רנסנס ויקטוריה – מרכז רפואי לגמילה מסמים ואלכוהול

אתם לא לבד, השאירו פרטים או התקשרו

  מהן האופציות עבור מי שרוצה להיגמל משתיית אלכוהול?

  גמילה מאלכוהול בחינם תבוא לידי ביטוי לרוב בגמילה עצמאית ובקבלת סיוע מטעם עמותות רלוונטיות שונות. מי שמבקש ליהנות מהליך גמילה מקיף, עם סיוע מקצועי, מומלץ עבורו שיכיר את מרכז גמילה מסמים ואלכוהול רנסנס – ויקטוריה.

  יש לא מעט אנשים אשר מצאו את עצמם מכורים לאלכוהול – במקרים רבים, הדרך להתמכרות מתחילה ממשקה פה, משקה שם ומתפתחת לתלות של ממש באלכוהול. הצעד הראשון לגמילה מאלכוהול עובר בהבנה שמדובר בהתמכרות ושצריך לנקוט בצעד בכדי להיגמל. גמילה יכולה להתבצע במכון גמילה ייעודי או, מי שמבקש לעבור הליך גמילה מאלכוהול בחינם, יוכל ליהנות ממענה על בקשתו זו באמצעות גמילה עצמאית – אפשרות נוספת היא לפנות ולקבל סיוע מעמותות רלוונטיות.

  גמילה מאלכוהול – מהיכן להתחיל?

  מי שמעוניין לעבור גמילה מאלכוהול, חייב לדאוג ולהקיף את עצמו בסביבה תומכת ומכילה, אשר תעודד אותו ותדאג לשמור עליו שלא ייפול חלילה שוב לטיפה המרה. מעבר לכך, ההמלצה היא לערוך בירורים לגבי אותן עמותות אשר מעניקות סיוע לנגמלים ללא עלות – סיוע שכזה, יכול לדרבן את הנגמל ולעזור לו לעבור את התהליך בצורה המיטבית. כמובן, שכוח רצון והתמדה, יהוו גם הם פרמטרים חשובים ובעלי השפעה על הצלחת הגמילה.

  גמילה מאלכוהול– חשיבות ההצלחה

  התמכרות לאלכוהול חושפת את המכורים למגוון רחב של בעיות בריאותיות ובמקרים מסוימים עלולה גם לסכן חיים. מהסיבה הזאת, לא משנה באיזו דרך בוחרים לצרוך הגמילה, קיימת חשיבות גבוהה לעשות כל מה שניתן בכדי שאותה גמילה מאלכוהול תצליח. יש לזכור שהליך גמילה, אמור להתבסס על 2 שלבים – גמילה פיזית מהחומר וגמילה נפשית ולכן, לעבור את התהליך באופן עצמאי וללא סיוע מהווה כדבר מאוד שאפתני ולכן, ההמלצה היא כן לחפש אחר עמותות וגופים אשר יכולים לסייע בהצלחת הגמילה וללוות את הנגמל לאורך זמן – לעיתים, הצורך בליווי ובסיוע ימשך גם אחרי שהליך הגמילה יסתיים.

  גמילה שתוכתר כסיפור הצלחה

  יש אנשים אשר מצליחים להיגמל באלכוהול באופן עצמאי או עם מינימום של עזרה וכחלק מכך ליהנות מהליך גמילה מאלכוהול בחינם. יחד עם זאת, רוב האנשים זקוקים לליווי מקצועי ולסיוע בהליך הגמילה ולכן, בכדי לצלוח את התהליך ובכדי להצליח ולהישאר גמולים לאורך השנים, הם יתאשפזו לצורך המטרה באותו מכון גמילה. אם גם אתם תרים אחר מכון גמילה, תשמחו להכיר מקרוב את מרכז גמילה מסמים ואלכוהול רנסנס – ויקטוריה. מוזמנים ליצור קשר עם המרכז במספר – 1800-205-077 ולקבל את כל הפרטים על תכנית הגמילה.

   

  מחפשים את הפתרון להתמכרות?

  תנו לנו לעזור לכם| מלאו את הפרטים כדי להתחיל מחדש

   כמה סיבות לבחור דווקא במרכז שלנו

   מרכז גמילה מסמים ושיקום נרקומנים ואלכוהוליסטים רנסנס פועל 24 שעות ביממה. במרכז הגמילה, עובד צוות מקצועי בעל ניסיון של שנים רבות שעבר הכשרה מיוחדת לעבודה עם מכורים בתנאי אשפוז. אנו, במרכז גמילה מקפידים על תנאי מחיה טובים ותנאים שיכבדו את המטופלים, חדרים ממוזגים, חדר אוכל מרווח וממוזג, מועדון, מתקני כושר, מקלחות ושירותים ברמת מחייה טובה, אגב במקום, אנו מקפידים לשמור על אווירה של בית, על מנת לתת הרגשה נינוחה למטופלים.

   1
   צוות רפואי
   צוות מקצועי ויחודי עם ניסיון רב שנים וברמה מקצועית גבוה ביותר. בין אנשי צוות רופאים מומחים, אחים ואחיות מוסמכים, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים מדריכים ומנחי קבוצות מוסמכים.
   2
   אחים ואחיות 24 שעות
   הצוות המקצועי שלנו עומד לשירותכם 24 שעות ביממה!
   3
   רישיון מיוחד לסמים ואלכוהול
   רנסנס – ויקטוריה הינה הקליניקה היחידה עם האישור לגמילה גם מאלכוהול גם מסמים.
   4
   אנחנו מדברים בכל השפות
   אנחנו מדברים בכל השפות: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית, ערבית וכו'.

   מאמרים נוספים

   חברה לקידום אתרים חברה לקידום אתרים

    נשמח למילוי פרטים שיסייעו לנו טרם החזרה :)
    תודה שפנית לרנסאנס-ויקטוריה, אנחנו כאן עבורך
    קירבה משפחתית:
    הורהאח/ותבן/ת זוגמכר/ההמטופל/תאחר
    סוג ההתמכרות:
    סמיםאלכוהולתרופותהימורים
    מקום מגורים:
    גורם מממן:
    פרטיציבורי
    ספרו לנו אודות המטופל/ת: