כל מה שצריך לדעת על התמכרות להימורים

התמכרות להימורים יכולה לפגוע במידה רבה באיכות החיים של המכורים, אך גם בחייהם של בני המשפחה והקרובים למכורים. זיהוי שורש הבעיה והתאמת תכנית גמילה, יכולה לשים סוף להתמכרות ובמקום הזה בדיוק, נכנס מרכז הגמילה רנסנס – ויקטוריה לתמונה.

לא תמיד קל לזהות מכורים להימורים, במקרים רבים, מדובר באנשים אשר עושים רושם של חזקים ויציבים, כך שקשה לדמיין שהם אינם פועלים משיקול דעת ועוד יותר קשה לזהות את העובדה שהם מכורים. יחד עם זאת חשוב להיות מודעים לעובדה כי התמכרות להימורים עלולה להיות התמכרות קשה והרסנית ואף לחשוף את המכורים ואת משפחתם לאובדן של כל הונם. מהסיבה הזאת, גם אם קיים החשד המינורי ביותר על כך שאדם קרוב מכור להימורים, קיימת חשיבות גבוהה לפעול במהרה, על מנת לבדוק את הנושא ובמידת הצורך למצוא עבור אותו המכור תכנית גמילה מתאימה.

הליך הגמילה

הליך גמילה מהימורים, אמור להתחיל ביצירת תכנית גמילה אשר מותאמת אישית למכור – זאת, לאחר שמזהים בצורה מעמיקה ומקיפה סוג ההתמכרות, את חומרתה ואת הנסיבות אשר הובילו אליה. גמילה מהימורים, מהווה הליך אשר אמור להיות מלווה באנשי מקצוע מומחים במגוון רחב של תחומים. אחת המטרות הראשונות של הליך הגמילה היא לגרום למכור להבין שהימורים לא יפתרו לו את הבעיות בחיים ואף להפך מכך – הן עלולות להכניס אותו ואת משפחתו לבעיות חמורות.

התמכרות להימורים נובעת מהצורך בריגוש ובכדי להפחית את אותו הצורך בריגוש, המכור אמור לקבל כלים אשר יסייעו לו לשלוט באותם הדחפים – לא מדובר במשימה פשוטה, אך היא ללא כל ספק ישימה. בכדי שתהליך הגמילה יוכתר כסיפור הצלחה, על הנגמל ליהנות מתמיכה ולהיות מוקף באנשי מקצוע, אשר ילוו אותו צעד צעד, כל הדרך לעבר ההתנקות המוחלטת מאותה ההתמכרות ההרסנית.

הסוף להתמכרות

גמילה מהימורים יכולה לפתוח צוהר לחיים טובים יותר, בהם המכור לשעבר הוא היחיד ששולט על חייו מבלי ששום דבר אינו שולט עליו.

יחד עם זאת, בכדי לצלוח את המשימה ולעבור את הגמילה בהצלחה, קיימת חשיבות גבוהה לבחור את מכון הגמילה בתבונה. מכון הגמילה רנסנס – ויקטוריה, מהווה את אחד מהגדולים והמוכרים בישראל ולא בכדי. תוכניות הגמילה המוצעות במכון מותאמות באופן פרטני למצבו ולצרכיו של כל נגמל, זאת על מנת להשיג את התוצאה הטובה ביותר ולשמר אותה לאורך זמן.

לפרטים נוספים על המכון ועל תכנית הגמילה מהימורים אשר מוצע על ידו, מוזמנים ליצור קשר במספר – 1800-205-077.

המלצות מטופלים

מתלבטים? זה מובן, אנחנו כאן לעזור לכם
קדימה, מלאו את הפרטים אנחנו כבר נדאג לכם להכל
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
אתם לא לבד, השאירו פרטים או התקשרו 1800205077
נשמח למילוי פרטים שיסייעו לנו טרם החזרה :)
תודה שפנית לרנסאנס-ויקטוריה, אנחנו כאן עבורך