רנסנס ויקטוריה – מרכז רפואי לגמילה מסמים ואלכוהול

אתם לא לבד, השאירו פרטים או התקשרו

  הימורים – מחלה קשה לכל דבר

  הימורים עלולים לפגוע באיכות החיים הן של המהמר והן של משפחתו. האור בקצה המנהרה טמון בעובדה שמי שמכור להימורים גם יכול להיגמל. אם גם אתם תרים אחר מרכז גמילה מהימורים, המרכז לגמילה מסמים ואלכוהול רנסנס – ויקטוריה יכול להוות ככתובת הנכונה למטרה.

  כידוע, התמכרות מהווה כמחלה קשה לכל דבר ועניין ויש לה השפעה על כל התחומים וההיבטים של החיים ובין היתר: ההיבטים הפיסיים, הנפשיים, החברתיים, התפקודיים ועוד. אדם אשר מכור עלול לאבד עם הזמן את השליטה על החיים שלו, כאשר, הנזקים הנובעים כתוצאה מההתמכרות עלולים להשפיע גם על משפחתו ועל הקרובים אליו. כך יוצא, שאם עולה החשד ולו הקל ביותר לנושא של התמכרות להימורים, ההמלצה היא לפעול בצורה מהירה במרה למצוא מרכז גמילה מהימורים.

  מה חשוב לדעת?

  התמכרות להימורים נובעת בין היתר מפיתוח דפוס של הימור כאמצעי התמודדות עם תחושות כמו: כישלון, ייאוש וחרדה. מהסיבה הזאת, במסגרת תוכנית הגמילה אשר תוצע על ידי מרכז גמילה מהימורים, יושם דגש על הנושא החברתי – תפקודי, כאשר, המטופלים באותו המרכז, זוכים לקבל תמיכה קבוצתית וזאת, בליווי של אנשי מקצוע. הדרך של המטופלים אמורה להמשיך גם לאחר סיום טיפול הגמילה, כאשר, המטרה תהיה לגרום להם להשתלב במסגרת תעסוקתית מתאימה – כאשר, ההשתלבות אמורה להתבצע בצורה הדרגתית ותוך התאמה להתקדמות שלהם. 

  רכישת משמעת עצמית

  התמכרות להימורים גורמת לעיסוק אובססיבי בהימורים וברצון בלתי פוסק להמר. המודעות להתמכרות, יכולה ליצור אצל המכורים תחושת חרדה ובושה והדרך להתגבר על תחושת אלו עוברת בכמיהה להמר ו"לברוח" מאותן תחושות. מה שלמעשה, מהווה כמעגל, שהדרך היחידה לצאת ממנו עוברת בפניה אותו מרכז גמילה מהימורים.

  מעוניינים לעבור גמילה מהימורים?

  אם אתם מרגישים שאיבדתם שליטה על ההימורים, השלב הבא יהיה למצוא מרכז גמילה אשר מציע תוכנית גמילה רלוונטית. תשמחו ודאי לגלות כי המרכז לגמילה מסמים ואלכוהול רנסנס – ויקטוריה, יכול להוות ככתובת הנכונה עבור המטרה. במרכז מגוון תוכניות גמילה, אשר כולן מלוות באנשי מקצוע מובילים בתחומם ובין היתר: רופאים, עובדים סוציאליים, פסיכיאטרים ועוד. לקבלת מלוא הפרטים על תוכנית גמילה מהימורים, מוזמנים לחייג כבר היום למספר – 1800-205-077.

  מחפשים את הפתרון להתמכרות?

  תנו לנו לעזור לכם| מלאו את הפרטים כדי להתחיל מחדש

   כמה סיבות לבחור דווקא במרכז שלנו

   מרכז גמילה מסמים ושיקום נרקומנים ואלכוהוליסטים רנסנס פועל 24 שעות ביממה. במרכז הגמילה, עובד צוות מקצועי בעל ניסיון של שנים רבות שעבר הכשרה מיוחדת לעבודה עם מכורים בתנאי אשפוז. אנו, במרכז גמילה מקפידים על תנאי מחיה טובים ותנאים שיכבדו את המטופלים, חדרים ממוזגים, חדר אוכל מרווח וממוזג, מועדון, מתקני כושר, מקלחות ושירותים ברמת מחייה טובה, אגב במקום, אנו מקפידים לשמור על אווירה של בית, על מנת לתת הרגשה נינוחה למטופלים.

   1
   צוות רפואי
   צוות מקצועי ויחודי עם ניסיון רב שנים וברמה מקצועית גבוה ביותר. בין אנשי צוות רופאים מומחים, אחים ואחיות מוסמכים, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים מדריכים ומנחי קבוצות מוסמכים.
   2
   אחים ואחיות 24 שעות
   הצוות המקצועי שלנו עומד לשירותכם 24 שעות ביממה!
   3
   רישיון מיוחד לסמים ואלכוהול
   רנסנס – ויקטוריה הינה הקליניקה היחידה עם האישור לגמילה גם מאלכוהול גם מסמים.
   4
   אנחנו מדברים בכל השפות
   אנחנו מדברים בכל השפות: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית, ערבית וכו'.

   מאמרים נוספים

   חברה לקידום אתרים חברה לקידום אתרים

    נשמח למילוי פרטים שיסייעו לנו טרם החזרה :)
    תודה שפנית לרנסאנס-ויקטוריה, אנחנו כאן עבורך
    קירבה משפחתית:
    הורהאח/ותבן/ת זוגמכר/ההמטופל/תאחר
    סוג ההתמכרות:
    סמיםאלכוהולתרופותהימורים
    מקום מגורים:
    גורם מממן:
    פרטיציבורי
    ספרו לנו אודות המטופל/ת: