רנסנס ויקטוריה – מרכז רפואי לגמילה מסמים ואלכוהול

אתם לא לבד, השאירו פרטים או התקשרו

  התמכרות לסמים קלים זה לא צחוק

  אם גם אתם מרגישים שאתם לא יכולים בלי הסמים הקלים ושהם גורמים לכם לסוג של תקיעות ופגיעה באורח החיים, זה הזמן לנקוט בפעולה וליצור קשר עם מכון הגמילה רנסנס ויקטוריה, בדרך להליך גמילה יעיל ואיכותי.

  לא מעט אנשים משתמשים בגראס ובחשיש והם לא מרגישים כמכורים, למעשה, רבים מהם עובדים בתפקידים בכירים, מנהלים חיי משפחה ומנהלים אורח חיים נורמטיבי לכל דבר ועניין.
  יחד עם זאת, חלק מהמשתמשים מפתחים תלות בסמים הקלים וכחלק מכך, הם יכולים למצוא את עצמם מתמודדים עם תחושת תקיעות, עם חוסר מוטיבציה להתקדם או להתחיל דברים חדשים, עם אדישות כללית לחיים ועוד.. במקרים רבים השימוש בסמים הקלים, נובע מחוסר שקט ומחוסר יכולת להתמודד עם תחושות מסוימות או עם מצבים מסוימים. כך או כך, במקרים בהם מתפתחת תלות, ההמלצה היא לבדוק את האפשרות לגמילה.

  חשיבותה של גמילה מסמים קלים

  כאמור, יש לא מעט אנשים אשר משתמשים בסמים קלים וממשיכים לנהל את חייהם כרגיל, מבלי שאיכות החיים שלהם תיפגע כתוצאה מהשימוש. יחד עם זאת, מחקרים מעידים כי סמים קלים עלולים להקהות חושים ולפגוע ביכולות התפקוד הכללי. כך שגם אנשים אשר משתמשים בסמים קלים ומרגישים בשליטה, יכולים להבין אחרי הליך הגמילה שלמעשה, בכל הזמן בו הם השתמשו בסמים קלים הם לא מימשו את מלוא היכולות, הכישורים והפוטנציאל שלהם. אגב, מצב זה אם הוא נמשך לאורך זמן, הוא עלול לייצר משברים בקרב המכורים. דגש נוסף, טמון בעובדה כי ישנם מקרים בהם השימוש בסמים קלים, עלול להוביל בשלבים מתקדמים לשימוש בסמים קשים יותר – ואז השלכות ההתמכרות הם כבר הרבה יותר חמורות. מהסיבה הזאת, חשוב מאוד לשקול את הליך גמילה מסמים קלים ולפתוח צוהר לחיים נורמטיביים ולאותה התחושה של שליטה מלאה בכל מה שקורה בהם.

  אז מה עושים עכשיו?

  אם החלטתם שאתם מעוניינים לעבור גמילה מסמים קלים או שיש לכם בני משפחה או חברים אשר אמורים לעבור הליך גמילה שכזה, חשוב לפנות למכון גמילה מקצועי ומנוסה, אשר מציעה תכנית פרטנית לנושא של גמילה מסמים קלים. מכון הגמילה רנסנס – ויקטוריה, מציע תוכניות גמילה המותאמות אישית לכל מכור. כאשר, כל תוכנית אשר מוצעת על ידי המכון משלבת בתוכה שורה ארוכה של אנשי מקצוע רלוונטיים ומומחים בתחומם. לקבלת מלוא הפרטים לגבי תכנית גמילה מסמים קלים, מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם המכון במספר – 1800-205-077.

   

   

  מחפשים את הפתרון להתמכרות?

  תנו לנו לעזור לכם| מלאו את הפרטים כדי להתחיל מחדש

   כמה סיבות לבחור דווקא במרכז שלנו

   מרכז גמילה מסמים ושיקום נרקומנים ואלכוהוליסטים רנסנס פועל 24 שעות ביממה. במרכז הגמילה, עובד צוות מקצועי בעל ניסיון של שנים רבות שעבר הכשרה מיוחדת לעבודה עם מכורים בתנאי אשפוז. אנו, במרכז גמילה מקפידים על תנאי מחיה טובים ותנאים שיכבדו את המטופלים, חדרים ממוזגים, חדר אוכל מרווח וממוזג, מועדון, מתקני כושר, מקלחות ושירותים ברמת מחייה טובה, אגב במקום, אנו מקפידים לשמור על אווירה של בית, על מנת לתת הרגשה נינוחה למטופלים.

   1
   צוות רפואי
   צוות מקצועי ויחודי עם ניסיון רב שנים וברמה מקצועית גבוה ביותר. בין אנשי צוות רופאים מומחים, אחים ואחיות מוסמכים, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים מדריכים ומנחי קבוצות מוסמכים.
   2
   אחים ואחיות 24 שעות
   הצוות המקצועי שלנו עומד לשירותכם 24 שעות ביממה!
   3
   רישיון מיוחד לסמים ואלכוהול
   רנסנס – ויקטוריה הינה הקליניקה היחידה עם האישור לגמילה גם מאלכוהול גם מסמים.
   4
   אנחנו מדברים בכל השפות
   אנחנו מדברים בכל השפות: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית, ערבית וכו'.

   מאמרים נוספים

   חברה לקידום אתרים חברה לקידום אתרים

    נשמח למילוי פרטים שיסייעו לנו טרם החזרה :)
    תודה שפנית לרנסאנס-ויקטוריה, אנחנו כאן עבורך
    קירבה משפחתית:
    הורהאח/ותבן/ת זוגמכר/ההמטופל/תאחר
    סוג ההתמכרות:
    סמיםאלכוהולתרופותהימורים
    מקום מגורים:
    גורם מממן:
    פרטיציבורי
    ספרו לנו אודות המטופל/ת: