רנסנס ויקטוריה – מרכז רפואי לגמילה מסמים ואלכוהול

אתם לא לבד, השאירו פרטים או התקשרו

  בחירה מושכלת ונבונה של מרכז גמילה מסמים

  הדרך הטובה ביותר לגמילה מסמים, עוברת בבחירה מושכלת ונבונה של מרכז גמילה מסמים פרטי. אם גם אתם נמצאים בחיפושים אחר מרכז כזה, חשוב שתכירו את מרכז לגמילה מסמים ואלכוהול רנסנס – ויקטוריה.

  לאסוף את כל המידע הנדרש למטרה

  בכדי לבצע את הבחירה המיטבית באותו מרכז גמילה מסמים פרטי, קיימת חשיבות גבוהה לאסוף את כל המידע לגבי אותו המרכז גמילה – וכאשר, מבררים את המידע, חשוב לשים דגש גם על הפרטים הקטנים. כך שכדאי לבדוק פרטים לגבי כיצד התוכנית קוראת בפועל, מיהם אנשי המקצוע אשר מלווים את הליך הגמילה, מהם תנאי האשפוז, איך המקום נראה ומה יש בו ולמעשה, כל פרט אחר אשר יכול להסב שקט נפשי, בידיעה שהוא יהווה את הבחירה הטובה ביותר.

  להתמקד באפשרויות הרלוונטיות

  אחרי שאוספים את כל המידע, נשארים לרוב עם רשימה של מספר מרכזי גמילה מסמים, כאשר הבחירה אמורה להתבצע מתוך אותן האפשרויות. בכדי לקבל את ההחלטה המיטבית, קיימת חשיבות גבוהה לקבוע פגישות עם נציגים מטעם אותם המרכזים. יש להגיע לפגישה ברמת מוכנות גבוהה – להכין רשימת שאלות ופרטים שאתם סקרנים לגביהם, כך שבלהתבסס על התשובות על ניתן יהיה לקבל בסופו של דבר את ההחלטה הטובה ביותר. כידוע, בחירת מרכז גמילה מסמים פרטי איכותי ומקצועי, תעלה במידה רבה את הסיכויים להצלחת התהליך ולכן, חשוב לא להקל ראש ולדאוג לוודא את כל הפרטים אשר יספקו את התמונה המלאה לגבי אותו מרכז גמילה.

  זמן לקבלת ההחלטה

  אם אתם בחיפושים אחר מרכז גמילה מסמים פרטי ורוצים לא להתפשר על פחות מהמרכז האיכותי והמתקדם ביותר, חשוב שתכירו את המרכז לגמילה מסמים ואלכוהול רנסנס – ויקטוריה. המרכז משלב בתוכו אנשי מקצוע מומחים ובין היתר: רופאים, פסיכיאטריים, עובדים סוציאליים ומדריכים מקצועיים. המרכז כולל מספר מחלקות שונות, אשר כל אחת יכולה לספק מענה על דרישותיהם וצרכיהם של אנשים אחרים המתמודדים עם התמכרויות. לקבלת כל הפרטים והמידע לגבי אותו המרכז, מוזמנים ליצור קשר כבר היום במספר – 1800-205-07.

   

   

  מחפשים את הפתרון להתמכרות?

  תנו לנו לעזור לכם| מלאו את הפרטים כדי להתחיל מחדש

   כמה סיבות לבחור דווקא במרכז שלנו

   מרכז גמילה מסמים ושיקום נרקומנים ואלכוהוליסטים רנסנס פועל 24 שעות ביממה. במרכז הגמילה, עובד צוות מקצועי בעל ניסיון של שנים רבות שעבר הכשרה מיוחדת לעבודה עם מכורים בתנאי אשפוז. אנו, במרכז גמילה מקפידים על תנאי מחיה טובים ותנאים שיכבדו את המטופלים, חדרים ממוזגים, חדר אוכל מרווח וממוזג, מועדון, מתקני כושר, מקלחות ושירותים ברמת מחייה טובה, אגב במקום, אנו מקפידים לשמור על אווירה של בית, על מנת לתת הרגשה נינוחה למטופלים.

   1
   צוות רפואי
   צוות מקצועי ויחודי עם ניסיון רב שנים וברמה מקצועית גבוה ביותר. בין אנשי צוות רופאים מומחים, אחים ואחיות מוסמכים, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים מדריכים ומנחי קבוצות מוסמכים.
   2
   אחים ואחיות 24 שעות
   הצוות המקצועי שלנו עומד לשירותכם 24 שעות ביממה!
   3
   רישיון מיוחד לסמים ואלכוהול
   רנסנס – ויקטוריה הינה הקליניקה היחידה עם האישור לגמילה גם מאלכוהול גם מסמים.
   4
   אנחנו מדברים בכל השפות
   אנחנו מדברים בכל השפות: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית, ערבית וכו'.

   מאמרים נוספים

   חברה לקידום אתרים חברה לקידום אתרים

    נשמח למילוי פרטים שיסייעו לנו טרם החזרה :)
    תודה שפנית לרנסאנס-ויקטוריה, אנחנו כאן עבורך
    קירבה משפחתית:
    הורהאח/ותבן/ת זוגמכר/ההמטופל/תאחר
    סוג ההתמכרות:
    סמיםאלכוהולתרופותהימורים
    מקום מגורים:
    גורם מממן:
    פרטיציבורי
    ספרו לנו אודות המטופל/ת: