רנסנס ויקטוריה – מרכז רפואי לגמילה מסמים ואלכוהול

אתם לא לבד, השאירו פרטים או התקשרו

  איך בוחרים מרכז גמילה?

  כל מי שתר אחר מרכז גמילה מסמים, יבקש לא להתפשר על פחות מהמרכז המקצועי והאיכותי ביותר. מהסיבה הזאת, קיימת חשיבות גבוהה להכיר לעומק את מרכז גמילה מסמים ואלכוהול רנסנס – ויקטוריה, אשר נחשב לאחד מהמובילים בתחום.

  גמילה מסמים טומנת בחובה הליך מורכב ולא פשוט, אך אם צולחים את התהליך, הרי שנפתח צוהר לחיים בריאים ומאושרים יותר. בכדי להגדיל ככל הניתן את הסיכויים להצלחת תהליך הגמילה, קיימת חשיבות גבוהה לבחור בתבונה את אותו מרכז גמילה מסמים. בעת הבחירה, חשוב לשים דגש על פרמטרים כמו: רמה מקצועית, תוכניות הגמילה המוצעות במרכז, מיקום המרכז, תנאי השהייה, הצוות המקצועי, שיטות העבודה ועוד. ככל שבודקים את הפרטים בצורה מעמיקה יותר, כך עולים הסיכויים לביצוע הבחירה הנכונה.

  הבירורים הראשוניים

  כל מי שמתחיל בחיפוש אחר מרכז גמילה מסמים, עתיד לגלות שיש לא מעט מרכזים כאלו ברחבי הארץ והיצע האפשרויות, מאפשר לבצע את הבחירה הטובה ביותר, מבלי להתפשר. כמובן, שמומלץ לערוך סינון ראשוני של המרכזים בהסתמך על פרמטרים כמו: שם ומוניטין, מיקום גיאוגרפי, מחירים, תנאי השהייה, מה כוללת תכנית הגמילה, המלצות ועוד. כאשר, בסוף תהליך הסינון ניתן להישאר עם מספר אפשרויות מצומצם ולערוך מולן בירורים מעט יותר מקיפים.

  ההגעה למקום

  בכדי להבטיח שמרכז גמילה אכן יהווה את הכתובת הנכונה לתהליך, חשוב להגיע למקום ולהתרשם ממנו מקרוב. יש לקבוע פגישה מול נציג מטעם אותו מרכז גמילה מסמים, כאשר הפגישה תכלול הגעה למרכז וכמובן, סיור והסברים מקצועיים על תכנית הגמילה ועל השירותים המוצעים במקום. הגעה למקום יכולה להוות כשלב החשוב והמשמעותי ביותר בהליך בחירת המרכז המתאים – כאשר, במידה וההתרשמות היא חיובית, ניתן להיות רגועים בידיעה שאכן מדובר בכתובת נכונה להליך גמילה איכותי, אשר קרוב לוודאי יוכתר כסיפור הצלחה.

  היכן לעבור את הגמילה?

  בסופו של דבר, כאשר מדובר בהליך גמילה מסמים, השאיפה תהיה לא לקחת סיכונים מיותרים ולבחור במרכז גמילה מקצועי, וותיק וגדול, הנהנה משם ומוניטין בתחום שלו. במקום הזה בדיוק נכנס לתמונה מרכז גמילה מסמים ואלכוהול רנסנס ויקטוריה.
  מדבר במרכז המעסיק צוות מקצועי של רופאים, פסיכולוגים, עובדים סוציאליים ומדריכים חברתיים, סביב השעון – כאשר, אנשי מקצוע אלו מלווים את הנגמלים לאורך כל התהליך אותם הם עוברים.
  לפרטים נוספים לגבי המרכז ולגבי תוכנית גמילה מסמים המוצעת על ידו מוזמנים ליצור קשר במספר – 1800-205-077.

   

  מחפשים את הפתרון להתמכרות?

  תנו לנו לעזור לכם| מלאו את הפרטים כדי להתחיל מחדש

   כמה סיבות לבחור דווקא במרכז שלנו

   מרכז גמילה מסמים ושיקום נרקומנים ואלכוהוליסטים רנסנס פועל 24 שעות ביממה. במרכז הגמילה, עובד צוות מקצועי בעל ניסיון של שנים רבות שעבר הכשרה מיוחדת לעבודה עם מכורים בתנאי אשפוז. אנו, במרכז גמילה מקפידים על תנאי מחיה טובים ותנאים שיכבדו את המטופלים, חדרים ממוזגים, חדר אוכל מרווח וממוזג, מועדון, מתקני כושר, מקלחות ושירותים ברמת מחייה טובה, אגב במקום, אנו מקפידים לשמור על אווירה של בית, על מנת לתת הרגשה נינוחה למטופלים.

   1
   צוות רפואי
   צוות מקצועי ויחודי עם ניסיון רב שנים וברמה מקצועית גבוה ביותר. בין אנשי צוות רופאים מומחים, אחים ואחיות מוסמכים, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים מדריכים ומנחי קבוצות מוסמכים.
   2
   אחים ואחיות 24 שעות
   הצוות המקצועי שלנו עומד לשירותכם 24 שעות ביממה!
   3
   רישיון מיוחד לסמים ואלכוהול
   רנסנס – ויקטוריה הינה הקליניקה היחידה עם האישור לגמילה גם מאלכוהול גם מסמים.
   4
   אנחנו מדברים בכל השפות
   אנחנו מדברים בכל השפות: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית, ערבית וכו'.

   מאמרים נוספים

   חברה לקידום אתרים חברה לקידום אתרים

    נשמח למילוי פרטים שיסייעו לנו טרם החזרה :)
    תודה שפנית לרנסאנס-ויקטוריה, אנחנו כאן עבורך
    קירבה משפחתית:
    הורהאח/ותבן/ת זוגמכר/ההמטופל/תאחר
    סוג ההתמכרות:
    סמיםאלכוהולתרופותהימורים
    מקום מגורים:
    גורם מממן:
    פרטיציבורי
    ספרו לנו אודות המטופל/ת: