רנסנס ויקטוריה – מרכז רפואי לגמילה מסמים ואלכוהול

אתם לא לבד, השאירו פרטים או התקשרו

  האם בכל מצב אני נחשב מכור להימורים?

  הימורים – כמה מכם מהמרים באופן יומיומי? לרוב אלו הימורים כספיים תוך כדי משחקים עם חברים, בקזינו, באפליקציות ובכל מיני פלטפורמות. איך תדעו שאתם זקוקים לגמילה מהימורים? אם הגעתם למצב שאתם מהמרים, מפסידים בכל פעם ונשארים בלי כסף, מבקשים עזרה מחברים, הלוואה מהבנק או מהשוק האפור וגם אחרי שאתם מקבלים את ההלוואה, אתם מפסידים ואז גם הופכים להיות חייבים להם. מהמרים כפייתיים לא מצליחים לשלוט בכסף שלהם, הם מהמרים בכסף שאין להם. יכול להיות שבשלב מסוים מהמר כפייתי יפסיק להמר, כי נגמר לו האפשרויות לקבל כספים, הוא יפסיק לתקופה מסוימת על מנת להתאזן אבל המחשבה עדיין במוחו. כל הזמן הוא ימצא את עצמו עסוק בתכנון ההימור הבא. זו לחלוטין תחושה של התמכרות. מרכז גמילה מסמים ואלכוהול “רנסאנס – ויקטוריה” יכול לעזור לכם למצוא את דרך המלך ולהיגמר מהימורים. גם אם נדמה לכם שהתהליך הוא כמעט ובלתי אפשרי עבורכם, זה אפשרי. יחד עם הצוות המקצועי וסוגי הטיפול הרחבים שהם מציעים, תוכלו להשתקם ולחזור לעצמכם.

   

  אלו סוגי הימורים מובילים לגמילה מהימורים?

  מהמרים כפייתיים לרוב נעים בין שני סוגי הימורים – הימור שנותן תחושת ריגוש כמו: לשחק משחק ברולטה, הולדם ועוד. אלו אנשים שיש להם לרוב תחושה אימפולסיבית לנצח, להרוויח ונמצאים כל הזמן בתחושת היפר ורצון להמר. הסוג השני הם האנשים שמחפשים להמר בשביל להירגע. שהשימוש בהימורים מרגיע אותם ונותן להם תחושה מרגיעה ונעימה. בשני המקרים מדובר באנשים שיש להם ככל הנראה היסטוריה של בעיות קשב וריכוז, והם מאמינים בכל ליבם שאם הם ימשיכו להמר, הם יתעשרו בסוף. אלו שניים מסוגי ההימורים שמובילים לגמילה מהימורים, וללא ספק יצריכו מכם טיפול נפשי ארוך ומכיל.

   

  איך נראה הטיפול בהתמכרות?

  מכיוון שלכל אדם ואדם יש סוג שונה של התמכרות להימורים, כך גם הטיפול בגמילה בהימורים מותאם באופן אישי. הטיפול מסייע למטופלים לצאת מהעולם החלומי שהם מדמיינים ולהגיע למציאות אחרת וחדשה. ככל שהמטופל יהיה יותר נחוש להיגמל, כך התהליך יהיה הרבה יותר אפקטיבי ומשמעותי והוא יצליח להשתקם.

  לסיכום, מרכז גמילה מסמים “רנסאנס – ויקטוריה” עם ניסיון רב בלווי לקוחות שהתמכרו להימורים לפחות פעם אחת בחייהם, ועזרו להם באמצעות טיפול מתאים לחזור לשגרת חייהם ולחיות מחדש.

   

  מחפשים את הפתרון להתמכרות?

  תנו לנו לעזור לכם| מלאו את הפרטים כדי להתחיל מחדש

   כמה סיבות לבחור דווקא במרכז שלנו

   מרכז גמילה מסמים ושיקום נרקומנים ואלכוהוליסטים רנסנס פועל 24 שעות ביממה. במרכז הגמילה, עובד צוות מקצועי בעל ניסיון של שנים רבות שעבר הכשרה מיוחדת לעבודה עם מכורים בתנאי אשפוז. אנו, במרכז גמילה מקפידים על תנאי מחיה טובים ותנאים שיכבדו את המטופלים, חדרים ממוזגים, חדר אוכל מרווח וממוזג, מועדון, מתקני כושר, מקלחות ושירותים ברמת מחייה טובה, אגב במקום, אנו מקפידים לשמור על אווירה של בית, על מנת לתת הרגשה נינוחה למטופלים.

   1
   צוות רפואי
   צוות מקצועי ויחודי עם ניסיון רב שנים וברמה מקצועית גבוה ביותר. בין אנשי צוות רופאים מומחים, אחים ואחיות מוסמכים, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים מדריכים ומנחי קבוצות מוסמכים.
   2
   אחים ואחיות 24 שעות
   הצוות המקצועי שלנו עומד לשירותכם 24 שעות ביממה!
   3
   רישיון מיוחד לסמים ואלכוהול
   רנסנס – ויקטוריה הינה הקליניקה היחידה עם האישור לגמילה גם מאלכוהול גם מסמים.
   4
   אנחנו מדברים בכל השפות
   אנחנו מדברים בכל השפות: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית, ערבית וכו'.

   מאמרים נוספים

   חברה לקידום אתרים חברה לקידום אתרים

    נשמח למילוי פרטים שיסייעו לנו טרם החזרה :)
    תודה שפנית לרנסאנס-ויקטוריה, אנחנו כאן עבורך
    קירבה משפחתית:
    הורהאח/ותבן/ת זוגמכר/ההמטופל/תאחר
    סוג ההתמכרות:
    סמיםאלכוהולתרופותהימורים
    מקום מגורים:
    גורם מממן:
    פרטיציבורי
    ספרו לנו אודות המטופל/ת: