רנסנס ויקטוריה – מרכז רפואי לגמילה מסמים ואלכוהול

אתם לא לבד, השאירו פרטים או התקשרו

  חשיבותה של גמילה ממשככי כאבים

  משככי כאבים מהווים כתרופות מרשם לכל דבר ועניין וכל עוד, המרשמים לתרופות ניתנים על ידי רופא מקצועי והמטופלים מקפידים על ההנחיות, הם לא אמורים לטמון בחובם כל נזק. אבל, יש לא מעט מצבים, בהם מסיבות כאלו ואחרות, אנשים מתחילים לצרוך משככי כאבים במינונים גבוהים ואף מתמכרים לחומרים. במקרה הזה, קיימת חשיבות גבוהה להגיע אל מכון גמילה מקצועי ולקחת חלק בתוכנית של גמילה ממשככי כאבים.

  חשיבותה של גמילה ממשככי כאבים

  חשיבותה הגבוהה של הגמילה

  גמילה ממשככי כאבים היא חשובה והכרחית ולו מהסיבה הפשוטה, שהתמכרות לחומרים אלו, פוגעת בבריאותו של המכור כמו גם בכל תחומי חייו.
  ההתמכרות למשככי כאבים דומה במהותה להתמכרות לסמים מסוגים אחרים, כאשר, בכדי להקל על עצמו את הכאבים או התחושות הלא נעימות המכור צורך עוד ועוד משככי כאבים ובמידה ואין לו גישה למשככי כאבים, דבר זה יכול לגרום לתופעות לוואי פיזיות ונפשיות. כאמור, עם הזמן המכור מאבד את השליטה שלו בצריכת משככי הכאבים ולמעשה, משככי הכאבים משתלטים על שגרת חייו וכמובן, שדבר זה יש גם השפעה על סביבתו ועל קרוביו של המכור.

  בחירת מכון גמילה ממשכי כאבים

  כאמור, הדרך האופטימאלית לטיפול גמילה ממשככי כאבים, עוברת בבחירת מרכז הגמילה המתאים – כאשר, יש לוודא שאותו מרכז מציע תוכנית גמילה ייעודית ממשככי כאבים. מעבר לכך, בכדי לבצע את הבחירה האופטימאלית באותו מרכז גמילה, יש לשים דגש גם על פרמטרים כגון: ניסיון וותק, המלצות של מטופלים או של בני משפחה של מטופלים, בירור לגבי הצוות המקצועי אשר עובד במקום, תנאי האשפוז, מחירים וכמובן, כל פרטי אחר אשר יכול לספק את התמונה המלאה לגבי מכון הגמילה ולגבי תוכנית הגמילה המוצעת על ידו.

  הצעד הראשון לגמילה ממשככי כאבים

  אם אתם מתמודדים עם התמכרות למשככי כאבים או חושדים שאחד מבני המשפחה/ חברים התמכר לאותם החומרים, זה הזמן לעשות צעד בדרך לגמילה. מוזמנים ליצור קשר עם המרכז לגמילה מסמים ואלכוהול רנסנס – ויקטוריה ולעשות צעד ראשון ומשמעותי בדרך לגמילה ולהחזרת השליטה על החיים. מוזמנים ליצור קשר כבר היום במספר1800-205-077.

  מחפשים את הפתרון להתמכרות?

  תנו לנו לעזור לכם| מלאו את הפרטים כדי להתחיל מחדש

   כמה סיבות לבחור דווקא במרכז שלנו

   מרכז גמילה מסמים ושיקום נרקומנים ואלכוהוליסטים רנסנס פועל 24 שעות ביממה. במרכז הגמילה, עובד צוות מקצועי בעל ניסיון של שנים רבות שעבר הכשרה מיוחדת לעבודה עם מכורים בתנאי אשפוז. אנו, במרכז גמילה מקפידים על תנאי מחיה טובים ותנאים שיכבדו את המטופלים, חדרים ממוזגים, חדר אוכל מרווח וממוזג, מועדון, מתקני כושר, מקלחות ושירותים ברמת מחייה טובה, אגב במקום, אנו מקפידים לשמור על אווירה של בית, על מנת לתת הרגשה נינוחה למטופלים.

   1
   צוות רפואי
   צוות מקצועי ויחודי עם ניסיון רב שנים וברמה מקצועית גבוה ביותר. בין אנשי צוות רופאים מומחים, אחים ואחיות מוסמכים, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים מדריכים ומנחי קבוצות מוסמכים.
   2
   אחים ואחיות 24 שעות
   הצוות המקצועי שלנו עומד לשירותכם 24 שעות ביממה!
   3
   רישיון מיוחד לסמים ואלכוהול
   רנסנס – ויקטוריה הינה הקליניקה היחידה עם האישור לגמילה גם מאלכוהול גם מסמים.
   4
   אנחנו מדברים בכל השפות
   אנחנו מדברים בכל השפות: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית, ערבית וכו'.

   מאמרים נוספים

   חברה לקידום אתרים חברה לקידום אתרים

    נשמח למילוי פרטים שיסייעו לנו טרם החזרה :)
    תודה שפנית לרנסאנס-ויקטוריה, אנחנו כאן עבורך
    קירבה משפחתית:
    הורהאח/ותבן/ת זוגמכר/ההמטופל/תאחר
    סוג ההתמכרות:
    סמיםאלכוהולתרופותהימורים
    מקום מגורים:
    גורם מממן:
    פרטיציבורי
    ספרו לנו אודות המטופל/ת: