רנסנס ויקטוריה – מרכז רפואי לגמילה מסמים ואלכוהול

אתם לא לבד, השאירו פרטים או התקשרו

  חומר נגיש וממכר במיוחד

  אלכוהול נחשב לסם לכל דבר, הוא לא שונה משימוש בסמים כמו, מריחואנה, הרואין וקריסטל. ההשפעה שלו על הגוף יכולה להיות חמורה בעיקר בגלל הנגישות שלו. כלומר, בשונה מסמים, את האלכוהול ניתן להשיג בכל מכולת, קיוסק וסופר. אין צורך לחפש יותר מידי, הוא נמצא בכל מקום. השימוש בו הופך להיות גבוה בגלל הנגישות והוא יכול להיות מסוכן ולגרום לבעיות נפשיות ובריאותיות הרבה יותר חמורות ממה שחשבתם עליהם. התמכרות לאלכוהול הפכה בשנים האחרונות למצב נתון, כמעט ואין אדם בישראל שלא שותה אלכוהול בכמויות שונות, יש אנשים שלא מצליחים להירדם ללא כוס אחת או שתיים לפני השינה, ויש שלא מצליחים לפתוח את העיניים בבוקר בלי כוס אלכוהול וקרח. סוגי ההתמכרות השונים תלויים לחלוטין במצבו הנפשי של האדם, וככל שישנן התמודדויות שונות ומורכבות, כך השימוש עולה ומוביל למצב התמכרות. מרכז גמילה מסמים ואלכוהול “רנסאנס – ויקטוריה” הוא מבין המרכזים שמטפלים במצבי התמכרות שונות, בניהם אלכוהול. הם מסייעים למטופלים לצאת ממצבי ההתמכרות ולחזור לחייהם הרגילים באמצעות טיפול מותאם אישית.

   

  מה הן הסיבות להתמכרות לאלכוהול?

  יש לא מעט סיבות שגורמות להתמכרות לאלכוהול. אחת מהן יכולה להיות גנטית – יכול להיות בעקבות הסביבה שבה גדלתם, עם אילו חברים אתם מסתובבים ומה מצבכם הנפשי. כלומר, אנשים שיש להם ולסביבה שלהם רקע עם שימוש מוגבר באלכוהול, יכולים לפתח התמכרות ובעיית שתייה קשות. בנוסף, הסיבות יכולות להיות בעקבות המצב הנפשי, למשל: אדם שחווה חרדות, דיכאונות או הפרעה דו קוטבית, יכול להיות במצב סיכום גבוה להתמכר לאלכוהול. איך תדעו שאתם חווים התמכרות? בכך שתשימו לב איך השימוש משפיע עליכם. אם הוא מערער אתכם, גורם לכם להגיב בצורה שאתם לא יכולים לשלוט בה, שיש לכם רצון להמשיך ולשתות למרות שאתם קמים בבוקר עם כאבי ראש – אתם יכולים להבין שהשימוש מזיק לכם ולמרות זאת אתם ממשיכים להשתמש.

   

  טיפול מקצועי במרכז גמילה

  התמכרות לאלכוהול מצריכה טיפול מקצועי במרכזי הטיפול השונים. כדי שתוכלו לצאת מתוך מעגל ההתמכרות, מומלץ לגשת למרכזים ולבקש עזרה. זו לא בושה.

  לסיכום, מרכז גמילה מסמים ואלכוהול “רנסאנס – ויקטוריה” הוא מנוסה וותיק בלווי מטופלים שחוו התמכרויות שונות ובפרט אלכוהול. יחד עם אנשי הצוות והמטפלים, הם מסייעים להם לעלות על דרך המלך הבריאה.

  מחפשים את הפתרון להתמכרות?

  תנו לנו לעזור לכם| מלאו את הפרטים כדי להתחיל מחדש

   כמה סיבות לבחור דווקא במרכז שלנו

   מרכז גמילה מסמים ושיקום נרקומנים ואלכוהוליסטים רנסנס פועל 24 שעות ביממה. במרכז הגמילה, עובד צוות מקצועי בעל ניסיון של שנים רבות שעבר הכשרה מיוחדת לעבודה עם מכורים בתנאי אשפוז. אנו, במרכז גמילה מקפידים על תנאי מחיה טובים ותנאים שיכבדו את המטופלים, חדרים ממוזגים, חדר אוכל מרווח וממוזג, מועדון, מתקני כושר, מקלחות ושירותים ברמת מחייה טובה, אגב במקום, אנו מקפידים לשמור על אווירה של בית, על מנת לתת הרגשה נינוחה למטופלים.

   1
   צוות רפואי
   צוות מקצועי ויחודי עם ניסיון רב שנים וברמה מקצועית גבוה ביותר. בין אנשי צוות רופאים מומחים, אחים ואחיות מוסמכים, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים מדריכים ומנחי קבוצות מוסמכים.
   2
   אחים ואחיות 24 שעות
   הצוות המקצועי שלנו עומד לשירותכם 24 שעות ביממה!
   3
   רישיון מיוחד לסמים ואלכוהול
   רנסנס – ויקטוריה הינה הקליניקה היחידה עם האישור לגמילה גם מאלכוהול גם מסמים.
   4
   אנחנו מדברים בכל השפות
   אנחנו מדברים בכל השפות: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית, ערבית וכו'.

   מאמרים נוספים

   חברה לקידום אתרים חברה לקידום אתרים

    נשמח למילוי פרטים שיסייעו לנו טרם החזרה :)
    תודה שפנית לרנסאנס-ויקטוריה, אנחנו כאן עבורך
    קירבה משפחתית:
    הורהאח/ותבן/ת זוגמכר/ההמטופל/תאחר
    סוג ההתמכרות:
    סמיםאלכוהולתרופותהימורים
    מקום מגורים:
    גורם מממן:
    פרטיציבורי
    ספרו לנו אודות המטופל/ת: