רנסנס ויקטוריה – מרכז רפואי לגמילה מסמים ואלכוהול

אתם לא לבד, השאירו פרטים או התקשרו

  מהי הדרך הטובה ביותר להיגמל מאלכוהול?

  הדרך הטובה והיעילה להיגמל מאלכוהול עוברת במוסד גמילה מקצועי ואיכותי. אם אתם מחפשים אחר מוסד גמילה בסטנדרטים בלתי מתפשרים, מרכז לגמילה מסמים ואלכוהול רנסנס – ויקטוריה, יכול להוות כבחירה הנכונה.

  הליך גמילה מאלכוהול מצריך התייחסות למספר אספקטים: פסיכולוגיים, ביולוגיים וחברתיים.
  מהסיבה הזאת, הליך גמילה מקצועי ואיכותי, אמור לשלב אנשי מקצוע מכל התחומים שהוזכרו, על מנת שאלו ילוו את המטופלים וידאגו שכל אחד מהם יעבור בהצלחה. תוכנית הגמילה אמורה לשלב שיחות אישיות, השתתפות בקבוצות תמיכה, ייעוץ והכוונה למשפחה ועזרה סוציאלית בהליך השילוב בקהילה. תוכנית גמילה מאלכוהול אמורה להיות מותאמת אישית למטופל, בהתבסס על פרמטרים שונים כמו: חומרת ההתמכרות, רמת המוכנות לגמילה ועוד.. את תהליך זה ניתן לעבור באותו מוסד גמילה מאלכוהול הנבחר לצורך המטרה.

  מוסד גמילה מאלכוהול – טיב תוכנית הגמילה

  אחד הפרמטרים אשר אמורה להם להיות את ההשפעה המרבית על בחירת מוסד גמילה מאלכוהול, בא לידי ביטוי בתוכנית הגמילה. כדאי לבדוק מהם התכנים הנכללים באותה תוכנית הגמילה, האם התהליך מתבסס על שלבים – ובמידה וכן, מה כולל כל שלב וכמה זמן הוא אורך, האם התהליך כרוך באשפוז (ובמידה וכן, מה אורך האשפוז) וכיוצא בזה – ככל שבודקים יותר פרטים, כך יעלו הסיכויים לביצוע בחירת המוסד האופטימאלי למטרה.

  מוסד גמילה מאלכוהול – להגיע ולהתרשם מהמקום

  הדרך הטובה ביותר להתרשם ממכון גמילה עוברת כמובן בהגעה למקום – כאשר, ההמלצה היא לקבוע פגישות עם נציגים מטעם מכוני הגמילה אשר עומדים בקריטריונים אשר הוצבו עבור המטרה. מומלץ להגיע לפגישה עם רשימת שאלות מוכנה, כאשר, התשובות לשאלות יוכלו לספק את התמונה המלאה והטובה ביותר הן לגבי אותו מוסד גמילה מאלכוהול והן לגבי תוכניות הגמילה השונות אותן הוא מציע עבור המטופלים – לא מעט מכונים מציעים מספר דרכים ושיטות גמילה כאשר, ניתן לבחור מתוכן את המתאימה ביותר.

  קבלת החלטה נכונה

  יש לא מעט מוסדות גמילה מאלכוהול ומסמים ברחבי הארץ, מכיוון שהצלחת הגמילה טומנת בחובה אפשרות להתחלה חדשה ולחיים בריאים וטובים יותר, אי אפשר להתפשר על פחות מהבחירה הטובה ביותר. אם גם אתם נמצאים בחיפוש אחר מוסד גמילה מאלכוהול ורוצים להבטיח למטופל תוכנית גמילה איכותית, מקצועית ומותאמת אישית, מוזמנים להכיר את מרכז לגמילה מסמים ואלכוהול רנסנס – ויקטוריה. המרכז נחשב כיום לאחד מהגדולים והמובילים בישראל, לקבל מלוא הפרטים הן על המרכז עצמו והן על תוכנית הגמילה אשר מוצעת על ידו, מוזמנים ליצור קשר במספר – 1800-205-077.

   

  מחפשים את הפתרון להתמכרות?

  תנו לנו לעזור לכם| מלאו את הפרטים כדי להתחיל מחדש

   כמה סיבות לבחור דווקא במרכז שלנו

   מרכז גמילה מסמים ושיקום נרקומנים ואלכוהוליסטים רנסנס פועל 24 שעות ביממה. במרכז הגמילה, עובד צוות מקצועי בעל ניסיון של שנים רבות שעבר הכשרה מיוחדת לעבודה עם מכורים בתנאי אשפוז. אנו, במרכז גמילה מקפידים על תנאי מחיה טובים ותנאים שיכבדו את המטופלים, חדרים ממוזגים, חדר אוכל מרווח וממוזג, מועדון, מתקני כושר, מקלחות ושירותים ברמת מחייה טובה, אגב במקום, אנו מקפידים לשמור על אווירה של בית, על מנת לתת הרגשה נינוחה למטופלים.

   1
   צוות רפואי
   צוות מקצועי ויחודי עם ניסיון רב שנים וברמה מקצועית גבוה ביותר. בין אנשי צוות רופאים מומחים, אחים ואחיות מוסמכים, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים מדריכים ומנחי קבוצות מוסמכים.
   2
   אחים ואחיות 24 שעות
   הצוות המקצועי שלנו עומד לשירותכם 24 שעות ביממה!
   3
   רישיון מיוחד לסמים ואלכוהול
   רנסנס – ויקטוריה הינה הקליניקה היחידה עם האישור לגמילה גם מאלכוהול גם מסמים.
   4
   אנחנו מדברים בכל השפות
   אנחנו מדברים בכל השפות: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית, ערבית וכו'.

   מאמרים נוספים

   חברה לקידום אתרים חברה לקידום אתרים

    נשמח למילוי פרטים שיסייעו לנו טרם החזרה :)
    תודה שפנית לרנסאנס-ויקטוריה, אנחנו כאן עבורך
    קירבה משפחתית:
    הורהאח/ותבן/ת זוגמכר/ההמטופל/תאחר
    סוג ההתמכרות:
    סמיםאלכוהולתרופותהימורים
    מקום מגורים:
    גורם מממן:
    פרטיציבורי
    ספרו לנו אודות המטופל/ת: