רנסנס ויקטוריה – מרכז רפואי לגמילה מסמים ואלכוהול

אתם לא לבד, השאירו פרטים או התקשרו

  איך מזהים התמכרות לאלכוהול?

  התמכרות לאלכוהול פוגעת בכל תחומי החיים של המכור ואף מסכנת את בריאותו ולכן, קיימת חשיבות גבוהה לעבור הליך גמילה. מרכז לגמילה מסמים ואלכוהול רנסנס – ויקטוריה מהווה כבחירה נכונה עבור המטרה.

  זה יכול להתחיל בדרינק פה, דרינק שם, להתקדם לשתייה יומיומית ולהתפתח לאובדן שליטה – וכן, התמכרות לאלכוהול נחשבת להתמכרות נפוצה ומכיוון שהיא טומנת בחובה סיכונים בריאותיים ויש לה השפעה שלילית על כל תחומי החיים, חשוב לנקוט בפעולה ולפנות לטיפול מקצועי בהתמכרות באלכוהול.

  איך לזהות שמדובר בהתמכרות?

  ישנם מספר סימנים אשר יכולים להעיד על התמכרות לאלכוהול – וזיהוי סימנים אלו אצל בני המשפחה והחברים, מצריך נקיטה בפעולה ודירבון להתחלה של הליך גמילה. בין הסימנים המרכזיים: האם הם מנהלים חיים תקינים או שצריכת האלכוהול פוגעת במהלך החיים. האם הם נוהגים בהשפעת אלכוהול? האם ה"בריחה" לאלכוהול מתבצעת בגלל הרצון/ הצורך להירגע? האם אותו אדם מפגין חוסר שלווה ועצבנות לא מובנת? האם כמויות האלכוהול הנצרכות עולות עם הזמן – מכיוון שהכמויות הקודמות כבר לא משפיעות? כל הסימנים הללו, יכולים להעיד על התמכרות ומצריכים כאמור, פניה למרכז גמילה.

  הנזקים הבריאותיים

  התמכרות לאלכוהול טומנת בחובה כאמור, שורה ארוכה של פגיעות ונזקים ובין היתר: פגיעה בתא המשפחתי ובחיי החברה, פגיעה בעבודה ו/או בלימודים ואולי גרוע מכל, איום על המצב הגופני והבריאותי של המכור – ובעיקר על הכבד ועל הכליות. במקרים קיצוניים התמכרות לאלכוהול עלולה גם לגרום לפגיעה במוח וחוש הטעם, הראייה והשמיעה. כאמור, כל התופעות הללו, אליהן המתמכר לאלכוהול חשוף, מהוות כסיבה מספיק טובה לנקוט בפעול ולהתחיל הליך של גמילה.

  לצעוד לקראת גמילה

  בהליך התמכרות המכור מאבד שליטה על חייו ועלול להתמודד עם פגיעה הן בבריאותו והן בכל האספקטים של החיים. החדשות הטובות, שהליך גמילה מקצועי ואיכותי, יכול לסייע לו לשקם את חייו ולצעוד לעבר עתיד אופטימי יותר. אם גם אתם מעוניינים לעבור גמילה מאלכוהול, המרכז לגמילה מסמים ואלכוהול רנסנס – ויקטוריה, יהווה ככתובת הנכונה בעבורכם. לקבלת כל הפרטים, מוזמנים ליצור קשר עם המרכז במספר – 1800-205-077.

   

   

   

  מחפשים את הפתרון להתמכרות?

  תנו לנו לעזור לכם| מלאו את הפרטים כדי להתחיל מחדש

   כמה סיבות לבחור דווקא במרכז שלנו

   מרכז גמילה מסמים ושיקום נרקומנים ואלכוהוליסטים רנסנס פועל 24 שעות ביממה. במרכז הגמילה, עובד צוות מקצועי בעל ניסיון של שנים רבות שעבר הכשרה מיוחדת לעבודה עם מכורים בתנאי אשפוז. אנו, במרכז גמילה מקפידים על תנאי מחיה טובים ותנאים שיכבדו את המטופלים, חדרים ממוזגים, חדר אוכל מרווח וממוזג, מועדון, מתקני כושר, מקלחות ושירותים ברמת מחייה טובה, אגב במקום, אנו מקפידים לשמור על אווירה של בית, על מנת לתת הרגשה נינוחה למטופלים.

   1
   צוות רפואי
   צוות מקצועי ויחודי עם ניסיון רב שנים וברמה מקצועית גבוה ביותר. בין אנשי צוות רופאים מומחים, אחים ואחיות מוסמכים, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים מדריכים ומנחי קבוצות מוסמכים.
   2
   אחים ואחיות 24 שעות
   הצוות המקצועי שלנו עומד לשירותכם 24 שעות ביממה!
   3
   רישיון מיוחד לסמים ואלכוהול
   רנסנס – ויקטוריה הינה הקליניקה היחידה עם האישור לגמילה גם מאלכוהול גם מסמים.
   4
   אנחנו מדברים בכל השפות
   אנחנו מדברים בכל השפות: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית, ערבית וכו'.

   מאמרים נוספים

   חברה לקידום אתרים חברה לקידום אתרים

    נשמח למילוי פרטים שיסייעו לנו טרם החזרה :)
    תודה שפנית לרנסאנס-ויקטוריה, אנחנו כאן עבורך
    קירבה משפחתית:
    הורהאח/ותבן/ת זוגמכר/ההמטופל/תאחר
    סוג ההתמכרות:
    סמיםאלכוהולתרופותהימורים
    מקום מגורים:
    גורם מממן:
    פרטיציבורי
    ספרו לנו אודות המטופל/ת: