רנסנס ויקטוריה – מרכז רפואי לגמילה מסמים ואלכוהול

אתם לא לבד, השאירו פרטים או התקשרו

  גמילה קשה מסמים קלים

  כולנו מכירים אנשים שמעשנים קנאביס ומדובר לרוב, באנשים אשר מנהלים חיים נורמטיביים. יחד עם זאת, גם הקנאביס יכול לגרום לתלות ולהתמכרות של המשתמשים. מהסיבה הזאת, חשוב שכל מי שמרגיש שהוא לא יכול בלי הקנאביס יעשה צעד משמעותי בדרך לגמילה וייצור קשר עם המרכז לגמילה מסמים ואלכוהול רנסנס – ויקטוריה.

  חשיבות הליווי המקצועי
  כידוע, קנאביס מהווה כחומר אשר נחשב למשנה תודעה, מהסיבה הזאת, ברגע שמפסיקים לצרוך אותו, חוזרת המודעות הגבוהה לכל אותם הדברים שהקנאביס הצליח כביכול להשכיח או עזר בהדחקתם. בכדי שהמצבים הללו לא יגרמו לחזור ולצרוך את הקנאביס, חשוב מאוד להסתייע בליווי מקצועי ואישי, לאורך כל הליך של גמילה מקנאביס – על כל השלבים אותם הליך זה טומן בחובו. כאשר, הליך גמילה בליווי צוות של אנשי מקצועי, יאפשר לנגמל לקבל כלים להתמודדות עם כל אותם הקשיים – מדובר כאמור, גם בקשיים אותם הוא חווה בהווה (במסגרת הליך הגמילה) וגם בכאלו אותם הוא עלול לחוות בהמשך הדרך, מעצם הפסקת השימוש בקנאביס.

  גמילה מקנאביס וחשיבותה לבריאות
  על פי נתונים גמילה מעישון קנאביס, טומנת בחובה גם תרומה גדולה לבריאות. כאשר, מי שנגמל מקנאביס יפחית בצורה משמעותית סיכונים לשיעולים, לדלקות בסמפונות, לגידולים קדם סרטניים בדרכי הנשימה, לפגיעה בריכוז ובזיכרון וביכולות התפקוד. כאמור, נושא מהווה עוד סיבה מדוע התמכרות לקנאביס מצריכה פנייה למכון גמילה.

  לעשות את הצעד הראשון בדרך לגמילה
  הצעד הראשון והמשמעותי בדרך לגמילה מקנאביס עובר בבחירת מרכז הגמילה המתאים. מרכז גמילה מסמים ואלכוהול רנסנס – ויקטוריה, נחשב כיום, לאחד מהמרכזים הגדולים והמובילים בישראל. לכן, כל מי שרוצה לעבור הליך גמילה ומבקש להבטיח לעצמו את התוצאות הטובות והאיכותיות ביותר מוזמן ליצור קשר כבר היום עם המרכז במספר – 1800-205-077 כאשר הצוות המקצועי של המרכז, ישמח להעניק את כל המידע והפרטים לגבי תכנית גמילה מקנאביס.

  מחפשים את הפתרון להתמכרות?

  תנו לנו לעזור לכם| מלאו את הפרטים כדי להתחיל מחדש

   כמה סיבות לבחור דווקא במרכז שלנו

   מרכז גמילה מסמים ושיקום נרקומנים ואלכוהוליסטים רנסנס פועל 24 שעות ביממה. במרכז הגמילה, עובד צוות מקצועי בעל ניסיון של שנים רבות שעבר הכשרה מיוחדת לעבודה עם מכורים בתנאי אשפוז. אנו, במרכז גמילה מקפידים על תנאי מחיה טובים ותנאים שיכבדו את המטופלים, חדרים ממוזגים, חדר אוכל מרווח וממוזג, מועדון, מתקני כושר, מקלחות ושירותים ברמת מחייה טובה, אגב במקום, אנו מקפידים לשמור על אווירה של בית, על מנת לתת הרגשה נינוחה למטופלים.

   1
   צוות רפואי
   צוות מקצועי ויחודי עם ניסיון רב שנים וברמה מקצועית גבוה ביותר. בין אנשי צוות רופאים מומחים, אחים ואחיות מוסמכים, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים מדריכים ומנחי קבוצות מוסמכים.
   2
   אחים ואחיות 24 שעות
   הצוות המקצועי שלנו עומד לשירותכם 24 שעות ביממה!
   3
   רישיון מיוחד לסמים ואלכוהול
   רנסנס – ויקטוריה הינה הקליניקה היחידה עם האישור לגמילה גם מאלכוהול גם מסמים.
   4
   אנחנו מדברים בכל השפות
   אנחנו מדברים בכל השפות: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית, ערבית וכו'.

   מאמרים נוספים

   חברה לקידום אתרים חברה לקידום אתרים

    נשמח למילוי פרטים שיסייעו לנו טרם החזרה :)
    תודה שפנית לרנסאנס-ויקטוריה, אנחנו כאן עבורך
    קירבה משפחתית:
    הורהאח/ותבן/ת זוגמכר/ההמטופל/תאחר
    סוג ההתמכרות:
    סמיםאלכוהולתרופותהימורים
    מקום מגורים:
    גורם מממן:
    פרטיציבורי
    ספרו לנו אודות המטופל/ת: