב שימוש היתר. בשלב זה עלולות לצוץ תופעות לוואי לא פשוטות ובהן שלשולים, בחילות, כאבי ראש, אי שקט, רעידות, הזעה מוגברת וכאבים קשים. ככל שהאדם נטל אוקסיקונטין זמן רב יותר, כך עלולים תסמיני הגמילה להיות חמורים יותר. במכון גמילה ניתן לבצע תהליך מהיר של ניקוי רעלים תחת השגחה צמודה, וכך לפטור את הגוף מהכמיהה הפיזית לחומר.

  * גמילה נפשית – שלב שבו אין תופעות לוואי פיזיות אבל גם כך הוא מורכב מאוד ומאתגר. יחד עם זאת אסור לדלג על השלב הזה, משום שבלי התייחסות מעמיקה להיבטים הרגשיים האדם עלול לחזור ולהשתמש באוקסיקונטין ושוב לאבד שליטה (או לחילופין להתמכר לחומרים אופיאטיים אחרים).

  * תמיכה – גם לאחר טיפול רגשי מעמיק שמצייד את האדם בכלים להתמודדות בריאה עם כאבים מכל הסוגים, עדיין ייתכנו רגעי משבר. בהתאם נדרשת תמיכה – של המשפחה, הסביבה הקרובה ו/או גורמי מקצוע – גם בהמשך הדרך.

  אל תתמודדו עם תופעות גמילה מאוקסיקונטין לבד

  גמילה מאוקסיקונטין בעזרת עמותת מעל הסם, שמפעילה את מוסד הגמילה המוערך רנסנס ויקטוריה, כוללת את כל השלבים הנחוצים. תוכנית הגמילה נבנית בהתאמה אישית לאדם, ומיושמת תחת פיקוח הדוק של פסיכיאטר, נרקולוגית, עובדת סוציאלית ונשות ואנשי מקצוע נוספים – כך שכל הסיכונים בגמילה עצמה מנוטרלים ובמקביל התהליך מתנהל ביעילות המרבית.

  מחפשים את הפתרון להתמכרות?

  תנו לנו לעזור לכם| מלאו את הפרטים כדי להתחיל מחדש

   כמה סיבות לבחור דווקא במרכז שלנו

   מרכז גמילה מסמים ושיקום נרקומנים ואלכוהוליסטים רנסנס פועל 24 שעות ביממה. במרכז הגמילה, עובד צוות מקצועי בעל ניסיון של שנים רבות שעבר הכשרה מיוחדת לעבודה עם מכורים בתנאי אשפוז. אנו, במרכז גמילה מקפידים על תנאי מחיה טובים ותנאים שיכבדו את המטופלים, חדרים ממוזגים, חדר אוכל מרווח וממוזג, מועדון, מתקני כושר, מקלחות ושירותים ברמת מחייה טובה, אגב במקום, אנו מקפידים לשמור על אווירה של בית, על מנת לתת הרגשה נינוחה למטופלים.

   1
   צוות רפואי
   צוות מקצועי ויחודי עם ניסיון רב שנים וברמה מקצועית גבוה ביותר. בין אנשי צוות רופאים מומחים, אחים ואחיות מוסמכים, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים מדריכים ומנחי קבוצות מוסמכים.
   2
   אחים ואחיות 24 שעות
   הצוות המקצועי שלנו עומד לשירותכם 24 שעות ביממה!
   3
   רישיון מיוחד לסמים ואלכוהול
   רנסנס – ויקטוריה הינה הקליניקה היחידה עם האישור לגמילה גם מאלכוהול גם מסמים.
   4
   אנחנו מדברים בכל השפות
   אנחנו מדברים בכל השפות: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית, ערבית וכו'.

   גמילה מתרופות נוספים

   חברה לקידום אתרים חברה לקידום אתרים

    נשמח למילוי פרטים שיסייעו לנו טרם החזרה :)
    תודה שפנית לרנסאנס-ויקטוריה, אנחנו כאן עבורך
    קירבה משפחתית:
    הורהאח/ותבן/ת זוגמכר/ההמטופל/תאחר
    סוג ההתמכרות:
    סמיםאלכוהולתרופותהימורים
    מקום מגורים:
    גורם מממן:
    פרטיציבורי
    ספרו לנו אודות המטופל/ת: