רנסנס ויקטוריה – מרכז רפואי לגמילה מסמים ואלכוהול

אתם לא לבד, השאירו פרטים או התקשרו

  מכורים למריחואנה? צאו לדרך חדשה

  למרות שגמילה ממריחואנה יכולה להישמע כהליך פשוט, היא עדיין מצריכה תוכנית מסודרת עם ליווי מקצועי מקיף ואיכותי. במקום הזה בדיוק, נכנס המרכז לגמילה מסמים ואלכוהול רנסנס – ויקטוריה לתמונה ומציע תוכנית גמילה בסטנדרטים בלתי מתפשרים.

  זה אומנם נכון שיש אנשים רבים אשר צורכים מריחואנה והם לא נחשבים למכורים. אך יש גם לא מעט אנשים אשר כתוצאה משימוש לאורך זמן במריחואנה מפתחים בה תלות ובמקרים מסוימים השימוש במריחואנה גורם להם לחוויות רגשיות לא פשוטות ולמצבים של חרדה ושל דיכאון. חשוב שכל מי שמתמודד עם תופעות אלו, ישקול לעשות צעד ולעבור גמילה, אשר בכוחה לסייע לו בהחזרת השליטה.

  מכורים למריחואנה? צאו לדרך חדשה

  תופעות הלוואי של המריחואנה

  למריחואנה יש לא מעט סגולות ומשתמשים רבים מעידים על כך שהיא גורמת להן לתחושות טובות כמו: תחושת אופוריה, רוגע ועוד…  אך לצד תחושות אלו מריחואנה טומנת בחובה גם תופעות לוואי רבות אשר עלולות לפגוע באיכות החיים של המשתמשים. בין התופעות המדוברות: פגיעה קוגניטיבית, בעיות שינה, שינוי תודעתי פסיכואקטיבי, תחושת תסכול, אובדן שליטה בתחומים שונים של החיים, תוקפנות ועוד… כאמור, הדרך לשים קץ לכל אותן התופעות השליליות עוברת בהליך גמילה ממריחואנה.

   

  יציאה לדרך חדשה

  גמילה ממריחואנה טומנת בחובה קשיים מסוימים, אך במידה וצולחים את התהליך, דבר זה יכול לפתוח צוהר לחיים חדשים וטובים יותר. יש לקחת בחשבון שהליך הגמילה הוא הדרגתי וכך גם הדרך לחזרה לחיים אמורה לטמון בחובה קשיים מסוימים, אך עם ליווי מקצועי מצד אנשי מקצוע ועם תמיכה של המשפחה והחברים, ניתן לעבור את כל דרך החתחתים המדוברת על הצד הטוב ביותר.

   

  הדרך לגמילה ממריחואנה מתחילה כאן

  אומנם מריחואנה נחשבת כסם קל, אך פיתוח תלות בה, עלול כאמור, לפגוע במידה רבה באיכות החיים. מהסיבה הזאת, ההמלצה היא לא להזניח את ההתמכרות ולטפל בה בצורה מקצועית ומקיפה. אם גם אתם מבקשים לעשות דרך על מנת להיגמל ממריחואנה הנכם
  מוזמנים ליצור קשר עם המרכז לגמילה מסמים ואלכוהול רנסנס – ויקטוריה במספר –
  1800-205-077.

  מחפשים את הפתרון להתמכרות?

  תנו לנו לעזור לכם| מלאו את הפרטים כדי להתחיל מחדש

   כמה סיבות לבחור דווקא במרכז שלנו

   מרכז גמילה מסמים ושיקום נרקומנים ואלכוהוליסטים רנסנס פועל 24 שעות ביממה. במרכז הגמילה, עובד צוות מקצועי בעל ניסיון של שנים רבות שעבר הכשרה מיוחדת לעבודה עם מכורים בתנאי אשפוז. אנו, במרכז גמילה מקפידים על תנאי מחיה טובים ותנאים שיכבדו את המטופלים, חדרים ממוזגים, חדר אוכל מרווח וממוזג, מועדון, מתקני כושר, מקלחות ושירותים ברמת מחייה טובה, אגב במקום, אנו מקפידים לשמור על אווירה של בית, על מנת לתת הרגשה נינוחה למטופלים.

   1
   צוות רפואי
   צוות מקצועי ויחודי עם ניסיון רב שנים וברמה מקצועית גבוה ביותר. בין אנשי צוות רופאים מומחים, אחים ואחיות מוסמכים, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים מדריכים ומנחי קבוצות מוסמכים.
   2
   אחים ואחיות 24 שעות
   הצוות המקצועי שלנו עומד לשירותכם 24 שעות ביממה!
   3
   רישיון מיוחד לסמים ואלכוהול
   רנסנס – ויקטוריה הינה הקליניקה היחידה עם האישור לגמילה גם מאלכוהול גם מסמים.
   4
   אנחנו מדברים בכל השפות
   אנחנו מדברים בכל השפות: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית, ערבית וכו'.

   מאמרים נוספים

   חברה לקידום אתרים חברה לקידום אתרים

    נשמח למילוי פרטים שיסייעו לנו טרם החזרה :)
    תודה שפנית לרנסאנס-ויקטוריה, אנחנו כאן עבורך
    קירבה משפחתית:
    הורהאח/ותבן/ת זוגמכר/ההמטופל/תאחר
    סוג ההתמכרות:
    סמיםאלכוהולתרופותהימורים
    מקום מגורים:
    גורם מממן:
    פרטיציבורי
    ספרו לנו אודות המטופל/ת: