רנסנס ויקטוריה – מרכז רפואי לגמילה מסמים ואלכוהול

אתם לא לבד, השאירו פרטים או התקשרו

  גמילה מלוריוון

  שינה תקינה היא אחד המרכיבים החשובים בחיים עם איכות אמיתית. כשאנחנו ישנים הגוף יכול לטפל בעצמו ולשקם פגיעות שונות, הנפש זוכה למרגוע חיוני ובנוסף ישנה השפעה חיובית גם על מערכות שונות בגוף כגון מערכת החיסון. נדודי שינה וקושי להירדם עלולים לייצר מתח רב ולהרחיק עוד יותר את ההירדמות, וכך לגזול שעות שינה יקרות. במצבים כאלה אנשים רבים נוהגים להיעזר בכדורים מתאימים ובפרט לוריוון (Lorivan). זוהי תרופה שמכילה חומר פעיל ממשפחת הבנזודיאזפינים בשם לוראזפאם – חומר שמסייע להירדם וגם מרגיע מתחים וחרדות. החיסרון הבולט של הלוראזפאם והלוריוון הוא הירידה בהשפעה שלהם כבר לאחר שבועיים עד חודש. מי שימשיך ליטול את התרופה עלול לפתח בה תלות ולגרום לעצמו נזקים. במצב כזה נדרשת גמילה מלוריוון, במקום מקצועי כמו מרכז הגמילה מהתמכרויות ויקטוריה רנסנס שאותו מנהל סרגיי יורצ'נקו, אחד המומחים המובילים בארץ בתחום.

  אילו תסמינים עלולים להופיע במהלך גמילה מלוריוון?

  * מתח ובלבול – לוריוון כאמור מרגיעה חרדות ולחצים, ולכן הפסקת השימוש בתרופה עלולה להעלות את מפלס המתח והבלבול.

  * כאבי שרירים – השפעה נוספת של לוראזפאם היא הרפיית שרירים, ולכן במהלך הגמילה עלולים להופיע כאבים בשרירים שונים בגוף וכן עוויתות והתכווצויות.

  * בעיות עיכול – כאבי בטן, בחילות, הקאות ועוד.

  * נדודי שינה – כתוצאה מהעובדה שהאדם התרגל להירדם רק עם הכדור.

  התמודדות עם תסמיני גמילה מלוריוון במכון מוביל

  ככל שמשך השימוש בתרופה היה ארוך יותר, כך גמילה מלוריוון עלולה להיות קשה יותר – הן במישור הפיזי והן במישור הרגשי. במרבית המקרים בימים הראשונים תשומת הלב מתמקדת באספקטים הגופניים, וזאת על-מנת למנוע נזקים קשים ולאפשר לגוף להתנקות. כמו כן ייתכן שהצוות המטפל ימליץ על הדרגתיות כך שהסימפטומים יהיו מועטים ככל האפשר ופחות עוצמתיים. הצוות המיומן מאוד של מרכז רנסנס ויקטוריה כולל נרקולוגית עם ותק של עשרות שנים בתחום, פסיכיאטרים מנוסים, נוירולוג בכיר וכן עובדים סוציאליים ומדריכות שמלווים כל אדם שמבקש להיגמל מכדורי שינה ובפרט לוריוון. התהליך כולל התייחסות מעמיקה גם להיבטים הרגשיים, שבמקרים רבים הם אלה שמובילים לנדודי השינה, לצורך בתרופות ולהתמכרות. כשהאדם יוצא מהמרכז לא "רק" נקי פיזית אלא גם מצויד בכלים יעילים להפגת חרדות ומתחים, איכות החיים תהיה גבוהה והסיכון להתמכרות מחודשת מזערי ובעצם לא קיים.

   

  מחפשים את הפתרון להתמכרות?

  תנו לנו לעזור לכם| מלאו את הפרטים כדי להתחיל מחדש

   כמה סיבות לבחור דווקא במרכז שלנו

   מרכז גמילה מסמים ושיקום נרקומנים ואלכוהוליסטים רנסנס פועל 24 שעות ביממה. במרכז הגמילה, עובד צוות מקצועי בעל ניסיון של שנים רבות שעבר הכשרה מיוחדת לעבודה עם מכורים בתנאי אשפוז. אנו, במרכז גמילה מקפידים על תנאי מחיה טובים ותנאים שיכבדו את המטופלים, חדרים ממוזגים, חדר אוכל מרווח וממוזג, מועדון, מתקני כושר, מקלחות ושירותים ברמת מחייה טובה, אגב במקום, אנו מקפידים לשמור על אווירה של בית, על מנת לתת הרגשה נינוחה למטופלים.

   1
   צוות רפואי
   צוות מקצועי ויחודי עם ניסיון רב שנים וברמה מקצועית גבוה ביותר. בין אנשי צוות רופאים מומחים, אחים ואחיות מוסמכים, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים מדריכים ומנחי קבוצות מוסמכים.
   2
   אחים ואחיות 24 שעות
   הצוות המקצועי שלנו עומד לשירותכם 24 שעות ביממה!
   3
   רישיון מיוחד לסמים ואלכוהול
   רנסנס – ויקטוריה הינה הקליניקה היחידה עם האישור לגמילה גם מאלכוהול גם מסמים.
   4
   אנחנו מדברים בכל השפות
   אנחנו מדברים בכל השפות: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית, ערבית וכו'.

   גמילה מתרופות נוספים

   חברה לקידום אתרים חברה לקידום אתרים

    נשמח למילוי פרטים שיסייעו לנו טרם החזרה :)
    תודה שפנית לרנסאנס-ויקטוריה, אנחנו כאן עבורך
    קירבה משפחתית:
    הורהאח/ותבן/ת זוגמכר/ההמטופל/תאחר
    סוג ההתמכרות:
    סמיםאלכוהולתרופותהימורים
    מקום מגורים:
    גורם מממן:
    פרטיציבורי
    ספרו לנו אודות המטופל/ת: