רנסנס ויקטוריה – מרכז רפואי לגמילה מסמים ואלכוהול

אתם לא לבד, השאירו פרטים או התקשרו

  גמילה מבונדורמין

  כשאדם לא מצליח להירדם, הוא חווה סבל של ממש. גם לאחר היקיצה נמשך הקושי בגלל שבהיעדר שינה מספקת ישנה תחושת עייפות לאורך חלקים גדולים מהיום, ובנוסף מערכות חיוניות בגוף לא מתפקדות באופן מיטבי. במצב שכזה קל להבין מדוע היד מושטת אל חפיסת הבונדורמין – כדור יעיל במיוחד להשריית שינה בזכות חומר פעיל בשם ברוטיזולאם. יחד עם זאת משפחת הבנזודיאזפינים שאליה משתייך החומר הנ"ל ידועה גם בתופעות הלוואי שהיא עלולה לגרום להן, ובפרט אם ישנה חריגה מהמינונים המומלצים. בין תופעות הלוואי האפשריות: בלבול, קשיים בנהיגה, קואורדינציה לקויה, פגיעה בזיכרון וטשטוש. כמו כן עלולה להתפתח סבילות לכדור וכתוצאה ממנה צורך בהגדלת המינונים. גמילה מבונדורמין מנתקת את התלות ומאפשרת לחיות חיים בריאים יותר, ורצוי מאוד לבצע אותה בעזרת מומחים בתחום – נשות ואנשי המקצוע של עמותת מעל הסם.

  למה חשוב לבצע גמילה מבונדורמין בעזרת מומחים בתחום?

  * תסמיני גמילה קשים – גמילה מבנזודיאזפינים עלולה להיות מלווה בהזעה מוגברת, בחילות, נדודי שינה, דופק מואץ, רעידות, חרדה ותחושות קשות אחרות. בהתאם חשוב לבצע את הגמילה תחת השגחה של צוות מנוסה שיספק מענה גם לפן הפיזי וגם לפן הנפשי.

  * התאמה מדויקת של התהליך לאדם – לכל אחד ואחת ישנם צרכים אחרים ומאפיינים שונים, ולכן חשוב שתהליך הגמילה – שחייב להיות הדרגתי – יותאם באופן מושלם לכל הפרמטרים הרלוונטיים, ולשם כך נדרשים בקיאות מקצועית וניסיון רב.

  * הצלחה ארוכת טווח – בכל התמכרות, לרבות לבונדורמין, יש יסוד נפשי. בלי טיפול רגשי שמקנה לאדם כלים להתמודד עם מצוקות שונות הוא עלול לחזור לשימוש לא נכון בכדורי שינה, או חומרים פסיכואקטיביים אחרים.

  איך נגמלים מבונדורמין? בליווי מומחים

  גמילה מבונדורמין מחייבת כאמור עזרה של מומחים בתחום. עמותת מעל הסם שבראשה עומד סרגיי יורצ'נקו כבר רשמה הצלחות רבות מאוד בעזרה לאנשים שהתמכרו לכדורי שינה וכן תרופות אחרות. העמותה, שמפעילה את מרכז הגמילה המתקדם רנסנס ויקטוריה, אמונה על התאמה מדויקת של תהליכי גמילה למאפיינים הספציפיים של כל אחד ואחת, על ליווי צמוד בשלבים הקריטיים של ההתנקות וגם לאחר מכן, ועל שילוב טיפול רגשי בשיטות המתקדמות ביותר – כל מה שצריך כדי לייצר חיים בריאים ומיטיבים.

  מחפשים את הפתרון להתמכרות?

  תנו לנו לעזור לכם| מלאו את הפרטים כדי להתחיל מחדש

   כמה סיבות לבחור דווקא במרכז שלנו

   מרכז גמילה מסמים ושיקום נרקומנים ואלכוהוליסטים רנסנס פועל 24 שעות ביממה. במרכז הגמילה, עובד צוות מקצועי בעל ניסיון של שנים רבות שעבר הכשרה מיוחדת לעבודה עם מכורים בתנאי אשפוז. אנו, במרכז גמילה מקפידים על תנאי מחיה טובים ותנאים שיכבדו את המטופלים, חדרים ממוזגים, חדר אוכל מרווח וממוזג, מועדון, מתקני כושר, מקלחות ושירותים ברמת מחייה טובה, אגב במקום, אנו מקפידים לשמור על אווירה של בית, על מנת לתת הרגשה נינוחה למטופלים.

   1
   צוות רפואי
   צוות מקצועי ויחודי עם ניסיון רב שנים וברמה מקצועית גבוה ביותר. בין אנשי צוות רופאים מומחים, אחים ואחיות מוסמכים, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים מדריכים ומנחי קבוצות מוסמכים.
   2
   אחים ואחיות 24 שעות
   הצוות המקצועי שלנו עומד לשירותכם 24 שעות ביממה!
   3
   רישיון מיוחד לסמים ואלכוהול
   רנסנס – ויקטוריה הינה הקליניקה היחידה עם האישור לגמילה גם מאלכוהול גם מסמים.
   4
   אנחנו מדברים בכל השפות
   אנחנו מדברים בכל השפות: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית, ערבית וכו'.

   גמילה מתרופות נוספים

   חברה לקידום אתרים חברה לקידום אתרים

    נשמח למילוי פרטים שיסייעו לנו טרם החזרה :)
    תודה שפנית לרנסאנס-ויקטוריה, אנחנו כאן עבורך
    קירבה משפחתית:
    הורהאח/ותבן/ת זוגמכר/ההמטופל/תאחר
    סוג ההתמכרות:
    סמיםאלכוהולתרופותהימורים
    מקום מגורים:
    גורם מממן:
    פרטיציבורי
    ספרו לנו אודות המטופל/ת: