רנסנס ויקטוריה – מרכז רפואי לגמילה מסמים ואלכוהול

אתם לא לבד, השאירו פרטים או התקשרו

  גמילה מריטלין

  ריטלין – וכמוה גם תרופות אחרות שמכילות מתילפנידאט – מסייעת מאוד לאנשים בעלי הפרעות קשב וריכוז והיפראקטיביות. המתילפנידאט חוסם ספיגה חוזרת של דופמין, מוליך עצבי שיש לו תפקיד מרכזי בשליטה על הפעילות הקוגניטיבית. בדרך זו הריטלין מוביל לעלייה ברמת הדופמין ואיתה לקשב טוב יותר, ריכוז משופר ופחות אימפולסיביות. סטודנטים רבים משתמשים בו לשיפור הביצועים, בעיקר בתקופת מבחנים, ועוד סיבה לשימוש הנרחב בכדור זה היא היותו מדכא תיאבון. כמו כל תרופה, שימוש במינונים לא נכונים עלול להוביל לנזקים, ואפילו חמורים, ואף להתמכרות. כשנוצר צורך לעבור גמילה מריטלין מומלץ לעשות זאת בעזרת מומחים בתחום – עמותת מעל הסם בניהולו של סרגיי יורצ'נקו כבר צברה ניסיון רב בליווי תהליכי גמילה אלה.

  הסימנים שמעידים על צורך לעבור גמילה מריטלין

  * הגדלה חוזרת ונשנית של המינון – גוף האדם מפתח סבילות למתילפנידאט, ולכן כדי להגיע לאותו אימפקט ולאותה רמת קשב וריכוז נדרשת כמויות הולכות וגדלות של ריטלין.

  * תופעות לוואי חמורות לאחר התפוגגות השפעת הכדור – כולל חרדות, תשישות, אי שקט, בחילות ובמקרים חמורים גם התקפים פסיכוטיים.

  * שקרים – כשאדם משקר (לעצמו או לאחרים) בנוגע להיקפי השימוש בריטלין זהו סימן אזהרה מהבהב.

  * קניית ריטלין ללא מרשם – צריכת חומרים פסיכואקטיביים ללא מרשם רופא, ולכן גם ללא בקרה של איש מקצוע, עלולה לגרום לנזקים פיזיים ונפשיים.

  גמילה מריטלין טיפול מסודר ומותאם אישית לכל אדם

  גמילה מריטלין חייבת להתבצע באמצעות תהליך הדרגתי ומבוקר, הן על-מנת למנוע תסמיני גמילה קשים והן כדי לאפשר לאדם לתפקד באופן תקין. הבסיס לתהליך זה הוא ניסיון רחב היקף, בקיאות מקצועית ותשומת לב מלאה לאדם, כך שהגמילה תותאם לו באופן מושלם ותהיה אפקטיבית. דגש נוסף הוא מחשבה לטווח הארוך, וזאת על-מנת למנוע חזרה לדפוסי שימוש שגויים ומזיקים בריטלין ו/או חומרים פסיכואקטיביים אחרים. בהתאם בחלק גדול מהמקרים גמילה מאלכוהול, מסמים ותרופות תכלול גם טיפול רגשי שמצייד את האדם בכלים פרקטיים שיעזרו לו להתמודד עם קשיים שונים שעשויים לצוץ בחייו. הניסיון הרב שצברו עמותת מעל הסם וסרגיי יורצ'נקו מתורגם לתוכניות גמילה מדויקות, בטוחות וכאלה שמשאירות את האדם על המסלול הנכון עבורו גם בעתיד.

  מחפשים את הפתרון להתמכרות?

  תנו לנו לעזור לכם| מלאו את הפרטים כדי להתחיל מחדש

   כמה סיבות לבחור דווקא במרכז שלנו

   מרכז גמילה מסמים ושיקום נרקומנים ואלכוהוליסטים רנסנס פועל 24 שעות ביממה. במרכז הגמילה, עובד צוות מקצועי בעל ניסיון של שנים רבות שעבר הכשרה מיוחדת לעבודה עם מכורים בתנאי אשפוז. אנו, במרכז גמילה מקפידים על תנאי מחיה טובים ותנאים שיכבדו את המטופלים, חדרים ממוזגים, חדר אוכל מרווח וממוזג, מועדון, מתקני כושר, מקלחות ושירותים ברמת מחייה טובה, אגב במקום, אנו מקפידים לשמור על אווירה של בית, על מנת לתת הרגשה נינוחה למטופלים.

   1
   צוות רפואי
   צוות מקצועי ויחודי עם ניסיון רב שנים וברמה מקצועית גבוה ביותר. בין אנשי צוות רופאים מומחים, אחים ואחיות מוסמכים, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים מדריכים ומנחי קבוצות מוסמכים.
   2
   אחים ואחיות 24 שעות
   הצוות המקצועי שלנו עומד לשירותכם 24 שעות ביממה!
   3
   רישיון מיוחד לסמים ואלכוהול
   רנסנס – ויקטוריה הינה הקליניקה היחידה עם האישור לגמילה גם מאלכוהול גם מסמים.
   4
   אנחנו מדברים בכל השפות
   אנחנו מדברים בכל השפות: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית, ערבית וכו'.

   גמילה מתרופות נוספים

   חברה לקידום אתרים חברה לקידום אתרים

    נשמח למילוי פרטים שיסייעו לנו טרם החזרה :)
    תודה שפנית לרנסאנס-ויקטוריה, אנחנו כאן עבורך
    קירבה משפחתית:
    הורהאח/ותבן/ת זוגמכר/ההמטופל/תאחר
    סוג ההתמכרות:
    סמיםאלכוהולתרופותהימורים
    מקום מגורים:
    גורם מממן:
    פרטיציבורי
    ספרו לנו אודות המטופל/ת: