רנסנס ויקטוריה – מרכז רפואי לגמילה מסמים ואלכוהול

אתם לא לבד, השאירו פרטים או התקשרו

  התמכרות שדורשת התערבות חיצונית

  התמכרות לסמים קשים מצריכה את תוכנית הגמילה האיכותית והמקצועית ביותר האפשרית ולכן, חשוב שכל מי שתר אחר מכון גמילה, יכיר תחילה את המכרז לגמילה מסמים ואלכוהול רנסנס – ויקטוריה.

  התמכרות לסמים קשים היא תופעה בה אדם מפתח תלות בחומרים פסיכואקטיביים, אשר משפיעים על הגוף ועל המוח. ההתמכרות באה לידי ביטוי בצורך העמוק לחזוק ולצרוך את הסמים, בלי שתהיה לו שליטה על המצב. אדם המכור לסמים קשים, ימצא את עצמו מתמודד עם תופעות של כאב פיזי וסבל ממשי בפרקי הזמן בהם הוא לא צורך את הסמים. התמכרות לסמים קשי אף טומנת בחובה סיכון ממשי על החיים ולכן, קיימת חשיבות גבוהה להצטרף כמה שיותר מהר לתוכנית גמילה.

  התפתחות ההתמכרות

  מי שמתמודד עם התמכרות לסמים קשים הופך למעשה, להיות תלוי בסם ובמידה והסם לא זמין בעבורו הוא עלול לנקוט בפעולות קיצוניות על מנת להשיגו. עם הזמן, הצורך אצל המכורים יהיה לצרוך מינונים גבוהים יותר מאלו אליהם היו רגילים עד לאותה העת. מהסיבה הזאת, חשוב לבחור בתבונה את מסגרת הגמילה ולוודא שהליך הגמילה המוצע על ידה מלווה באנשי מקצוע מנוסים.

  האור בקצה המנהרה

  חברים ובני משפחה של מכורים לסמים קשים, יכולים למצוא את עצמם חסרי אונים לנוכח ההתמכרות של יקיריהם. יחד עם זאת, ההמלצה היא לא להרים ידיים, מכיוון שישנם לא מעט אנשים אשר התמודדו עם התמכרות לסמים קשה והצליחו לעבור גמילה ולשקם את חייהם.

  הדרך לגמילה מלאה

  התמכרות לסמים קשים היא התמכרות קשה וכחלק מכך, גם הליך הגמילה ממנה מהווה כהליך לא פשוט, אשר מצריך ליווי סביב השעון של צוות מקצועי. בכדי לצלוח את הגמילה, קיימת חשיבות גבוהה לבחור בתבונה את מרכז הגמילה ובמקום הזה בדיוק נכנס לתמונה המרכז לגמילה מסמים ואלכוהול רנסנס – ויקטוריה. לקבלת מלוא הפרטים על המרכז ועל תוכנית המרכז, מוזמנים ליצור קשר עם מרכז הגמילה במספר – 1800-205-077.

   

   

  מחפשים את הפתרון להתמכרות?

  תנו לנו לעזור לכם| מלאו את הפרטים כדי להתחיל מחדש

   כמה סיבות לבחור דווקא במרכז שלנו

   מרכז גמילה מסמים ושיקום נרקומנים ואלכוהוליסטים רנסנס פועל 24 שעות ביממה. במרכז הגמילה, עובד צוות מקצועי בעל ניסיון של שנים רבות שעבר הכשרה מיוחדת לעבודה עם מכורים בתנאי אשפוז. אנו, במרכז גמילה מקפידים על תנאי מחיה טובים ותנאים שיכבדו את המטופלים, חדרים ממוזגים, חדר אוכל מרווח וממוזג, מועדון, מתקני כושר, מקלחות ושירותים ברמת מחייה טובה, אגב במקום, אנו מקפידים לשמור על אווירה של בית, על מנת לתת הרגשה נינוחה למטופלים.

   1
   צוות רפואי
   צוות מקצועי ויחודי עם ניסיון רב שנים וברמה מקצועית גבוה ביותר. בין אנשי צוות רופאים מומחים, אחים ואחיות מוסמכים, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים מדריכים ומנחי קבוצות מוסמכים.
   2
   אחים ואחיות 24 שעות
   הצוות המקצועי שלנו עומד לשירותכם 24 שעות ביממה!
   3
   רישיון מיוחד לסמים ואלכוהול
   רנסנס – ויקטוריה הינה הקליניקה היחידה עם האישור לגמילה גם מאלכוהול גם מסמים.
   4
   אנחנו מדברים בכל השפות
   אנחנו מדברים בכל השפות: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית, ערבית וכו'.

   מאמרים נוספים

   חברה לקידום אתרים חברה לקידום אתרים

    נשמח למילוי פרטים שיסייעו לנו טרם החזרה :)
    תודה שפנית לרנסאנס-ויקטוריה, אנחנו כאן עבורך
    קירבה משפחתית:
    הורהאח/ותבן/ת זוגמכר/ההמטופל/תאחר
    סוג ההתמכרות:
    סמיםאלכוהולתרופותהימורים
    מקום מגורים:
    גורם מממן:
    פרטיציבורי
    ספרו לנו אודות המטופל/ת: