רנסנס ויקטוריה – מרכז רפואי לגמילה מסמים ואלכוהול

אתם לא לבד, השאירו פרטים או התקשרו

מרכזי גמילה פרטיים

מרכזי גמילה פרטיים נותנים מענה בטיפול בהתמכרויות שונות באווירה נינוחה, נעימה ובהשגחה 24 שעות ביממה. ניקוי הגוף וגמילה גופנית ונפשית יכולים להתקיים רק במקום שמעניק טיפול כוללני וליווי רפואי. על מנת שהגוף יתחיל ללמוד להתמודד ללא נוכחות של חומרים ממכרים כמו סמים או אלכוהול, נדרש לימוד מחדש של דרכי התנהגות לפני החזרה לקהילה. לצורך כך המטופל מקבל חבילת סיוע של רופאים מומחים, פסיכולוגים, עובדים סוציאליים ומדריכים, שחלקם היו בעברם מכורים. חשוב לזכור שתהליך גמילה הוא ארוך, הדרגתי ומאתגר, וצריך סביבה תומכת ומקצועית כדי להצליח להתמודד עם הקושי ולרצות לצאת מהמעגל. לשם קבלת מידע נוסף בנושא זה, צרו קשר עוד היום עם מרכז הגמילה רנסאנס-ויקטוריה.

 

היתרונות של מרכזי גמילה פרטיים

  • מכורים רבים חוששים להגיע לטיפולי גמילה לעיתים בשל הבושה, החשש מחשיפה וחוסר רצון לפגוש מכורים אחרים. מרכז גמילה פרטי יכול להעניק פרטיות ודיסקרטיות כדי להתרכז בטיפול ללא חשש.
  • במרכז גמילה פרטי ניתן טיפול כולל של צוות מקצועי שנבחר בקפידה, העושה שימוש בשיטות עבודה מתקדמות. הצוות מעניק ליווי אישי וטיפול במאפייני ההתמכרות הגופניים והנפשיים כדי להצליח לצאת ממעגל ההתמכרות ולשוב לקהילה.
  • במרכז גמילה פרטי ניתן לקבל טיפול בהתאמה אישית המתבסס על העדפות המטופל, אם הוא מעוניין במפגשים קבוצתיים או מעדיף טיפול פרטני.

 

מרכזי גמילה פרטיים המציעים טיפול התנהגותי לגמילה מהתמכרות

רוב בני האדם מכורים לחומרים או להתנהגויות שונות, אם זה צפייה בטלוויזיה, אכילת מאכלים מסוימים, ספורט, סיגריות ועוד, אבל רובם אינם מזיקים ונמצאים בשליטה יחסית. הבעיה מתחילה כשההתמכרות מזיקה לגוף ולסביבה, הופכת להיות מרכז חייו והתעניינותו של האדם על חשבון פעילויות אחרות והוא מאבד שליטה. זה השלב שיש צורך בעזרה כדי לצאת מההרגל. מרכזי גמילה פרטיים מעניקים טיפול התנהגותי בנוסף לטיפול הגופני בהתמכרות, כדי ללמד אותם לחיות את חייהם מחדש ללא העיסוק האינטנסיבי הקודם. הצוות של רנסאנס-ויקטוריה יעמוד לשירותכם בטיפול הכולל למציאת האיזון בחיים ללא התמכרות. התהליך דורש עבודה עצמית, אך אם הגעתם למסקנה שאתם צריכים גמילה, אנחנו נהיה כאן בשבילכם עד שתצליחו לצאת לדרך חדשה. פנו אלינו לקבלת ייעוץ.

מחפשים את הפתרון להתמכרות?

תנו לנו לעזור לכם| מלאו את הפרטים כדי להתחיל מחדש

כמה סיבות לבחור דווקא במרכז שלנו

מרכז גמילה מסמים ושיקום נרקומנים ואלכוהוליסטים רנסנס פועל 24 שעות ביממה. במרכז הגמילה, עובד צוות מקצועי בעל ניסיון של שנים רבות שעבר הכשרה מיוחדת לעבודה עם מכורים בתנאי אשפוז. אנו, במרכז גמילה מקפידים על תנאי מחיה טובים ותנאים שיכבדו את המטופלים, חדרים ממוזגים, חדר אוכל מרווח וממוזג, מועדון, מתקני כושר, מקלחות ושירותים ברמת מחייה טובה, אגב במקום, אנו מקפידים לשמור על אווירה של בית, על מנת לתת הרגשה נינוחה למטופלים.

1

צוות רפואי

צוות מקצועי ויחודי עם ניסיון רב שנים וברמה מקצועית גבוה ביותר. בין אנשי צוות רופאים מומחים, אחים ואחיות מוסמכים, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים מדריכים ומנחי קבוצות מוסמכים.
2

אחים ואחיות 24 שעות

הצוות המקצועי שלנו עומד לשירותכם 24 שעות ביממה!
3

רישיון מיוחד לסמים ואלכוהול

רנסנס – ויקטוריה הינה הקליניקה היחידה עם האישור לגמילה גם מאלכוהול גם מסמים.
4

אנחנו מדברים בכל השפות

אנחנו מדברים בכל השפות: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית, ערבית וכו'.

מאמרים נוספים

מידע נוסף בנושא

מכוני גמילה פרטיים

מכוני גמילה פרטיים הם אפשרות נוחה לעבור טיפולי גמילה מהתמכרויות. האווירה נעימה וביתית, הצוות מקצועי ומספק השגחה 24 שעות ביממה. מכון פרטי מאפשר לקבל טיפול בגמילה מאלכוהול, מסמים, מהימורים ועוד בדיסקרטיות, תוך שמירה על פרטיות המטופל. במכון רנסאנס-ויקטוריה ניתן טיפול על ידי צוות הכולל רופאים, פסיכולוגים, עובדים סוציאליים ומדריכים מנוסים על מנת להביא לשיקום מלא. הטיפול ניתן בתחומי הגוף והנפש על פי בדיקות והערכה של הצוות הרפואי.

 

למה נשים לב בבואנו לבחור מכוני גמילה פרטיים

בחירת מכון לגמילה מסמים, מאלכוהול או מהתמכרות אחרת צריכה להתבצע אחרי בחינת מספר אלמנטים משמעותיים.  אילו למשל? ראשית, יש לבחון האם המכון המדובר מחזיק ברישיון לעסוק בגמילה. רישיון זה מספק משרד הבריאות.

כמו כן, חשוב לא פחות להתעניין בניסיון המקצועי של מכון הגמילה; ההכשרה והוותק בו מחזיקים צוות המטפלים של המכון. כך, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי במסגרת השהות שלכם תקבלו את המעטפת הטיפולית הדרושה.

במקביל, יהיה עליכם לבדוק מספר דגשים נוספים: החל מהמלצותיהן של העמותות השונות, מיקום מכון הגמילה, האווירה ועד דרכי הטיפול השונות – ביקור במכון הגמילה יענה על שאלות אלו ורבות אחרות. במקביל לכך, נדגיש כי רמת הדיסקרטיות והפרטיות שהמכון מספק הינה בעלך ערך רב גם כן. הרי מדובר בתהליך מורכב גם כך. עליכם לעשים היבט זה בראש הרשימה שלכם.

 

להחליף הרגלים ישנים בחדשים בעזרת מכוני גמילה פרטיים

לאור הקושי הגדול להיגמל מהתמכרויות, חשוב שהתהליך יתבצע במכון גמילה פרטי, שבו ניתן ליווי צמוד ואישי. מכוני גמילה פרטיים כמו רנסאנס-ויקטוריה מעמידים את המטופל במרכז ונותנים את כל המעטפת על ידי אנשי מקצוע מנוסים; צוות טיפולי מהמעלה הראשונה כולל, בין היתר, רופאים מומחים, פסיכולוגים, אחיות, עובדים סוציאליים ומדריכים. כדי לצאת ממעגל הקסמים המוביל לשימוש בסמים, יש לצאת מהסביבה הקודמת ולהתנתק משגרת החיים הקודמת. אצלנו ברנסאנס-ויקטוריה השקט הנפשי וסדר היום החדש, ביחד עם הטיפול ההוליסטי יביאו אתכם להצלחה בטיפול.

חברה לקידום אתרים חברה לקידום אתרים