רנסנס ויקטוריה – מרכז רפואי לגמילה מסמים ואלכוהול

אתם לא לבד, השאירו פרטים או התקשרו

  התמכרות לנייס גאי – איך יוצאים ממנה?

  יש שחושבים שנייס גאי הוא סם קל, אך בפועל מדובר בסם מאוד לא "נייס" וההתמכרות לסם הינה מסוכנת. אם אתם תרים אחר תוכנית גמילה מקצועית ואיכותית מנייס גאי, מרכז לגמילה מסמים ואלכוהול רנסנס – ויקטוריה, יכול להוות כבחירה הנכונה.

  לפני שמדברים על גמילה מנייס גאי, חשוב להכיר בצורה מעמיקה יותר את הסם. מדובר למעשה בתערובת של צמחים, עלים יבשים ועשבים אשר עברו הליך של ריסוס סינטטי, מה שגורם להשפעתם להיות דומה לזו של סמים אסורים. הרכיב הפעיל של נייס גאי הינו כימי ויש לו השפעות חזקות ומסוכנות יותר מאלו של המריחואנה או הגראס. המתמכרים לנייס גאי חושפים את עצמם לסכנה בריאותית גדולה הן בטווח הקצר והן בטווח הרחוק ולתופעות כמו: דופק מהיר, הקאות, הזיות ובמקרים קיצוניים גם לנזקים תפקודיים.

  ההתמכרות לסם

  השימוש בנייס גאי מתחיל לרוב בנסיבות חברתיות או כחלק מבילוי, אך שימוש זה עלול להוביל במהירות להתמכרות לסם. הזמינות של הנייס גאי הינה גבוהה יחסית וההשפעה שלו היא בעוצמה גבוהה במיוחד, כאשר, ההשפעה של הנייס גאי הינה קצרה (גורם לתחושת אופוריה הנמשכת דקות בודדות בלבד), כך שהמשתמש יכול למצוא את עצמו משתמש בו שוב ושוב על מנת לחזור ולחוות את אותה התחושה. מהסיבה הזאת, גם אם עולה החשד ולו הקל ביותר להתמכרות, חשוב לנקוט בפעולה ולעבור הליך גמילה מנייס גאי.

  סימני הגמילה

  חשוב לציין כי גמילה מנייס גאי טומנת בחובה תופעות לוואי כגון: סיוטים, תחושת אי שקט, פגיעה בשינה, רעידות וכאבי ראש. מהסיבה הזאת, קיימת חשיבות גבוהה שהליך הגמילה ילווה בצוות מקצועי של רופאים, פסיכיאטרים ועובדים סוציאליים.

  זמן להיגמל מנייס גאי

  אם אתם חושדים כי בן משפחה או חבר קרוב התמכר לנייס גיא, זה הזמן לנקוט בפעולה ולעודד אותו לעבור גמילה. המרכז לגמילה מסמים ואלכוהול רנסנס – ויקטוריה, יכול להוות ללא כל ספק כמקום הנכון לתהליך הגמילה. לקבלת מלוא הפרטים או לייעוץ מקדים מוזמנים ליצור כבר היום קשר עם המרכז במספר – 1800-205-077.

  מחפשים את הפתרון להתמכרות?

  תנו לנו לעזור לכם| מלאו את הפרטים כדי להתחיל מחדש

   כמה סיבות לבחור דווקא במרכז שלנו

   מרכז גמילה מסמים ושיקום נרקומנים ואלכוהוליסטים רנסנס פועל 24 שעות ביממה. במרכז הגמילה, עובד צוות מקצועי בעל ניסיון של שנים רבות שעבר הכשרה מיוחדת לעבודה עם מכורים בתנאי אשפוז. אנו, במרכז גמילה מקפידים על תנאי מחיה טובים ותנאים שיכבדו את המטופלים, חדרים ממוזגים, חדר אוכל מרווח וממוזג, מועדון, מתקני כושר, מקלחות ושירותים ברמת מחייה טובה, אגב במקום, אנו מקפידים לשמור על אווירה של בית, על מנת לתת הרגשה נינוחה למטופלים.

   1
   צוות רפואי
   צוות מקצועי ויחודי עם ניסיון רב שנים וברמה מקצועית גבוה ביותר. בין אנשי צוות רופאים מומחים, אחים ואחיות מוסמכים, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים מדריכים ומנחי קבוצות מוסמכים.
   2
   אחים ואחיות 24 שעות
   הצוות המקצועי שלנו עומד לשירותכם 24 שעות ביממה!
   3
   רישיון מיוחד לסמים ואלכוהול
   רנסנס – ויקטוריה הינה הקליניקה היחידה עם האישור לגמילה גם מאלכוהול גם מסמים.
   4
   אנחנו מדברים בכל השפות
   אנחנו מדברים בכל השפות: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית, ערבית וכו'.

   מאמרים נוספים

   חברה לקידום אתרים חברה לקידום אתרים

    נשמח למילוי פרטים שיסייעו לנו טרם החזרה :)
    תודה שפנית לרנסאנס-ויקטוריה, אנחנו כאן עבורך
    קירבה משפחתית:
    הורהאח/ותבן/ת זוגמכר/ההמטופל/תאחר
    סוג ההתמכרות:
    סמיםאלכוהולתרופותהימורים
    מקום מגורים:
    גורם מממן:
    פרטיציבורי
    ספרו לנו אודות המטופל/ת: