רנסנס ויקטוריה – מרכז רפואי לגמילה מסמים ואלכוהול

אתם לא לבד, השאירו פרטים או התקשרו

  הכתובת עבור המכורים לחומרים משני תודעה

  מוסד גמילה מהווה את הכתובת עבור המכורים לחומרים משני תודעה או כאלו אשר פיתחו התנהגויות התמכרותיות. בכדי להשאיר את ההתמכרות כנחלת העבר ולהתחיל דרך חדשה ונקייה, קיימת חשיבות גבוהה לבחור בתבונה את אותו מוסד גמילה. אם מכל סיבה, גם אתם תרים אחר מוסד גמילה, חשוב שתכירו את מרכז גמילה מסמים ואלכוהול רנסנס – ויקטוריה.

  קיימים לא מעט סוגים של התמכרויות ובין היתר: התמכרות לסמים, לאלכוהול, להימורים ואפילו למשחקי מחשב. המשותף לכל ההתמכרויות הוא בעובדה שהן יכולות להיות הרסניות ולכן, קיימת חשיבות גבוהה לפעול במהרה על מנת להתחיל ולהיגמל מהן. בכדי להשיג את המטרה, יש להקפיד ולבחור במסגרת מתאימה, אשר מאפשרת קבלת ליווי מאנשי מקצוע מומחים בתחומם אשר יספקו תמיכה והכלה לאורך כל שעות היממה, לאורך כל תהליך הגמילה. כמובן, שכל מי שמתחיל בחיפוש אחר מוסד גמילה, עתיד לגלות מגוון אפשרויות וההמלצה היא לשים דגש על כל הפרמטרים אשר יבטיחו את הבחירה הנכונה.

  מוסד גמילה – התוכנית המתאימה
  מוסד גמילה אמור להתאים את תוכנית הגמילה לסוג ההתמכרות – כאשר, גמילה מסמים לדוגמא, טומנת בחובה תהליך אשר שונה במהותו מגמילה ממסכים (שהיא תוצר של פיתוח התנהגויות התמכרותיות). אז ראשית, יש לוודא שהמוסד הנבחר אכן מציע תכנית גמילה פרטנית מאותו מושא התמכרות. בשלב הבא, כדאי להתעמק ולנסות להבין כמה שיותר פרטים לגבי תהליך העבודה של אותו המוסד – לדוגמא, האם התוכנית היא אישית, קבוצתית או שילוב בין שני הדברים יחדיו. או מה השירותים אותם זוכים לקבל המטופלים באותו המוסד. כמובן, שחשוב לשים דגש גם על התנאים הניתנים לשוהים באותו המוסד – כאשר, דגש על כל הפרמטרים הללו, יסייע במידה רבה בביצוע הבחירה הנכונה.

  מוסד גמילה – השם  והמוניטין
  פרמטר חשוב נוסף אשר יכול לסייע בבחירת מוסד גמילה, נוגע לשם ולמוניטין של אותו המוסד – כאשר, ההמלצה היא לנסות ולאסוף כמה שיותר פרטים לגבי אותו המוסד, לחפש אחרי המלצות של נגמלים או של בני משפחה ובסופו של דבר, לבחור במקום אמין אשר נחשב למוביל בתחומו.

  קבלת ההחלטה
  כאמור, חיפוש פרטים ומידע לגבי מוסדות גמילה, יאפשר לבצע בסופו של דבר את הבחירה הטובה והמתאימה ביותר. אם גם אתם נמצאים בחיפושים אחר מוסד גמילה ומבוקשים לא להתפשר על פחות מהטוב ביותר, מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם המרכז לגמילה מסמים ואלכוהול רנסנס – ויקטוריה, אשר נחשב לאחד ממרכזי הגמילה הגדולים והמובילים בישראל. מוזמנים לחייג: 1800-205-077 ולקבל את כל הפרטים והמידע על המרכז ועל תוכניות הגמילה.

  מחפשים את הפתרון להתמכרות?

  תנו לנו לעזור לכם| מלאו את הפרטים כדי להתחיל מחדש

   כמה סיבות לבחור דווקא במרכז שלנו

   מרכז גמילה מסמים ושיקום נרקומנים ואלכוהוליסטים רנסנס פועל 24 שעות ביממה. במרכז הגמילה, עובד צוות מקצועי בעל ניסיון של שנים רבות שעבר הכשרה מיוחדת לעבודה עם מכורים בתנאי אשפוז. אנו, במרכז גמילה מקפידים על תנאי מחיה טובים ותנאים שיכבדו את המטופלים, חדרים ממוזגים, חדר אוכל מרווח וממוזג, מועדון, מתקני כושר, מקלחות ושירותים ברמת מחייה טובה, אגב במקום, אנו מקפידים לשמור על אווירה של בית, על מנת לתת הרגשה נינוחה למטופלים.

   1
   צוות רפואי
   צוות מקצועי ויחודי עם ניסיון רב שנים וברמה מקצועית גבוה ביותר. בין אנשי צוות רופאים מומחים, אחים ואחיות מוסמכים, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים מדריכים ומנחי קבוצות מוסמכים.
   2
   אחים ואחיות 24 שעות
   הצוות המקצועי שלנו עומד לשירותכם 24 שעות ביממה!
   3
   רישיון מיוחד לסמים ואלכוהול
   רנסנס – ויקטוריה הינה הקליניקה היחידה עם האישור לגמילה גם מאלכוהול גם מסמים.
   4
   אנחנו מדברים בכל השפות
   אנחנו מדברים בכל השפות: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית, ערבית וכו'.

   מאמרים נוספים

   חברה לקידום אתרים חברה לקידום אתרים

    נשמח למילוי פרטים שיסייעו לנו טרם החזרה :)
    תודה שפנית לרנסאנס-ויקטוריה, אנחנו כאן עבורך
    קירבה משפחתית:
    הורהאח/ותבן/ת זוגמכר/ההמטופל/תאחר
    סוג ההתמכרות:
    סמיםאלכוהולתרופותהימורים
    מקום מגורים:
    גורם מממן:
    פרטיציבורי
    ספרו לנו אודות המטופל/ת: