רנסנס ויקטוריה – מרכז רפואי לגמילה מסמים ואלכוהול

אתם לא לבד, השאירו פרטים או התקשרו

  הליך גמילה ושיקום מהתמכרות

  בכדי לעבור הליך גמילה ולהשתקם מההתמכרות, קיימת חשיבות גבוהה לבחור מכון גמילה בתבונה. אם גם אתם תרים אחר מכון גמילה ורוצים לא להתפשר על פחות ממכון מקצועי, חשוב שתכירו את מכרז גמילה מסמים ואלכוהול רנסנס – ויקטוריה.

  יש התמכרויות אשר נחשבות לקשות ומורכבות יותר כמו התמכרויות לסמים קשים ויש סיגול של התנהגויות התמכרותיות שגם הן עלולות לפגוע במידה רבה באיכות החיים. בכל מקרה, מי שמבקש לנקוט בצעדים בדרך לגמילה וללקיחה שליטה על החיים, ההמלצה עבורו תהיה לבחור בתבונה את אותו מכון גמילה בו הוא יעבור את התהליך.

  מה חשוב לדעת?

  מכון גמילה יציע לרוב קשת של שירותים שונים ובין היתר: גמילה באשפוז מלא, גמילה פיזית, ליווי של עובדת סוציאלית, טיפול פסיכו – סוציאלי, טיפול קבוצתי וטיפול פרטני. חלק מהמכונים אף מסייעים למטופלים להתקבל לקהילות טיפוליות. חשוב לציין, שכל מכון גמילה יכול להציע שירותים מעט שונים ממכון אחר ולכן, בהליך בחירת המכון, ההמלצה היא לשים דגש הן על סוגי ההתמכרויות בהם הוא מטפל והן לשירותים הפרטניים אותם הוא מציע – דגש על הפרמטרים הללו, יאפשר לקבל בסופו של דבר את ההחלטה הטובה ביותר.

  איך לקבל החלטה?

  החלטה להגיע אל מכון גמילה תגיע לעיתים מצד המכור עצמו ובמקרים אחרים זאת תהיה החלטה של המשפחה, אשר תתמוך ותדרבן אותו להגיע אל מכון גמילה ואף תבחר עבורו את המכון המתאים. בכל מקרה, הליך גמילה הוא הליך לא פשוט ובכדי להבטיח שההליך המורכב הזה, יוביל בסופו של דבר לתוצאה המצופה, קיימת חשיבות גבוהה לבחור בתבונה את אותו מכון גמילה – יש לוודא שמדובר במכון בעל שם ומוניטין אשר ערוך ליישם תכנית גמילה איכותית ומקיפה.
  בהליך הבחירה, ההמלצה תהיה לנסות לקבל המלצות מנגמלים או מבני משפחתם, אשר יכולים להעיד שהליך הגמילה באותו המכון, אכן הוכתר כסיפור הצלחה.

  לבצע את הבחירה הנכונה

  אם גם אתם מחפשים מכון גמילה, מכל סיבה, חשוב כאמור, שלא תתפשרו על פחות ממכון אשר ערוך לספק את השירותים הטובים, האיכותיים והמקצועיים ביותר ובמקום הזה בדיוק נכנס לתמונה מרכז גמילה מסמים ואלכוהול רנסנס – ויקטוריה. המרכז מציע מגוון תוכניות גמילה מהתמכרויות שונות, כאשר מותאמות באופן פרטני לנגמלים ומלוות באנשי מקצוע מומחים בתחומים שונים כמו:  רופאים, פסיכיאטרים, עובדים סוציאליים ומדריכים חברתיים.

   

  מחפשים את הפתרון להתמכרות?

  תנו לנו לעזור לכם| מלאו את הפרטים כדי להתחיל מחדש

   כמה סיבות לבחור דווקא במרכז שלנו

   מרכז גמילה מסמים ושיקום נרקומנים ואלכוהוליסטים רנסנס פועל 24 שעות ביממה. במרכז הגמילה, עובד צוות מקצועי בעל ניסיון של שנים רבות שעבר הכשרה מיוחדת לעבודה עם מכורים בתנאי אשפוז. אנו, במרכז גמילה מקפידים על תנאי מחיה טובים ותנאים שיכבדו את המטופלים, חדרים ממוזגים, חדר אוכל מרווח וממוזג, מועדון, מתקני כושר, מקלחות ושירותים ברמת מחייה טובה, אגב במקום, אנו מקפידים לשמור על אווירה של בית, על מנת לתת הרגשה נינוחה למטופלים.

   1
   צוות רפואי
   צוות מקצועי ויחודי עם ניסיון רב שנים וברמה מקצועית גבוה ביותר. בין אנשי צוות רופאים מומחים, אחים ואחיות מוסמכים, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים מדריכים ומנחי קבוצות מוסמכים.
   2
   אחים ואחיות 24 שעות
   הצוות המקצועי שלנו עומד לשירותכם 24 שעות ביממה!
   3
   רישיון מיוחד לסמים ואלכוהול
   רנסנס – ויקטוריה הינה הקליניקה היחידה עם האישור לגמילה גם מאלכוהול גם מסמים.
   4
   אנחנו מדברים בכל השפות
   אנחנו מדברים בכל השפות: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית, ערבית וכו'.

   מאמרים נוספים

   חברה לקידום אתרים חברה לקידום אתרים

    נשמח למילוי פרטים שיסייעו לנו טרם החזרה :)
    תודה שפנית לרנסאנס-ויקטוריה, אנחנו כאן עבורך
    קירבה משפחתית:
    הורהאח/ותבן/ת זוגמכר/ההמטופל/תאחר
    סוג ההתמכרות:
    סמיםאלכוהולתרופותהימורים
    מקום מגורים:
    גורם מממן:
    פרטיציבורי
    ספרו לנו אודות המטופל/ת: