רנסנס ויקטוריה – מרכז רפואי לגמילה מסמים ואלכוהול

אתם לא לבד, השאירו פרטים או התקשרו

  מהם הטיפולים האפשריים לגמילה מהימורים?

  חושבים שאתם מכורים להימורים? היום יש לא מעט אנשים שמהמרים בקזינו או בכל מיני אתרים ואפליקציות שמאפשרות להם לשחק, לשים כסף ולהרוויח או להפסיד. רוב המהמרים מחכים לרגע שבו הם ינצחו ואז הם בטוחים שבכל פעם שהם ישחקו, הם ינצחו. אבל מה קורה כאשר הם מפסידים? ברוב הפעמים מאוד קשה להם להאמין שזה קורה, לכן הם ינסו שוב ושוב עד שכל הכסף יעלם להם. אנשים שסובלים מהתמכרות להימורים, ירגישו רוב הזמן מתח, התנהגות אובססיבית, רגישות, חוסר יציבות, דימוי עצמי נמוך, המון אגו, משיכה למצבי סיכון, חשיבה של מזל ודיכאונות. מזדהים עם הסממנים? היום טיפול בהתמכרות בהימורים עושים רק במרכז גמילה מהימורים. מרכז גמילה מסמים ואלכוהול “רנסאנס – ויקטוריה  הוא אחד ממרכז הגמילה המוכרים והמקצועיים שיש בארץ, הם יכולים לסייע לכם להיגמל מההימורים תוך טיפול מתאים אישית למצבכם.

  הטיפול שמקבלים

  התגבשה במוחכם החלטה להגיע למרכז גמילה מהימורים ולעשות הפסקה מכל המעגל המורכב שאתם נמצאים בו? זו ההחלטה הכי נכונה שתעשו עבור עצמכם. טיפול בהתמכרות הוא ארוך ומתחיל בעיקרו בייעוץ ראשוני שנעשה על ידי רופאים פסיכיאטריים שכל מטרתם להבין מה היא רמת ההתמכרות ואילו סוגי טיפולים תצטרכו מעכשיו. הצלחת הטיפול תלויה גם בכם, אך גם באנשי המקצוע שילוו אתכם. ככל שהם יהיו יותר מקצועיים, כל הם יחדירו בכם יותר מוטיבציה להמשיך את הטיפול ולא לוותר. התמכרות להימורים לא מגיעה סתם כך, היא קשורה למצב נפשי ירוד או לסיטואציות מורכבות שהאדם חווה – לכן מלבד הטיפול הפסיכיאטרי, יהיה צורך גם בטיפול פסיכולוגי שיסייע לכם לרפא גם את החלק הנפשי בכם.

   

  אל תתביישו לבקש עזרה מקצועית

  החששות והפחדים שעולים במוחם של מכורים להימורים, היא לגמרי צפויה ותקינה. רבים מפחדים להתמסר לתהליך ותוהים לעצמם האם ההגעה למרכז גמילה מהימורים יעזור לכם, או רק יעשה להם ההפך. עזרה מקצועית יכולה לתרום לכם להבין קצת יותר מאיפה מתפתחת ההתמכרות, הטיפול האישי והקבוצתי יכול לחדד לכם איך דברים עובדים אצלכם וכך בעתיד לזהות אותם ולמנוע התפתחות התמכרות נוספת.

  לסיכום, מרכז גמילה מסמים ואלכוהול “רנסאנס – ויקטוריה הוא מנוסה ומקצועי ומציע למטופלים שמעוניינים לעבור תהליך גמילה לווי צמוד של מומחים בטיפול, ויחד הם יוצאים למסע משותף של גמילה וחזרה לחיים שגרתיים.

   

   

  .

  מחפשים את הפתרון להתמכרות?

  תנו לנו לעזור לכם| מלאו את הפרטים כדי להתחיל מחדש

   כמה סיבות לבחור דווקא במרכז שלנו

   מרכז גמילה מסמים ושיקום נרקומנים ואלכוהוליסטים רנסנס פועל 24 שעות ביממה. במרכז הגמילה, עובד צוות מקצועי בעל ניסיון של שנים רבות שעבר הכשרה מיוחדת לעבודה עם מכורים בתנאי אשפוז. אנו, במרכז גמילה מקפידים על תנאי מחיה טובים ותנאים שיכבדו את המטופלים, חדרים ממוזגים, חדר אוכל מרווח וממוזג, מועדון, מתקני כושר, מקלחות ושירותים ברמת מחייה טובה, אגב במקום, אנו מקפידים לשמור על אווירה של בית, על מנת לתת הרגשה נינוחה למטופלים.

   1
   צוות רפואי
   צוות מקצועי ויחודי עם ניסיון רב שנים וברמה מקצועית גבוה ביותר. בין אנשי צוות רופאים מומחים, אחים ואחיות מוסמכים, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים מדריכים ומנחי קבוצות מוסמכים.
   2
   אחים ואחיות 24 שעות
   הצוות המקצועי שלנו עומד לשירותכם 24 שעות ביממה!
   3
   רישיון מיוחד לסמים ואלכוהול
   רנסנס – ויקטוריה הינה הקליניקה היחידה עם האישור לגמילה גם מאלכוהול גם מסמים.
   4
   אנחנו מדברים בכל השפות
   אנחנו מדברים בכל השפות: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית, ערבית וכו'.

   מאמרים נוספים

   חברה לקידום אתרים חברה לקידום אתרים

    נשמח למילוי פרטים שיסייעו לנו טרם החזרה :)
    תודה שפנית לרנסאנס-ויקטוריה, אנחנו כאן עבורך
    קירבה משפחתית:
    הורהאח/ותבן/ת זוגמכר/ההמטופל/תאחר
    סוג ההתמכרות:
    סמיםאלכוהולתרופותהימורים
    מקום מגורים:
    גורם מממן:
    פרטיציבורי
    ספרו לנו אודות המטופל/ת: