רנסנס ויקטוריה – מרכז רפואי לגמילה מסמים ואלכוהול

אתם לא לבד, השאירו פרטים או התקשרו

  הכירו את האשפוזיות

  מי שמעוניין בהליך גמילה מסמים יכול לעשות זאת או דרך טיפול ציבורי או באמצעות פניה למכון גמילה פרטי. אם הבחירה היא גמילה במכון פרטי, חשוב להכיר את מכון הגמילה מסמים ואלכוהול רנסנס – ויקטוריה, בעל השם והמוניטין בתחום.

  כל מי שמתעניין בהליך גמילה מסמים עתיד לגלות כי יש 2 אפשרויות מרכזיות ביניהן הוא יכול לבחור. הראשונה היא גמילה מסמים במכון גמילה פרטי. האפשרות השנייה היא טיפול ציבורי – טיפול אשר מהווה כהליך גמילה מסמים הכרוכה במחיר נמוך במיוחד. כמובן, שלכל אחת מהאפשרויות יש את היתרונות והחסרונות שלה – כאשר תכנית הגמילה במכון פרטי תהיה מקיפה, מעמיקה ומותאמת אישית למטופל. לעומת זאת, היתרון המרכזי של הטיפול הציבורי בא לידי ביטוי במחיר הנמוך או החינמי.

  אשפוזיות מהוות את הכתובת הנכונה עבור כל מי שמבקש לעבור הליך גמילה מסמים. האשפוזיות מהוות כיחידות לגמילה מסמים והן מהוות תחנה ראשונה בשרשרת של תחנות בדרך לגמילה. באשפוזיות ממתינים לנגמלים אנשי מקצוע מתחום הסיעוד והרפואה, אשר אמורים ללוות את המטופלים לכל אורך האשפוז. האשפוזיות נמצאות באחריות של משרד הבריאות ומיועדות עבור אנשים בטווחים רחבים של גילאים – החל מבני נוער ועד למבוגרים. הליך האשפוז למבוגרים נמשך בין 2 ל-3 שבועות ולבני נוער עד 3 חודשים.

  אפשרויות נוספות
  מי שמבקש ליהנות מתוכנית גמילה מקצועית ואיכותית, הכוללת יחס אישי לכל מטופל וליווי של אנשי מקצוע מהמובילים בתחומם, יגלה כי מכון גמילה פרטי יכול להוות ככתובת נכונה יותר בעבורו עבור המטרה. כמובן, שהליך גמילה במכון פרטי כרוך בעלות כספית לא נמוכה ולכן, יש צורך תחילה לגייס את סכום הכסף הנדרש למטרה. יחד עם זאת, סיכויי הגמילה וההחלמה במכון פרטי הינם גבוהים במיוחד, כך שאין כל ספק שדבר זה שווה את הכסף.

  גמילה מסמים מקצועית ואיכותיתאם גם אתם מחפשים אחר תכנית גמילה מסמים ומבקשים לא להתפשר על פחות מתוכנית שהינה מקצועית ואיכותית, אשר מותאמת אישית לנגמל (בהתבסס על סוג ההתמכרות, על חומרתה ועל פרמטרים רבים נוספים), חשוב שתכירו לעומק את מרכז הגמילה מסמים ואלכוהול רנסנס – ויקטוריה.
  תכנית הגמילה של המרכז מלווה בשורה של אנשי מקצוע מנוסים ובין היתר: רופאים, פסיכיאטריים, עובדים סוציאליים, מדריכים חברתיים ועוד.
  לקבלת מלוא הפרטים לגבי תכנית הגמילה של המרכז, מוזמנים ליצור קשר במספר – 1800-205-077.

   

  מחפשים את הפתרון להתמכרות?

  תנו לנו לעזור לכם| מלאו את הפרטים כדי להתחיל מחדש

   כמה סיבות לבחור דווקא במרכז שלנו

   מרכז גמילה מסמים ושיקום נרקומנים ואלכוהוליסטים רנסנס פועל 24 שעות ביממה. במרכז הגמילה, עובד צוות מקצועי בעל ניסיון של שנים רבות שעבר הכשרה מיוחדת לעבודה עם מכורים בתנאי אשפוז. אנו, במרכז גמילה מקפידים על תנאי מחיה טובים ותנאים שיכבדו את המטופלים, חדרים ממוזגים, חדר אוכל מרווח וממוזג, מועדון, מתקני כושר, מקלחות ושירותים ברמת מחייה טובה, אגב במקום, אנו מקפידים לשמור על אווירה של בית, על מנת לתת הרגשה נינוחה למטופלים.

   1
   צוות רפואי
   צוות מקצועי ויחודי עם ניסיון רב שנים וברמה מקצועית גבוה ביותר. בין אנשי צוות רופאים מומחים, אחים ואחיות מוסמכים, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים מדריכים ומנחי קבוצות מוסמכים.
   2
   אחים ואחיות 24 שעות
   הצוות המקצועי שלנו עומד לשירותכם 24 שעות ביממה!
   3
   רישיון מיוחד לסמים ואלכוהול
   רנסנס – ויקטוריה הינה הקליניקה היחידה עם האישור לגמילה גם מאלכוהול גם מסמים.
   4
   אנחנו מדברים בכל השפות
   אנחנו מדברים בכל השפות: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית, ערבית וכו'.

   מאמרים נוספים

   חברה לקידום אתרים חברה לקידום אתרים

    נשמח למילוי פרטים שיסייעו לנו טרם החזרה :)
    תודה שפנית לרנסאנס-ויקטוריה, אנחנו כאן עבורך
    קירבה משפחתית:
    הורהאח/ותבן/ת זוגמכר/ההמטופל/תאחר
    סוג ההתמכרות:
    סמיםאלכוהולתרופותהימורים
    מקום מגורים:
    גורם מממן:
    פרטיציבורי
    ספרו לנו אודות המטופל/ת: