רנסנס ויקטוריה – מרכז רפואי לגמילה מסמים ואלכוהול

אתם לא לבד, השאירו פרטים או התקשרו

  השפעות התמכרות לחומרים משני תודעה

  התמכרות לסמים מוגדרת כמחלה שגורמת לאדם לצרוך באופן כפייתי סמים. למרות הידיעה שהסם מזיק הן ברמה ההתנהגות, הפיזית והנפשית – המשתמש ממשיך להשתמש וגורם לשינויים מהותיים בגופו. השינויים הללו עשויים להיות בעלי השפעה ארוכת טווח ולהוביל להתנהגויות שיכולות להזיק ולפגוע גם בעצמו וגם באנשים הכי קרובים לו – כך בעצם מתפתח אופי של אדם עם הרס עצמי. הקושי לצאת מתוך מעגל ההתמכרות הוא גדול ואפשרי אך ורק באמצעות גמילה במרכזי טיפול שונים, אל תעשו זאת לבד. מרכז גמילה מסמים ואלכוהול “רנסאנס – ויקטוריה” נחשב מבין המרכזים הטובים בארץ ומוביל בטיפול בהתמכרות בשימוש בסמים שונים, כמו: קוקאין, מריחואנה וקריסטל. אם אתם מרגישים שהגיע הזמן להיפטר מההרגל המזיק שהסתגלתם אליו, מומלץ לפנות ולהגיע לייעוץ מקיף ומקצועי.

  למה גורמת התמכרות לסמים?

  הרבה אנשים שמשתמשים בסמים, לא תמיד חושבים על התופעות שיכולות להתפתח בעקבות השימוש. רק לאחר תקופה ארוכה, הם שמים לב כמה הם שינו את הרגשות שלהם ואת התודעה. כלומר, התמכרות לסמים לא מגיעה בין לילה, אך כשהיא מתרחשת, היא גורמת למצבים התנהגותיים שונים שיהיה לכם קשה מאוד לשים לב אליהם כאשר אתם מכורים. למשל: דיכאון, חרדה, אכילה כפייתית, עייפות, כאבי ראש, בעיות שינה, זיעה מוגברת וכדומה. אך למרות זאת, ההנאה מסבה לכם תחושה טובה ולכן אתם מתעלמים מהמצבים הבריאותיים השונים שעלולים להקצין ככל שתגבירו את השימוש. המצבים הללו מוכרים וידועים וכדי שיהיה אפשר להיפטר מההרגלים, מומלץ לגשת לטיפול בגמילה עוד היום.

  טיפול בהתמכרות

  זיהיתם את אחד מבין התסמינים אצלכם? יכול להיות מאוד שגם אתם חווים התמכרות לסמים בעקבות השימוש המוגבר שלכם. כעת אתם צריכים לחשוב איך אתם נפטרים מההרגלים ומצליחים לחזור לשגרה בריאה ותקינה. היום יש מענה מלא לאנשים שסובלים מהתמכרות, וניתן לקבל טיפול מותאם אישית במרכזי הגמילה השונים, שיסייע לכם קודם לזהות שאתם מכורים, לעבור איתכם תהליך של קבלה והכלה. אומנם הוא לא יהיה קל, אך לטווח הארוך הוא ישתלם לכם.

  לסיכום, מרכז גמילה מסמים ואלכוהול “רנסאנס – ויקטוריה” בעל וותק וניסיון רב במתן טיפולים למטופלים שמגיעים עם בעיית התמכרות ורוצים להיפטר ממנה.

   

   

   

  מחפשים את הפתרון להתמכרות?

  תנו לנו לעזור לכם| מלאו את הפרטים כדי להתחיל מחדש

   כמה סיבות לבחור דווקא במרכז שלנו

   מרכז גמילה מסמים ושיקום נרקומנים ואלכוהוליסטים רנסנס פועל 24 שעות ביממה. במרכז הגמילה, עובד צוות מקצועי בעל ניסיון של שנים רבות שעבר הכשרה מיוחדת לעבודה עם מכורים בתנאי אשפוז. אנו, במרכז גמילה מקפידים על תנאי מחיה טובים ותנאים שיכבדו את המטופלים, חדרים ממוזגים, חדר אוכל מרווח וממוזג, מועדון, מתקני כושר, מקלחות ושירותים ברמת מחייה טובה, אגב במקום, אנו מקפידים לשמור על אווירה של בית, על מנת לתת הרגשה נינוחה למטופלים.

   1
   צוות רפואי
   צוות מקצועי ויחודי עם ניסיון רב שנים וברמה מקצועית גבוה ביותר. בין אנשי צוות רופאים מומחים, אחים ואחיות מוסמכים, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים מדריכים ומנחי קבוצות מוסמכים.
   2
   אחים ואחיות 24 שעות
   הצוות המקצועי שלנו עומד לשירותכם 24 שעות ביממה!
   3
   רישיון מיוחד לסמים ואלכוהול
   רנסנס – ויקטוריה הינה הקליניקה היחידה עם האישור לגמילה גם מאלכוהול גם מסמים.
   4
   אנחנו מדברים בכל השפות
   אנחנו מדברים בכל השפות: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית, ערבית וכו'.

   מאמרים נוספים

   חברה לקידום אתרים חברה לקידום אתרים

    נשמח למילוי פרטים שיסייעו לנו טרם החזרה :)
    תודה שפנית לרנסאנס-ויקטוריה, אנחנו כאן עבורך
    קירבה משפחתית:
    הורהאח/ותבן/ת זוגמכר/ההמטופל/תאחר
    סוג ההתמכרות:
    סמיםאלכוהולתרופותהימורים
    מקום מגורים:
    גורם מממן:
    פרטיציבורי
    ספרו לנו אודות המטופל/ת: