האם בכל מצב אני נחשב מכור להימורים?

הימורים – כמה מכם מהמרים באופן יומיומי? לרוב אלו הימורים כספיים תוך כדי משחקים עם חברים, בקזינו, באפליקציות ובכל מיני פלטפורמות. איך תדעו שאתם זקוקים לגמילה מהימורים? אם הגעתם למצב שאתם מהמרים, מפסידים בכל פעם ונשארים בלי כסף, מבקשים עזרה מחברים, הלוואה מהבנק או מהשוק האפור וגם אחרי שאתם מקבלים את ההלוואה, אתם מפסידים ואז גם הופכים להיות חייבים להם. מהמרים כפייתיים לא מצליחים לשלוט בכסף שלהם, הם מהמרים בכסף שאין להם. יכול להיות שבשלב מסוים מהמר כפייתי יפסיק להמר, כי נגמר לו האפשרויות לקבל כספים, הוא יפסיק לתקופה מסוימת על מנת להתאזן אבל המחשבה עדיין במוחו. כל הזמן הוא ימצא את עצמו עסוק בתכנון ההימור הבא. זו לחלוטין תחושה של התמכרות. מרכז גמילה מסמים ואלכוהול “רנסאנס – ויקטוריה” יכול לעזור לכם למצוא את דרך המלך ולהיגמר מהימורים. גם אם נדמה לכם שהתהליך הוא כמעט ובלתי אפשרי עבורכם, זה אפשרי. יחד עם הצוות המקצועי וסוגי הטיפול הרחבים שהם מציעים, תוכלו להשתקם ולחזור לעצמכם.

אלו סוגי הימורים מובילים לגמילה מהימורים?

מהמרים כפייתיים לרוב נעים בין שני סוגי הימורים – הימור שנותן תחושת ריגוש כמו: לשחק משחק ברולטה, הולדם ועוד. אלו אנשים שיש להם לרוב תחושה אימפולסיבית לנצח, להרוויח ונמצאים כל הזמן בתחושת היפר ורצון להמר. הסוג השני הם האנשים שמחפשים להמר בשביל להירגע. שהשימוש בהימורים מרגיע אותם ונותן להם תחושה מרגיעה ונעימה. בשני המקרים מדובר באנשים שיש להם ככל הנראה היסטוריה של בעיות קשב וריכוז, והם מאמינים בכל ליבם שאם הם ימשיכו להמר, הם יתעשרו בסוף. אלו שניים מסוגי ההימורים שמובילים לגמילה מהימורים, וללא ספק יצריכו מכם טיפול נפשי ארוך ומכיל.

איך נראה הטיפול בהתמכרות?

מכיוון שלכל אדם ואדם יש סוג שונה של התמכרות להימורים, כך גם הטיפול בגמילה בהימורים מותאם באופן אישי. הטיפול מסייע למטופלים לצאת מהעולם החלומי שהם מדמיינים ולהגיע למציאות אחרת וחדשה. ככל שהמטופל יהיה יותר נחוש להיגמל, כך התהליך יהיה הרבה יותר אפקטיבי ומשמעותי והוא יצליח להשתקם.

לסיכום, מרכז גמילה מסמים “רנסאנס – ויקטוריה” עם ניסיון רב בלווי לקוחות שהתמכרו להימורים לפחות פעם אחת בחייהם, ועזרו להם באמצעות טיפול מתאים לחזור לשגרת חייהם ולחיות מחדש.

המלצות מטופלים

מתלבטים? זה מובן, אנחנו כאן לעזור לכם
קדימה, מלאו את הפרטים אנחנו כבר נדאג לכם להכל
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
אתם לא לבד, השאירו פרטים או התקשרו 1800205077
נשמח למילוי פרטים שיסייעו לנו טרם החזרה :)
תודה שפנית לרנסאנס-ויקטוריה, אנחנו כאן עבורך