רנסנס ויקטוריה – מרכז רפואי לגמילה מסמים ואלכוהול

אתם לא לבד, השאירו פרטים או התקשרו

  אילו אופציות עומדות בפני מכורים לסמים?

  אם אתם מחפשים אחר מרכזי גמילה, תשמחו לגלות כי קיימות אפשרויות שונות עליהן ניתן למנות מרכזי גמילה מסמים חינם  לצד, מכונים פרטיים. במידה ואתם לא רוצים להתפשר על פחות מהטוב ביותר, אין כל ספק כי מרכז לגמילה מסמים ואלכוהול רנסנס – ויקטוריה, יכול להוות כבחירה הנכונה.

  גמילה מסמים מהווה הליך מורכב אבל זאת הדרך היחידה המאפשרת למכורים, להחזיר את השליטה אליהם לחיים וליהנות מחיים טובים ובריאים. כל מי שתר אחר תוכניות לגמילה עתיד לגלות כי קיימות מספר אפשרויות רלוונטיות בעבורו ובין היתר: אשפוזיות מטעם משרד הבריאות (אשר יכולות להוות כבחירה המתאימה עובר מי שתר אחר מרכזי גמילה מסמים חינם) ומכוני גמילה פרטיים.

  מרכזי גמילה מסמים חינם – תמיכה והתמדה
  לא משנה באיזו דרך בוחרים לעבור את הגמילה מסמים, מילת המפתח להצלחה היא התמדה. גמילה מסמים חינם מהווה הליך אשר טומן בחובו דרך חתחתים לא פשוטה – אשר כוללת מספר שלבים וכל שלב שכזה יש חשיבות גבוהה והשפעה רבה על הצלחת התהליך. כמובן, שתמיכה מהסביבה תהווה גם היא ככלי חשוב ומשפיע על הצלחת הגמילה.
  באפשרותכם ליצור קשר עם מחלקת הרווחה של הרשות המקומית בה אתם מתגוררים, על מנת לקבל הפניה לאשפוזית. אפשרות נוספת היא לפנות ולבקש הפניה ממסגרות רפואיות כאלו ואחרות או לפנות באופן עצמאי לאותה אשפוזית הקרובה לאזור המגורים של אותו אדם.

  להכיר את כל האלטרנטיבות
  אם גם אתם תרים אחר תכנית גמילה מסמים, קיימת חשיבות גבוהה להכיר בצורה מעמיקה את כל האפשרויות המוצעות ואת ההבדלים ביניהם. כך לדוגמא, אתם עתידים לגלות כי אומנם לאותם מרכזי גמילה מסמים חינם טומנים בחובם יתרונות לא מעטים, אך מכונים פרטיים מציעים יחס אישי ורמה מקצועית בלתי מתפשרת. כך שבמסגרת החיפוש חשוב שתכירו גם את מרכז לגמילה מסמים ואלכוהול רנסנס – ויקטוריה, אשר מציע תוכנית גמילה מקצועיות בליווי של צוות מומחים. לכל הפרטים, מוזמנים להתקשר1800-205-077

   

  מחפשים את הפתרון להתמכרות?

  תנו לנו לעזור לכם| מלאו את הפרטים כדי להתחיל מחדש

   כמה סיבות לבחור דווקא במרכז שלנו

   מרכז גמילה מסמים ושיקום נרקומנים ואלכוהוליסטים רנסנס פועל 24 שעות ביממה. במרכז הגמילה, עובד צוות מקצועי בעל ניסיון של שנים רבות שעבר הכשרה מיוחדת לעבודה עם מכורים בתנאי אשפוז. אנו, במרכז גמילה מקפידים על תנאי מחיה טובים ותנאים שיכבדו את המטופלים, חדרים ממוזגים, חדר אוכל מרווח וממוזג, מועדון, מתקני כושר, מקלחות ושירותים ברמת מחייה טובה, אגב במקום, אנו מקפידים לשמור על אווירה של בית, על מנת לתת הרגשה נינוחה למטופלים.

   1
   צוות רפואי
   צוות מקצועי ויחודי עם ניסיון רב שנים וברמה מקצועית גבוה ביותר. בין אנשי צוות רופאים מומחים, אחים ואחיות מוסמכים, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים מדריכים ומנחי קבוצות מוסמכים.
   2
   אחים ואחיות 24 שעות
   הצוות המקצועי שלנו עומד לשירותכם 24 שעות ביממה!
   3
   רישיון מיוחד לסמים ואלכוהול
   רנסנס – ויקטוריה הינה הקליניקה היחידה עם האישור לגמילה גם מאלכוהול גם מסמים.
   4
   אנחנו מדברים בכל השפות
   אנחנו מדברים בכל השפות: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית, ערבית וכו'.

   מאמרים נוספים

   חברה לקידום אתרים חברה לקידום אתרים

    נשמח למילוי פרטים שיסייעו לנו טרם החזרה :)
    תודה שפנית לרנסאנס-ויקטוריה, אנחנו כאן עבורך
    קירבה משפחתית:
    הורהאח/ותבן/ת זוגמכר/ההמטופל/תאחר
    סוג ההתמכרות:
    סמיםאלכוהולתרופותהימורים
    מקום מגורים:
    גורם מממן:
    פרטיציבורי
    ספרו לנו אודות המטופל/ת: