רנסנס ויקטוריה – מרכז רפואי לגמילה מסמים ואלכוהול

אתם לא לבד, השאירו פרטים או התקשרו

  הדרך להיגמל מקריסטל

  גמילה מקריסטל מהווה הליך לא פשוט ולכן, בכדי לצלוח אותו קיימת חשיבות גבוהה לבחור בתבונה את מוסד הגמילה – ובמקום הזה בדיוק, המרכז לגמילה מסמים ואלכוהול רנסנס – ויקטוריה נכנס לתמונה.

  קריסטל מהווה את אחד מהסמים הקשים והתמכרות לסם זה, עלולה לפגוע באדם ולגרום לו להתמודד עם סימפטומים כמו: אובדן תחושת הנאה.
  שימוש לאורך זמן בקריסטל, עלול אף להוביל לשינויים בפעילות המוחית ולגרום להתנהגות אלימה, לחוסר יציבות, לחרדה ולהזיות.  האור בקצה המנהרה טמון באפשרות להיגמל מהסם, כאשר, הגמילה אמורה להתקיים במוסד גמילה מקצועי, אשר מציע תוכנית מתאימה, המלווה באנשי מקצוע מתחומים שונים.

  הטיפול במרכז הגמילה

  טיפול גמילה מקריסטל (בדומה להליכי גמילה מחומרים אחרים) מתבסס על מספר שלבים, כאשר, בשלב הראשון תתבצע הגמילה הפיזית – במהלכה הגוף של המטופל אמור להתנקות מהסם.
  בשלב הבא, עוברים לטיפול נפשי וקבוצתי, כאשר, ישנן שיטות טיפול שונות אשר לכל אחת מהן היתרונות והתועלות שלה.
  המטרה היא שבסיום התהליך המטופל יוכל להתחיל ולנהל את חייו באופן עצמאי וללא כל תלות בחומרים חיצוניים – כמובן, שיש לקחת בחשבון שמדובר בהליך הדרגתי.

  איך מגיעים למרכז גמילה?

  כל אחד מעל גיל 18 אשר מתמודד עם התמכרות, יכול להגיע על פי החוק, למכון גמילה (יש גם מכונים ייעודיים עבור בני נוער אשר מתמודדים על התמכרויות), כאשר המטרה היא כמובן לקבל את הטיפול הטוב והאיכותי ביותר – במקרה הזה, מדובר כאמור, בטיפול גמילה מקריסטל.
  בכדי ליהנות מהתוצאות המיטביות קיימת חשיבות גבוהה לבחור בתבונה את מרכז הגמילה, לוודא שמדובר במרכז בעל ניסיון אשר מחזיק ברישיון מטעם משרד הבריאות ומעסיק צוות של אנשי מקצוע מנוסים – כמובן, שכדאי גם לנסות ולבדוק את כל הפרטים לגבי תוכנית הגמילה, על תכניה השונים.

  אם גם אתם או מי מהיקרים לכם מכור לקריסטל ואתם מעוניינים לנקוט בפעולה לצורך גמילה, מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם המרכז לגמילה מסמים ואלכוהול רנסנס – ויקטוריה, ולעשות צעד ראשון ומשמעותי בדרך לגמילה ולהחזרת השליטה על החיים שלכם. לכל הפרטים מוזמנים לחייג – 1800-205-077.

   

  מחפשים את הפתרון להתמכרות?

  תנו לנו לעזור לכם| מלאו את הפרטים כדי להתחיל מחדש

   כמה סיבות לבחור דווקא במרכז שלנו

   מרכז גמילה מסמים ושיקום נרקומנים ואלכוהוליסטים רנסנס פועל 24 שעות ביממה. במרכז הגמילה, עובד צוות מקצועי בעל ניסיון של שנים רבות שעבר הכשרה מיוחדת לעבודה עם מכורים בתנאי אשפוז. אנו, במרכז גמילה מקפידים על תנאי מחיה טובים ותנאים שיכבדו את המטופלים, חדרים ממוזגים, חדר אוכל מרווח וממוזג, מועדון, מתקני כושר, מקלחות ושירותים ברמת מחייה טובה, אגב במקום, אנו מקפידים לשמור על אווירה של בית, על מנת לתת הרגשה נינוחה למטופלים.

   1
   צוות רפואי
   צוות מקצועי ויחודי עם ניסיון רב שנים וברמה מקצועית גבוה ביותר. בין אנשי צוות רופאים מומחים, אחים ואחיות מוסמכים, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים מדריכים ומנחי קבוצות מוסמכים.
   2
   אחים ואחיות 24 שעות
   הצוות המקצועי שלנו עומד לשירותכם 24 שעות ביממה!
   3
   רישיון מיוחד לסמים ואלכוהול
   רנסנס – ויקטוריה הינה הקליניקה היחידה עם האישור לגמילה גם מאלכוהול גם מסמים.
   4
   אנחנו מדברים בכל השפות
   אנחנו מדברים בכל השפות: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית, ערבית וכו'.

   מאמרים נוספים

   חברה לקידום אתרים חברה לקידום אתרים

    נשמח למילוי פרטים שיסייעו לנו טרם החזרה :)
    תודה שפנית לרנסאנס-ויקטוריה, אנחנו כאן עבורך
    קירבה משפחתית:
    הורהאח/ותבן/ת זוגמכר/ההמטופל/תאחר
    סוג ההתמכרות:
    סמיםאלכוהולתרופותהימורים
    מקום מגורים:
    גורם מממן:
    פרטיציבורי
    ספרו לנו אודות המטופל/ת: