רנסנס ויקטוריה – מרכז רפואי לגמילה מסמים ואלכוהול

אתם לא לבד, השאירו פרטים או התקשרו

  התמכרות ללוריוון

  כמו כל תרופה, גם ללוריוון (Lorivan) יש שני צדדים, אחד חיובי ואחד שעלול להיות שלילי. בצד החיובי הלוריוון – שמכילה לוראזפאם, חומר ממשפחת הבנזודיאזפינים שמתחברת לקולטני GABA – מצליחה למתן פעילות יתר עצבית שמונעת הירדמות מהירה. בהתאם בזכותה משתפרת מאוד איכות השינה ובעקבותיה גם איכות החיים. בצד שעלול להיות שלילי עלולה להתפתח התמכרות ללוריוון. הסיבה לכך היא שגוף האדם מפתח סבילות לחומרים ממשפחת הבנזודיאזפינים ולכן כדי להגיע לאותה תוצאה נדרש מינון הולך וגדל. בכזה מצב האדם עלול לאבד שליטה ולהשתמש בכדור באופן לא מושכל – ולשלם על כך מחיר יקר. עמותת מעל הסם מסייעת בביצוע גמילה בטוחה ויעילה מתרופות ובהם לוריוון.

  הנזקים החמורים שעלולים להיגרם עקב התמכרות ללוריוון

  * תלות – ההתמכרות ללוריוון מייצרת תלות חזקה מאוד בכדור, גם פיזית וגם נפשית, ולכן חוסר יכולת להפסיק את צריכת התרופה ואפילו חוסר יכולת לחזור למינונים תקינים.

  * תופעות לוואי חמורות – שימוש ממושך מדי בתרופה עלול להוביל לשינוי בדפוסי התנהגות לרבות היווצרות מחשבות טורדניות, עייפות, חולשת שרירים, דיכאון, אי אונות, ירידה של ממש במספר תאי הדם הלבנים ועוד. תופעת לוואי בעייתית אחרת היא ערנות מופחתת וכתוצאה מכך סיכון מוגבר לנפילות. עוד סיכון (נדיר) הוא קשיי נשימה ואף מוות עקב שילוב בין לוריוון לאלכוהול ו/או סמים.

  * תסמיני גמילה משמעותיים – ההתמכרות לכדור השינה מובילה לכך שהפסקת השימוש בו עלולה להיות מלווה בהקאות, עוויתות, בחילות, בלבול, עצבנות, מתח וכמובן נדודי שינה קשים.

  גמילה – בעזרת מומחים מנוסים

  התמכרות ללוריוון מחייבת מענה מקצועי של מומחים בעלי ניסיון רב. בעמותת מעל הסם מטפלים באנשים שהתמכרו לתרופות מכל הסוגים לרבות כדורי שינה, וכן לחומרים פסיכואקטיביים אחרים, מזה שנים רבות – בהצלחה מרשימה. כל תהליך גמילה מתוכנן ע"י צוות מיומן שכולל פסיכיאטר, נרקולוגית, נוירולוג, עובדת סוציאלית ונשות ואנשי מקצוע נוספים. היישום בפועל של התוכנית כולל השגחה צמודה בשלב ניקוי הגוף וניתוק התלות הפיזית, ומתן כלים יעילים במסגרת טיפול רגשי – וזאת על-מנת שהגמילה תהיה יציבה והאדם לא יחזור לדפוסים המזיקים לו. מומלץ להתייעץ עם מומחי העמותה כבר כשמופיעים הסימנים הראשונים להתמכרות לכדור השינה החזק.

   

  מחפשים את הפתרון להתמכרות?

  תנו לנו לעזור לכם| מלאו את הפרטים כדי להתחיל מחדש

   כמה סיבות לבחור דווקא במרכז שלנו

   מרכז גמילה מסמים ושיקום נרקומנים ואלכוהוליסטים רנסנס פועל 24 שעות ביממה. במרכז הגמילה, עובד צוות מקצועי בעל ניסיון של שנים רבות שעבר הכשרה מיוחדת לעבודה עם מכורים בתנאי אשפוז. אנו, במרכז גמילה מקפידים על תנאי מחיה טובים ותנאים שיכבדו את המטופלים, חדרים ממוזגים, חדר אוכל מרווח וממוזג, מועדון, מתקני כושר, מקלחות ושירותים ברמת מחייה טובה, אגב במקום, אנו מקפידים לשמור על אווירה של בית, על מנת לתת הרגשה נינוחה למטופלים.

   1
   צוות רפואי
   צוות מקצועי ויחודי עם ניסיון רב שנים וברמה מקצועית גבוה ביותר. בין אנשי צוות רופאים מומחים, אחים ואחיות מוסמכים, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים מדריכים ומנחי קבוצות מוסמכים.
   2
   אחים ואחיות 24 שעות
   הצוות המקצועי שלנו עומד לשירותכם 24 שעות ביממה!
   3
   רישיון מיוחד לסמים ואלכוהול
   רנסנס – ויקטוריה הינה הקליניקה היחידה עם האישור לגמילה גם מאלכוהול גם מסמים.
   4
   אנחנו מדברים בכל השפות
   אנחנו מדברים בכל השפות: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית, ערבית וכו'.

   גמילה מתרופות נוספים

   חברה לקידום אתרים חברה לקידום אתרים

    נשמח למילוי פרטים שיסייעו לנו טרם החזרה :)
    תודה שפנית לרנסאנס-ויקטוריה, אנחנו כאן עבורך
    קירבה משפחתית:
    הורהאח/ותבן/ת זוגמכר/ההמטופל/תאחר
    סוג ההתמכרות:
    סמיםאלכוהולתרופותהימורים
    מקום מגורים:
    גורם מממן:
    פרטיציבורי
    ספרו לנו אודות המטופל/ת: