רנסנס ויקטוריה – מרכז רפואי לגמילה מסמים ואלכוהול

אתם לא לבד, השאירו פרטים או התקשרו

  השפעת האלכוהול על הגוף והגמילה ממנו

  מכון גמילה מאלכוהול הוא הפתרון עבור אנשים שסך הכול רצו "לתפוס ראש" – אבל התמכרו קשות. אנשים רבים מוצאים באלכוהול דרך נוחה ונעימה ליהנות ולשכוח מהצרות. אלכוהול, הרי, נחשב לחוקי בישראל, והוא מופיע במגוון אירועים משפחתיים ואף בטקסים דתיים. אמנם החוק מתיר זאת, אך מה שרבים לא מבינים הוא ששתייה מרובה של אלכוהול יכולה להביא לכדי התמכרות. תלות זו היא הרסנית וההשפעה שלה היא לא רק על המשתמש עצמו, אלא גם על הסביבה הקרובה שלו.

  התמכרות לאלכוהול נחשבת למחלה של העולם הראשון, וזאת משום שלרוב, מדינות המערב מחזיקות בהון הכלכלי היכול לממן התמכרויות יקרות כמו אלכוהול. במקביל, חשוב לדעת כי יצירת תלות זו נחשבת למחלה לכל דבר, משום שההשפעות שלה על הגוף הן מוחשיות ביותר.

  כיצד השפעות אלו באות לידי ביטוי?

  1. מערכת העצבים – כאשר אנו שותים האלכוהול, הוא נספג ומגיע במהירות למערכת הדם. ההשפעה על מערכת העצבים היא, בהתאם, מידית וביכולתה להרוס את תאי העצב הנמצאים במערכת העצבים המרכזית. במקביל, יכול להיווצר נזק קוגניטיבי משמעותי ובעיות בזיכרון כתוצאה משתיית אלכוהול מרובה.
  2. כבד – חשיבותו של הכבד במערכת הגוף היא רבה, וזאת משום שהוא משמש כאיבר לניקוי רעלים, ואף מסייע לתהליך העיכול עם מיצי המרה שהוא מפריש. כאשר אנו שותים אלכוהול באופן לא מבוקר, הסיכונים מביאים לכדי הצטברות של שומנים וחלבונים – וכתוצאה מכך לכבד שומני.

  גמילה מאלכוהול, בהתאם, מביאה לכדי שיקום הפן הפיזי והנפשי של המכור. מכון גמילה יציע שיקום ושבירת דפוסי ההתמכרות לאלכוהול; תהליך שיקום הכולל, בין השאר, אבחון המצב הרפואי והנפשי של המשתקם, כמו גם ליווי צמוד של הצוות המקצועי במכון הגמילה. לעיתים, ידרש אף אשפוז פיזי של המשתקם – אך כל מקרה לגופו, ובהתאם לצרכים האינדיבידואלים של המשתקם.

  שיקום מהתמכרות לאלכוהול – משימה אפשרית

  אלכוהול, הידוע גם בתור אתנול, נחשב למולקולה פשוטה – אך השפעותיה מורכבות והרסניות. אמנם השפעות אלו משתנות מאדם לאדם, אך גם אם השתייה היא לכאורה תחת שליטה – יש ביכולתה להביא למחלות – בגוף ובנפש האדם. עמותת מעל הסם מציעה, בהתאם, ליווי אישי וקבוצתי לקראת גמילה מלאה וארוכת טווח. זקוקים לעזרה? מוזמנים לפנות אלינו בהקדם לסיוע!

  מחפשים את הפתרון להתמכרות?

  תנו לנו לעזור לכם| מלאו את הפרטים כדי להתחיל מחדש

   כמה סיבות לבחור דווקא במרכז שלנו

   מרכז גמילה מסמים ושיקום נרקומנים ואלכוהוליסטים רנסנס פועל 24 שעות ביממה. במרכז הגמילה, עובד צוות מקצועי בעל ניסיון של שנים רבות שעבר הכשרה מיוחדת לעבודה עם מכורים בתנאי אשפוז. אנו, במרכז גמילה מקפידים על תנאי מחיה טובים ותנאים שיכבדו את המטופלים, חדרים ממוזגים, חדר אוכל מרווח וממוזג, מועדון, מתקני כושר, מקלחות ושירותים ברמת מחייה טובה, אגב במקום, אנו מקפידים לשמור על אווירה של בית, על מנת לתת הרגשה נינוחה למטופלים.

   1
   צוות רפואי
   צוות מקצועי ויחודי עם ניסיון רב שנים וברמה מקצועית גבוה ביותר. בין אנשי צוות רופאים מומחים, אחים ואחיות מוסמכים, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים מדריכים ומנחי קבוצות מוסמכים.
   2
   אחים ואחיות 24 שעות
   הצוות המקצועי שלנו עומד לשירותכם 24 שעות ביממה!
   3
   רישיון מיוחד לסמים ואלכוהול
   רנסנס – ויקטוריה הינה הקליניקה היחידה עם האישור לגמילה גם מאלכוהול גם מסמים.
   4
   אנחנו מדברים בכל השפות
   אנחנו מדברים בכל השפות: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית, ערבית וכו'.

   גמילה מאלכוהול נוספים

   חברה לקידום אתרים חברה לקידום אתרים

    נשמח למילוי פרטים שיסייעו לנו טרם החזרה :)
    תודה שפנית לרנסאנס-ויקטוריה, אנחנו כאן עבורך
    קירבה משפחתית:
    הורהאח/ותבן/ת זוגמכר/ההמטופל/תאחר
    סוג ההתמכרות:
    סמיםאלכוהולתרופותהימורים
    מקום מגורים:
    גורם מממן:
    פרטיציבורי
    ספרו לנו אודות המטופל/ת: