רנסנס ויקטוריה – מרכז רפואי לגמילה מסמים ואלכוהול

אתם לא לבד, השאירו פרטים או התקשרו

  איך לחפש מכון גמילה מאלכוהול?

  הדרך היעילה לגמילה מאלכוהול עוברת בבחירת מכון גמילה מאלכוהול. אם גם אתם מחפשים אחר מכון גמילה מקצועי ואיכות, המרכז לגמילה מסמים ואלכוהול רנסנס – ויקטוריה, יהווה ללא כל ספק כבחירה הנכונה.

  הליך חיפוש מכון גמילה מאלכוהול יכול להתבצע בימינו דרך האינטרנט – כאשר, ברשת ניתן לקבל את כל המידע ההתחלתי לגבי מכוני גמילה ברחבי הארץ. כמובן, שבשלב הבא, כדאי לאסוף פרטים קצת יותר מקיפים לגבי המכונים השונים לדוגמא – האם יש המלצות על אותם המכונים מנגמלים או מבני המשפחה שלהם. מי הם אנשי המקצוע אשר מועסקים באותו המכון, מהי ההכשרה שלהם ומה הרמה המקצועית והניסיון שלהם בתחום. בשלב הבא, כדאי לקבוע סיורים במכוני הגמילה אשר נראים לכם כמתאימים, כאשר, במהלך הסיור ניתן להתרשם בצורה המיטבית מאותו המכון.

  דואגים לקבלת ההחלטות הנכונות
  חיפוש מקיף אחר מכון גמילה מאלכוהול, יהווה כצעד חשוב ומשמעותי בדרך לבחירה של אותו מכון גמילה מאלכוהול. אך בהמשך, כדאי לנסות ולדלות כמה שיותר פרטים לגבי תכנית הגמילה, לוודא שהיא מוטעמת באופן אישי לכל מטופל – בהתבסס על אישיותו, סוג ההתמכרות שלו, ועוד. כמובן, שחשוב שהמשפחה תמשיך להיות מעורבת בתהליך, תגיע לביקורים (במידה והמכון מאשר ביקורים שכאלו) וכמובן, תעשה הכול בכדי לספק לנגמל סביבה תומכת ומכילה – תמיכה והכלה יכולות לסלול את הדרך לגמילה מלאה אשר תוצאותיה יחזיקו מעמד לאורך זמן רב.

  כל הדרך לגמילה המיוחלת
  בחירה מושכלת ונבונה של מכון גמילה מאלכוהול, יכולה להסב שקט נפשי הן למכור והן לבני משפחתו – בידיעה שסיכויי הגמילה שלו יהיו גבוהים, מה שיחזיר לאותו מכור את השליטה על החיים. אם גם אתם צרים אחר מכון גמילה שכזה, חשוב שתכירו את המרכז לגמילה מסמים ואלכוהול רנסנס – ויקטוריה, את השם, המוניטין, הצוות המקצועי והיכולות המקצועיות לספק תכנית גמילה איכותית ומותאמת אישית. לקבלת הפרטים מוזמנים לחייג – 1800-205-077.

  מחפשים את הפתרון להתמכרות?

  תנו לנו לעזור לכם| מלאו את הפרטים כדי להתחיל מחדש

   כמה סיבות לבחור דווקא במרכז שלנו

   מרכז גמילה מסמים ושיקום נרקומנים ואלכוהוליסטים רנסנס פועל 24 שעות ביממה. במרכז הגמילה, עובד צוות מקצועי בעל ניסיון של שנים רבות שעבר הכשרה מיוחדת לעבודה עם מכורים בתנאי אשפוז. אנו, במרכז גמילה מקפידים על תנאי מחיה טובים ותנאים שיכבדו את המטופלים, חדרים ממוזגים, חדר אוכל מרווח וממוזג, מועדון, מתקני כושר, מקלחות ושירותים ברמת מחייה טובה, אגב במקום, אנו מקפידים לשמור על אווירה של בית, על מנת לתת הרגשה נינוחה למטופלים.

   1
   צוות רפואי
   צוות מקצועי ויחודי עם ניסיון רב שנים וברמה מקצועית גבוה ביותר. בין אנשי צוות רופאים מומחים, אחים ואחיות מוסמכים, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים מדריכים ומנחי קבוצות מוסמכים.
   2
   אחים ואחיות 24 שעות
   הצוות המקצועי שלנו עומד לשירותכם 24 שעות ביממה!
   3
   רישיון מיוחד לסמים ואלכוהול
   רנסנס – ויקטוריה הינה הקליניקה היחידה עם האישור לגמילה גם מאלכוהול גם מסמים.
   4
   אנחנו מדברים בכל השפות
   אנחנו מדברים בכל השפות: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית, ערבית וכו'.

   מאמרים נוספים

   חברה לקידום אתרים חברה לקידום אתרים

    נשמח למילוי פרטים שיסייעו לנו טרם החזרה :)
    תודה שפנית לרנסאנס-ויקטוריה, אנחנו כאן עבורך
    קירבה משפחתית:
    הורהאח/ותבן/ת זוגמכר/ההמטופל/תאחר
    סוג ההתמכרות:
    סמיםאלכוהולתרופותהימורים
    מקום מגורים:
    גורם מממן:
    פרטיציבורי
    ספרו לנו אודות המטופל/ת: