רנסנס ויקטוריה – מרכז רפואי לגמילה מסמים ואלכוהול

אתם לא לבד, השאירו פרטים או התקשרו

  בחירת מכון מתאים לגמילה מסמים

  כל התמכרות עלולה לפגוע באיכות חיינו, בבריאותנו ובמקרים מסוימים, אף לסכן את חיינו כאשר, התמכרות לסמים מהווה את אחת מההתמכרויות הקשות והמסוכנות ביותר. האור בקצה המנהרה, שקיימת אפשרות לעבור גמילה ולהשאיר את ההתמכרות כנחלת העבר – במקום הזה בדיוק נכנסת קליניקת רנסנס ויקטוריה לתמונה.

  בחירת מכון מתאים לגמילה מסמים

  הצעד הראשון בתהליך הגמילה

  הליך גמילה מסמים יכול להוות כיוזמה של המכור עצמו או כיוזמה של בני המשפחה או החברים – אשר אמורים כמובן, לעודד ולתמוך בו בכדי שזה יוכל להיכנס לתהליך הגמילה וגם לצלוח אותו על הצד הטוב ביותר. ברגע שהמכור מודע להתמכרות שלו ומבקש לבצע שינוי, דבר זה יכול להתוות לו את הדרך לגמילה מוצלחת. כמובן, שבכדי שהליך הגמילה אכן יוכתר כסיפור הצלחה, קיימת חשיבות גבוהה לבחור בתבונה את מכון הגמילה.

  בחירת המכון המתאים

  תכנית גמילה מסמים מצריכה מעורבות של אנשי מקצוע מומחים בתחומים, אשר יודעים כיצד לבנות תכנית גמילה פרטנית לכל אדם אשר מגיע אליהם – בהתאם לסוג ההתמכרות שלו, לחומרתה ולמאפיינים אישיים אחרים. תהליך הגמילה יכול להיות אישי או קבוצתי אבל בכל מקרה, הוא חייב להיות מלווה במעקב רפואי, כידוע, גמילה מסמים עלולה לטמון בחובה, תסמיני גמילה הן פיזיים והן נפשיים ולכן, ישנה חשיבות גבוהה שהנגמל יזכה לליווי מקצועי מאנשי מקצוע מנוסים, אשר מכירים את התסמינים הללו בצורה מעמיקה ויוצאים כיצד יש לנהוג עם מי שחווה אותם.

  הכתובת הנכונה לגמילה

  גמילה מסמים מהווה הליך לא פשוט, כאשר הנגמל זקוק לכל התמיכה אותה הוא יכול לקבל וכמובן, עליו להיות מוקף באנשי מקצוע מהשורה הראשונה, אשר ילוו אותו ולא ימושו מצידו לאורך כל שלבי התהליך. אם גם אתם או היקרים לכם, מעוניינים לעבור הליך גמילה מסמים ורוצים להבטיח את בחירת מכון הגמילה המקצועי והמתאים ביותר למטרה, אתם נמצאים בכתובת הנכונה. מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם מכון הגמילה רנסנס – ויקטוריה במספר – 1800-205-077 ולקבל את כל הפרטים לגבי תכנית הגמילה.

   

   

  מחפשים את הפתרון להתמכרות?

  תנו לנו לעזור לכם| מלאו את הפרטים כדי להתחיל מחדש

   כמה סיבות לבחור דווקא במרכז שלנו

   מרכז גמילה מסמים ושיקום נרקומנים ואלכוהוליסטים רנסנס פועל 24 שעות ביממה. במרכז הגמילה, עובד צוות מקצועי בעל ניסיון של שנים רבות שעבר הכשרה מיוחדת לעבודה עם מכורים בתנאי אשפוז. אנו, במרכז גמילה מקפידים על תנאי מחיה טובים ותנאים שיכבדו את המטופלים, חדרים ממוזגים, חדר אוכל מרווח וממוזג, מועדון, מתקני כושר, מקלחות ושירותים ברמת מחייה טובה, אגב במקום, אנו מקפידים לשמור על אווירה של בית, על מנת לתת הרגשה נינוחה למטופלים.

   1
   צוות רפואי
   צוות מקצועי ויחודי עם ניסיון רב שנים וברמה מקצועית גבוה ביותר. בין אנשי צוות רופאים מומחים, אחים ואחיות מוסמכים, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים מדריכים ומנחי קבוצות מוסמכים.
   2
   אחים ואחיות 24 שעות
   הצוות המקצועי שלנו עומד לשירותכם 24 שעות ביממה!
   3
   רישיון מיוחד לסמים ואלכוהול
   רנסנס – ויקטוריה הינה הקליניקה היחידה עם האישור לגמילה גם מאלכוהול גם מסמים.
   4
   אנחנו מדברים בכל השפות
   אנחנו מדברים בכל השפות: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית, ערבית וכו'.

   מאמרים נוספים

   חברה לקידום אתרים חברה לקידום אתרים

    נשמח למילוי פרטים שיסייעו לנו טרם החזרה :)
    תודה שפנית לרנסאנס-ויקטוריה, אנחנו כאן עבורך
    קירבה משפחתית:
    הורהאח/ותבן/ת זוגמכר/ההמטופל/תאחר
    סוג ההתמכרות:
    סמיםאלכוהולתרופותהימורים
    מקום מגורים:
    גורם מממן:
    פרטיציבורי
    ספרו לנו אודות המטופל/ת: