רנסנס ויקטוריה – מרכז רפואי לגמילה מסמים ואלכוהול

אתם לא לבד, השאירו פרטים או התקשרו

  כל מה שצריך לדעת על התמכרות להימורים

  התמכרות להימורים יכולה לפגוע במידה רבה באיכות החיים של המכורים, אך גם בחייהם של בני המשפחה והקרובים למכורים. זיהוי שורש הבעיה והתאמת תכנית גמילה, יכולה לשים סוף להתמכרות ובמקום הזה בדיוק, נכנס מרכז הגמילה רנסנס – ויקטוריה לתמונה.

  לא תמיד קל לזהות מכורים להימורים, במקרים רבים, מדובר באנשים אשר עושים רושם של חזקים ויציבים, כך שקשה לדמיין שהם אינם פועלים משיקול דעת ועוד יותר קשה לזהות את העובדה שהם מכורים. יחד עם זאת חשוב להיות מודעים לעובדה כי התמכרות להימורים עלולה להיות התמכרות קשה והרסנית ואף לחשוף את המכורים ואת משפחתם לאובדן של כל הונם. מהסיבה הזאת, גם אם קיים החשד המינורי ביותר על כך שאדם קרוב מכור להימורים, קיימת חשיבות גבוהה לפעול במהרה, על מנת לבדוק את הנושא ובמידת הצורך למצוא עבור אותו המכור תכנית גמילה מתאימה.

  כל מה שצריך לדעת על התמכרות להימורים

  הליך הגמילה

  הליך גמילה מהימורים, אמור להתחיל ביצירת תכנית גמילה אשר מותאמת אישית למכור – זאת, לאחר שמזהים בצורה מעמיקה ומקיפה סוג ההתמכרות, את חומרתה ואת הנסיבות אשר הובילו אליה. גמילה מהימורים, מהווה הליך אשר אמור להיות מלווה באנשי מקצוע מומחים במגוון רחב של תחומים. אחת המטרות הראשונות של הליך הגמילה היא לגרום למכור להבין שהימורים לא יפתרו לו את הבעיות בחיים ואף להפך מכך – הן עלולות להכניס אותו ואת משפחתו לבעיות חמורות.
  התמכרות להימורים נובעת מהצורך בריגוש ובכדי להפחית את אותו הצורך בריגוש, המכור אמור לקבל כלים אשר יסייעו לו לשלוט באותם הדחפים – לא מדובר במשימה פשוטה, אך היא ללא כל ספק ישימה.  בכדי שתהליך הגמילה יוכתר כסיפור הצלחה, על הנגמל ליהנות מתמיכה ולהיות מוקף באנשי מקצוע, אשר ילוו אותו צעד צעד, כל הדרך לעבר ההתנקות המוחלטת מאותה ההתמכרות ההרסנית.

  הסוף להתמכרות

  גמילה מהימורים יכולה לפתוח צוהר לחיים טובים יותר, בהם המכור לשעבר הוא היחיד ששולט על חייו מבלי ששום דבר אינו שולט עליו.
  יחד עם זאת, בכדי לצלוח את המשימה ולעבור את הגמילה בהצלחה, קיימת חשיבות גבוהה לבחור את מכון הגמילה בתבונה. מכון הגמילה רנסנס – ויקטוריה, מהווה את אחד מהגדולים והמוכרים בישראל ולא בכדי. תוכניות הגמילה המוצעות במכון מותאמות באופן פרטני למצבו ולצרכיו של כל נגמל, זאת על מנת להשיג את התוצאה הטובה ביותר ולשמר אותה לאורך זמן.
  לפרטים נוספים על המכון ועל תכנית הגמילה מהימורים אשר מוצע על ידו, מוזמנים ליצור קשר במספר – 1800-205-077.

  מחפשים את הפתרון להתמכרות?

  תנו לנו לעזור לכם| מלאו את הפרטים כדי להתחיל מחדש

   כמה סיבות לבחור דווקא במרכז שלנו

   מרכז גמילה מסמים ושיקום נרקומנים ואלכוהוליסטים רנסנס פועל 24 שעות ביממה. במרכז הגמילה, עובד צוות מקצועי בעל ניסיון של שנים רבות שעבר הכשרה מיוחדת לעבודה עם מכורים בתנאי אשפוז. אנו, במרכז גמילה מקפידים על תנאי מחיה טובים ותנאים שיכבדו את המטופלים, חדרים ממוזגים, חדר אוכל מרווח וממוזג, מועדון, מתקני כושר, מקלחות ושירותים ברמת מחייה טובה, אגב במקום, אנו מקפידים לשמור על אווירה של בית, על מנת לתת הרגשה נינוחה למטופלים.

   1
   צוות רפואי
   צוות מקצועי ויחודי עם ניסיון רב שנים וברמה מקצועית גבוה ביותר. בין אנשי צוות רופאים מומחים, אחים ואחיות מוסמכים, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים מדריכים ומנחי קבוצות מוסמכים.
   2
   אחים ואחיות 24 שעות
   הצוות המקצועי שלנו עומד לשירותכם 24 שעות ביממה!
   3
   רישיון מיוחד לסמים ואלכוהול
   רנסנס – ויקטוריה הינה הקליניקה היחידה עם האישור לגמילה גם מאלכוהול גם מסמים.
   4
   אנחנו מדברים בכל השפות
   אנחנו מדברים בכל השפות: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית, ערבית וכו'.

   מאמרים נוספים

   חברה לקידום אתרים חברה לקידום אתרים

    נשמח למילוי פרטים שיסייעו לנו טרם החזרה :)
    תודה שפנית לרנסאנס-ויקטוריה, אנחנו כאן עבורך
    קירבה משפחתית:
    הורהאח/ותבן/ת זוגמכר/ההמטופל/תאחר
    סוג ההתמכרות:
    סמיםאלכוהולתרופותהימורים
    מקום מגורים:
    גורם מממן:
    פרטיציבורי
    ספרו לנו אודות המטופל/ת: