רנסנס ויקטוריה – מרכז רפואי לגמילה מסמים ואלכוהול

אתם לא לבד, השאירו פרטים או התקשרו

  גמילה מקלונקס

  בעידן שבו חרדות הן תופעה נפוצה מאוד, אין פלא שהביקוש לקלונקס – תרופה שמכילה חומר בשם קלונאזפאם השייך למשפחת הבנזודיאזפינים – נמצא במגמת עלייה. בשימוש מושכל ובעיקר מבוקר, הקלונאזפאם מוביל לשחרור נוירוטרנסמיטרים (מוליכים עצביים) שמייצרים רגיעה. עבור מי שסובל או סובלת מהפרעות חרדה זוהי הקלה משמעותית ואפילו קריטית לתפקוד תקין. גם משך ההשפעה הארוך יחסית של הקלונקס תורם לאפקטיביות ולפופולריות שלו. יחד עם זאת חשוב לקחת בחשבון כי שימוש ממושך בבנזודיאזפינים עלול לגרום לגוף לפתח סבילות לחומר הפעיל, וכתוצאה מכך תידרש הגדלה של המינון. במצב כזה הנזק של התרופה עלול להיות גדול מהתועלת. גמילה מקלונקס חשוב לבצע בעזרת מומחים בתחום, על-מנת שהיא תהיה גם אפקטיבית וגם בטוחה. עמותת מעל הסם וסרגיי יורצ'נקו כבר עזרו לאנשים רבים להיגמל מתרופות פסיכיאטריות, והניסיון יקר הערך שלהם יסייע גם לכם.

  הדגשים החשובים של גמילה מקלונקס

  * הדרגתיות – הדרך הנכונה להיגמל מקלונקס, כמו גם מבנזודיאזפינים אחרים, היא להפחית את המינון בהדרגה, וזאת משום שהפסקת צריכת התרופה בבת אחת עלולה להציף את האדם בחרדות קשות.

  * ליווי פסיכיאטרי צמוד – מאותה סיבה, חשוב מאוד שהגמילה מהכדורים הפסיכיאטריים תיעשה עם ליווי צמוד של פסיכיאטר מנוסה שידאג לאיזון הנכון בין תהליך הגמילה לבין הבריאות הנפשית של האדם.

  * תשומת לב לתסמינים פיזיים במהלך הגמילה – ובהם בין השאר שינוי בלחץ הדם, בחילות, סחרחורות, רעידות ועוד.

  * טיפול רגשי – הצורך בקלונקס, כלומר אותן הפרעות חרדה שחייבו טיפול תרופתי, לא נעלם במהלך הגמילה או לאחריה. בהתאם חשוב לצייד את האדם בכלים אפקטיביים להתמודדות עם המצוקה הרגשית גם ללא תרופות ממכרות.

  מכון גמילה מקלונקס עם ניסיון עשיר, מחויבות מוחלטת

  בעמותת מעל הסם ובמרכז הגמילה רנסנס ויקטוריה שהיא מפעילה הצטבר ניסיון רחב היקף במיוחד בכל הנוגע לטיפול באנשים שהתמכרו לתרופות מכל הסוגים. בנוסף מקפידים נשות ואנשי הצוות על מחויבות מוחלטת לכל מי שמגיע על-מנת לקבל עזרה, ועל התאמה מדויקת של כל תהליך גמילה מקלונקס למאפיינים הספציפיים של האדם. התוצאה: גמילה אפקטיבית במיוחד, תוך זמן קצר ככל האפשרי, וכזו שמשאירה את האדם מחוץ למעגל ההתמכרויות לטווח ארוך.

  מחפשים את הפתרון להתמכרות?

  תנו לנו לעזור לכם| מלאו את הפרטים כדי להתחיל מחדש

   כמה סיבות לבחור דווקא במרכז שלנו

   מרכז גמילה מסמים ושיקום נרקומנים ואלכוהוליסטים רנסנס פועל 24 שעות ביממה. במרכז הגמילה, עובד צוות מקצועי בעל ניסיון של שנים רבות שעבר הכשרה מיוחדת לעבודה עם מכורים בתנאי אשפוז. אנו, במרכז גמילה מקפידים על תנאי מחיה טובים ותנאים שיכבדו את המטופלים, חדרים ממוזגים, חדר אוכל מרווח וממוזג, מועדון, מתקני כושר, מקלחות ושירותים ברמת מחייה טובה, אגב במקום, אנו מקפידים לשמור על אווירה של בית, על מנת לתת הרגשה נינוחה למטופלים.

   1
   צוות רפואי
   צוות מקצועי ויחודי עם ניסיון רב שנים וברמה מקצועית גבוה ביותר. בין אנשי צוות רופאים מומחים, אחים ואחיות מוסמכים, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים מדריכים ומנחי קבוצות מוסמכים.
   2
   אחים ואחיות 24 שעות
   הצוות המקצועי שלנו עומד לשירותכם 24 שעות ביממה!
   3
   רישיון מיוחד לסמים ואלכוהול
   רנסנס – ויקטוריה הינה הקליניקה היחידה עם האישור לגמילה גם מאלכוהול גם מסמים.
   4
   אנחנו מדברים בכל השפות
   אנחנו מדברים בכל השפות: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית, ערבית וכו'.

   גמילה מתרופות נוספים

   חברה לקידום אתרים חברה לקידום אתרים

    נשמח למילוי פרטים שיסייעו לנו טרם החזרה :)
    תודה שפנית לרנסאנס-ויקטוריה, אנחנו כאן עבורך
    קירבה משפחתית:
    הורהאח/ותבן/ת זוגמכר/ההמטופל/תאחר
    סוג ההתמכרות:
    סמיםאלכוהולתרופותהימורים
    מקום מגורים:
    גורם מממן:
    פרטיציבורי
    ספרו לנו אודות המטופל/ת: