רנסנס ויקטוריה – מרכז רפואי לגמילה מסמים ואלכוהול

אתם לא לבד, השאירו פרטים או התקשרו

  תוכניות גמילה מותאמות אישית

  יש לא מעט מכוני גמילה פרטיים ברחבי הארץ, ההיצע הרחב, מאפשר לכל מי שתר אחר מכון כזה לבצע את הבחירה הטובה ביותר. אם גם אתם תרים אחר מכון גמילה שכזה, המרכז לגמילה מסמים ואלכוהול רנסנס – ויקטוריה יכול להוות כבחירה הנכונה.

  מכוני גמילה פרטיים מציעים תוכניות גמילה מושקעות ומותאמות אישית, אשר במקרים רבים, מהווים כסיכוי המיטבי של המכורים להיגמל ממושא ההתמכרות שלהם. כמובן, שבכדי ליהנות מכל היתרונות אשר טמונים באותו מכון גמילה פרטי, קיימת חשיבות גבוהה לבחור אותו בתבונה. הבחירה אמורה להתבסס על פרמטרים רבים כמו: אנשי המקצוע במכון הגמילה, תכנית הגמילה והתכנים אותם היא כוללת, האווירה במקום, האם מדובר בהליך גמילה קבוצתי או פרטי וכיוצא בזה.

  הבנת הדרישות והצרכים

  בעת בחירת מכוני גמילה פרטיים לכל אחד יכולים להיות דרישות וצרכים שונים. לדוגמא, יהיו כאלו שמאוד חשוב להם שתהיה חצר גדולה בשטח המכון. עבור אחרים, הארוחות ומה שהן כוללות יקבלו דגש משמעותי בבחירה ויהיו כאלו, שהמחיר יהווה בשבילם כפרמטר אשר ישפיע בצורה מעמיקה על הבחירה – בכל זאת, יש לקחת בחשבון כי עלות האשפוז במכוני גמילה פרטיים היא אינה נמוכה.
  כמובן שהבנה מקיפה ומעמיקה של כל אותם הדרישות והצרכים, תתווה את הדרך לבחירת המכון המתאים.

  לדעת לשאול שאלות

  בכדי לקבל את התמונה המלאה לגבי מכוני גמילה פרטיים, קיימת חשיבות גבוהה לדעת לשאול את השאלות הנכונות כאשר, אחרי שמבינים את הדרישות והצרכים, ניתן לשאול שאלות הנוגעות לגביהם ולוודא האם המכון אכן ערוך לספק את המענה האיכותי ביותר על כל אותם הצרכים. כמובן, שמומלץ להגיע לאותו מכון גמילה ולקבוע פגישת ייעוץ, אשר יאפשר לקבל את התמונה המלאה לגבי אותו המכון ומידת ההתאמה שלו לצרכיכם.

  לבצע את הבחירה המתאימה

  בהליך בחירת מכוני גמילה פרטיים, יש לשים דגש גם על איכות המכון וטיב תוכניות הגמילה שלו גם על מידת ההתאמה של אותו המכון לצרכים ולדרישות של הנגמל.
  כיום, בעידן האינטרנט, ניתן באמצעות לחיצה על מספר כפתורים פשוטים לאסוף מידע רב על מכוני הגמילה הפרטיים. כמובן, שבשלב הבא, כדאי לקבוע פגישות במכונים אשר נראים רלוונטיים על מנת לעשות את הבחירה הטובה ביותר. אם גם אתם מחפשים מכון גמילה פרטי, חשוב שתכירו מקרוב את המרכז לגמילה מסמים ואלכוהול רנסנס – ויקטוריה, מוזמנים ליצור קשר עם המרכז כבר היום עם המרכז – 1800-205-07.

   

  מחפשים את הפתרון להתמכרות?

  תנו לנו לעזור לכם| מלאו את הפרטים כדי להתחיל מחדש

   כמה סיבות לבחור דווקא במרכז שלנו

   מרכז גמילה מסמים ושיקום נרקומנים ואלכוהוליסטים רנסנס פועל 24 שעות ביממה. במרכז הגמילה, עובד צוות מקצועי בעל ניסיון של שנים רבות שעבר הכשרה מיוחדת לעבודה עם מכורים בתנאי אשפוז. אנו, במרכז גמילה מקפידים על תנאי מחיה טובים ותנאים שיכבדו את המטופלים, חדרים ממוזגים, חדר אוכל מרווח וממוזג, מועדון, מתקני כושר, מקלחות ושירותים ברמת מחייה טובה, אגב במקום, אנו מקפידים לשמור על אווירה של בית, על מנת לתת הרגשה נינוחה למטופלים.

   1
   צוות רפואי
   צוות מקצועי ויחודי עם ניסיון רב שנים וברמה מקצועית גבוה ביותר. בין אנשי צוות רופאים מומחים, אחים ואחיות מוסמכים, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים מדריכים ומנחי קבוצות מוסמכים.
   2
   אחים ואחיות 24 שעות
   הצוות המקצועי שלנו עומד לשירותכם 24 שעות ביממה!
   3
   רישיון מיוחד לסמים ואלכוהול
   רנסנס – ויקטוריה הינה הקליניקה היחידה עם האישור לגמילה גם מאלכוהול גם מסמים.
   4
   אנחנו מדברים בכל השפות
   אנחנו מדברים בכל השפות: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית, ערבית וכו'.

   מאמרים נוספים

   חברה לקידום אתרים חברה לקידום אתרים

    נשמח למילוי פרטים שיסייעו לנו טרם החזרה :)
    תודה שפנית לרנסאנס-ויקטוריה, אנחנו כאן עבורך
    קירבה משפחתית:
    הורהאח/ותבן/ת זוגמכר/ההמטופל/תאחר
    סוג ההתמכרות:
    סמיםאלכוהולתרופותהימורים
    מקום מגורים:
    גורם מממן:
    פרטיציבורי
    ספרו לנו אודות המטופל/ת: