רנסנס ויקטוריה – מרכז רפואי לגמילה מסמים ואלכוהול

אתם לא לבד, השאירו פרטים או התקשרו

  בחירה נכונה במרכז גמילה

  מצב שבו בן משפחה יקר או חבר אהוב מתמכר לסמים או לאלכוהול ברמה, שמשתלטת על חייו ופוגעת בסביבתו, הוא מצב שמחייב התערבות מקצועית והתאמה של מכון גמילה מקצועי שיוכל לסייע למכור, לבצע עבורו גמילה רפואית נכונה, ולהעניק לו את הכלים להתמודדות עם החיים ללא התמכרות.

  כיצד מתבצע טיפול במרכז גמילה רפואי רנסנס-ויקטוריה?

  למעשה כל אדם מכור הוא מי שהשימוש בחומר או בהתנהגות מסויימת, מהווים דרך התמודדות עבורו, והוא מפתח תלות רגשית ופיזית בהתמכרות, שעם הזמן הולכת והופכת וחריפה יותר ויותר, עד שכל חייו מתנהלים סביב ההתמכרות תוך פגיעה מתמשכת הן לעצמו והן לסביבתו.

  על מנת להצליח בתהליך הגמילה מהתמכרות דרוש רצון אמיתי של המכור להיגמל, אך ברוב המכריע של המקרים מגיע המכור אל מכון הגמילה, כאשר אדם אחר או גורם חיצוני כלשהו מחייב אותו לעשות כן, ואילו הוא עצמו מביע רצון מסוייג להיגמל, כלומר יחד עם השאיפה הרציונאלית של המכור לצאת לחלוטין מהמצב, האדם המכור חווה פחד מפני אובדן ההתמכרות והפסקת אורח החיים המכור אותו הוא מכיר, וכן פחד מפני חוויה של כאב עקב הפסקת השימוש בסם או באלכוהול, ולעיתים קרובות גם ישנה הכחשה של הבעיה או של היקפה, וקושי אמיתי להודות ולהכיר בה בפני עצמם ובפני הסביבה. מהסיבה הזו לעיתים קרובות מגיעים מכורים אל מרכז הגמילה הרפואי רנסנס-ויקטוריה, כשהם מצויים בהתנגדויות.

  מהסיבה הזו, השלב הראשוני של טיפול במרכז הגמילה רנסנס-ויקטוריה מתבצע באשפוז. מדובר בשלב הכרחי של התערבות רפואית מקצועית לצורך ניקוי הגוף בצורה מלאה ללא תופעות לוואי או כאבים, מהם חוששים המכורים. לאחר שהשלב הפיזי מסתיים, ניתן להתפנות לטיפול הנפשי.

  עזרה מקצועית לקראת התחלה חדשה

  בודדים בלבד מצליחים להיגמל מהתמכרות בצורה עצמאית, ובנוסף ישנה סכנה פיזית של גמילה בבית הכרוכה בתופעות לוואי, התקפים ועוויתות שונות. רובם של המכורים זקוקים לעזרה מקצועית בדמותו של אשפוז במרכז גמילה תחת פיקוח רפואי צמוד, על מנת להגיע לתוצאות איכותיות, ולכן מציע מכון רנסנס-ויקטוריה טיפול של גמילה באשפוז בעזרת צוות רפואי בתור שלב ראשוני והכרחי.

  משהסתיימה הגמילה הפיזית, עובר האדם המכור במרכז רנסנס-ויקטוריה סדרה של טיפולים נפשיים המתמקדים בהשלכות הנפשיות של התמכרותו, תוך נסיון להבין את הגורם שהניע אותו להתמכר ולאבד שליטה על חייו, לקיחת אחריות על עצמו, ונסיון להבין את עצמו ואת המצב על מנת לשפר את איכות חייו ולרכוש כלים להתמודדות עם מצבי מצוקה ללא סם או אלכוהול.

  במרכז הגמילה הרפואי רנסנס-ויקטוריה תמצאו צוות מקצועי, מנוסה ותומך, וכן משאבים רבים שמושקעים לטובת גמילה ושיקום, שמטרתם להקל על הנגמל בתהליך הקשה שהוא עובר, ולסייע לו שלב אחר שלב בהתמודדות עם גמילה שאיננה תמיד פשוטה לו, מתוך רצון אמיתי להעניק לו התחלה חדשה.

  מחפשים את הפתרון להתמכרות?

  תנו לנו לעזור לכם| מלאו את הפרטים כדי להתחיל מחדש

   כמה סיבות לבחור דווקא במרכז שלנו

   מרכז גמילה מסמים ושיקום נרקומנים ואלכוהוליסטים רנסנס פועל 24 שעות ביממה. במרכז הגמילה, עובד צוות מקצועי בעל ניסיון של שנים רבות שעבר הכשרה מיוחדת לעבודה עם מכורים בתנאי אשפוז. אנו, במרכז גמילה מקפידים על תנאי מחיה טובים ותנאים שיכבדו את המטופלים, חדרים ממוזגים, חדר אוכל מרווח וממוזג, מועדון, מתקני כושר, מקלחות ושירותים ברמת מחייה טובה, אגב במקום, אנו מקפידים לשמור על אווירה של בית, על מנת לתת הרגשה נינוחה למטופלים.

   1
   צוות רפואי
   צוות מקצועי ויחודי עם ניסיון רב שנים וברמה מקצועית גבוה ביותר. בין אנשי צוות רופאים מומחים, אחים ואחיות מוסמכים, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים מדריכים ומנחי קבוצות מוסמכים.
   2
   אחים ואחיות 24 שעות
   הצוות המקצועי שלנו עומד לשירותכם 24 שעות ביממה!
   3
   רישיון מיוחד לסמים ואלכוהול
   רנסנס – ויקטוריה הינה הקליניקה היחידה עם האישור לגמילה גם מאלכוהול גם מסמים.
   4
   אנחנו מדברים בכל השפות
   אנחנו מדברים בכל השפות: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית, ערבית וכו'.

   מאמרים נוספים

   חברה לקידום אתרים חברה לקידום אתרים

    נשמח למילוי פרטים שיסייעו לנו טרם החזרה :)
    תודה שפנית לרנסאנס-ויקטוריה, אנחנו כאן עבורך
    קירבה משפחתית:
    הורהאח/ותבן/ת זוגמכר/ההמטופל/תאחר
    סוג ההתמכרות:
    סמיםאלכוהולתרופותהימורים
    מקום מגורים:
    גורם מממן:
    פרטיציבורי
    ספרו לנו אודות המטופל/ת: