רנסנס ויקטוריה – מרכז רפואי לגמילה מסמים ואלכוהול

אתם לא לבד, השאירו פרטים או התקשרו

  אל תתמודדו עם זה לבד

  התמכרות לאלכוהול, סמים, משככי כאבים והימורים – הן תופעות מוכרות ורבים מהאנשים בישראל סובלים מהן. מרכז גמילה מקבל עשרות אם לא מאות מטופלים בשנה שהתמכרו לאחד מסוגי ההתמכרות ומנסים לשקם את החיים שלהם ולחזור לשגרה תקינה ונעימה. מנסים להיגמל ולא מצליחים? מרגישים שגם אתם זקוקים לעזרה? אתם לא לבד. יש לא מעט אנשים מכורים שמנסים להיגמל בעצמם וללא הצלחה ולכן, הם פונים למרכזי הגמילה השונים שעוזרים להם לצאת מהמעגל של ההתמכרות. מרכז גמילה מסמים ואלכוהול “רנסאנס – ויקטוריה נחשב לאחד מבין המרכזים הפופולריים אליו מגיעים מכל הארץ. הוא מלווה אנשים שהתמכרו ונכנסו לתוך מעגל שהם לא מצליחים לצאת ממנו, ומסייע להם לראות את הדרך הנכונה באמצעות טיפול נכון ומדויק, לווי של אנשי מקצוע ומטפלים ועוד.

  מרכז גמילה הוא הפתרון

  חייהם של מכורים הם כמו סחרחורת, יום אחד הם האנשים הכי נורמטיביים, מצליחים, עם שאיפות, בעלי קריירה והצלחות ויום אחר, הם מכורים, ללא כל רצון להצליח, להגיע ליעדים, לחיות חיים מלאים וחברתיים. ההתמכרות יכולה להתחיל בקטן, אך ככל שממשיכים להשתמש, כך היא ממשיכה לגדול ולהשפיע על כל החיים. מרכז גמילה נותן מענה ממוקד ופתח עבורכם הזדמנות לחיות חיים טובים. הם מעניקים מסגרת טיפולים הדרושה לכם, עוטפים אתכם בכלים מקצועיים שמסייעים לכם לצאת מתוך המעגל ועוזרים לכם לראות את הדרך האחרת, מחוץ להתמכרות.

  יש חיים אחרי

  גם אם נדמה לכם כעת שכמעט בלתי אפשרי לצאת מתוך מעגל ההתמכרות, מרכז הגמילה מוכיח אחרת. מהרגע שהגעתם לייעוץ, אתם תרגישו שיש מי שמבין את מצבכם ורוצה בטובתכם. אנשי המקצוע הטיפוליים, בניהם: פסיכיאטריים, עובדים סוציאליים ועוד – יתאימו עבורכם את הטיפול המתאים ביותר עבורכם ולאט עם הזמן אתם תראו אתה שינוי. אומנם בהתחלה יכול להיות לכם תחושה של קריז, במידה ומדובר בסמים ואלכוהול או רגרסיה, והם לגמרי בסדר. כל עוד תמשיכו בדרך לעבר הגמילה, אתם תראו הרבה אור.

  לסיכום, מרכז גמילה מסמים ואלכוהול “רנסאנס – ויקטוריה הוא בעל וותק רב בלווי מטופלים שמגיעים עם סוגים שונים של התמכרויות, הם מסייעים להם לעבור תהליך משלב הייעוץ ועד למצב שהם מסוגלים להתמודד עם ההתמכרות בעצמם.

   

   

  מחפשים את הפתרון להתמכרות?

  תנו לנו לעזור לכם| מלאו את הפרטים כדי להתחיל מחדש

   כמה סיבות לבחור דווקא במרכז שלנו

   מרכז גמילה מסמים ושיקום נרקומנים ואלכוהוליסטים רנסנס פועל 24 שעות ביממה. במרכז הגמילה, עובד צוות מקצועי בעל ניסיון של שנים רבות שעבר הכשרה מיוחדת לעבודה עם מכורים בתנאי אשפוז. אנו, במרכז גמילה מקפידים על תנאי מחיה טובים ותנאים שיכבדו את המטופלים, חדרים ממוזגים, חדר אוכל מרווח וממוזג, מועדון, מתקני כושר, מקלחות ושירותים ברמת מחייה טובה, אגב במקום, אנו מקפידים לשמור על אווירה של בית, על מנת לתת הרגשה נינוחה למטופלים.

   1
   צוות רפואי
   צוות מקצועי ויחודי עם ניסיון רב שנים וברמה מקצועית גבוה ביותר. בין אנשי צוות רופאים מומחים, אחים ואחיות מוסמכים, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים מדריכים ומנחי קבוצות מוסמכים.
   2
   אחים ואחיות 24 שעות
   הצוות המקצועי שלנו עומד לשירותכם 24 שעות ביממה!
   3
   רישיון מיוחד לסמים ואלכוהול
   רנסנס – ויקטוריה הינה הקליניקה היחידה עם האישור לגמילה גם מאלכוהול גם מסמים.
   4
   אנחנו מדברים בכל השפות
   אנחנו מדברים בכל השפות: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית, ערבית וכו'.

   מאמרים נוספים

   חברה לקידום אתרים חברה לקידום אתרים

    נשמח למילוי פרטים שיסייעו לנו טרם החזרה :)
    תודה שפנית לרנסאנס-ויקטוריה, אנחנו כאן עבורך
    קירבה משפחתית:
    הורהאח/ותבן/ת זוגמכר/ההמטופל/תאחר
    סוג ההתמכרות:
    סמיםאלכוהולתרופותהימורים
    מקום מגורים:
    גורם מממן:
    פרטיציבורי
    ספרו לנו אודות המטופל/ת: