הרואין

הרואין (Heroin , diacetylmorphine) הוא סוג של סם, בן למשפחת האופיאטים. האופיאטים שייכים לקבוצת הסמים המדכאים (depressants, downers) את הפעילות של מערכת העצבים המרכזית. הם משמשים ברפואה כמשככי כאבים חזקים במיוחד. הסם מוביל לתחושת אופוריה ותחושה רגועה. הוא מפחית חרדה ולעתים אף מפחית עייפות. צריכתו ומכירתו של סם זה אסורים במדינות רבות, ובהן ישראל.

הרואין מופק מאלקלואיד המורפין המזוקק. מורפין מופק מהמין Papaver Somniferum (פרג מרדים) של צמח הפרג. הרואין נראה כאבקה לבנה או חומה בהירה, תלוי במקור שלו. ההרואין החום הוא מזוקק פחות, ונקרא בישראל “קוק פרסי” (אולם הוא אינו קוקאין). ההרואין כפי שהוא נמכר רחוק מלהיות טהור ולהכיל הרואין בלבד, והוא מדולל בחומרים שונים כמו אקמול או סוכר ענבים. את ההרואין צורכים בצורות שונות, כמו הזרקה לוריד, הסנפה לנחיריים או עישון “הרצה” על נייר אלומיניום.

זהו סם ממכר מאוד וגמילה מהירואין היא לא תהליך פשוט, הצוות של רנסנס ויקטוריה מורכב ממכורים לשעבר שמכירים את אתגרי הגמילה ויכולים לתת מענה הנובע מתוך ניסיון והצלחה.

המלצות מטופלים

מתלבטים? זה מובן, אנחנו כאן לעזור לכם
קדימה, מלאו את הפרטים אנחנו כבר נדאג לכם להכל
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
אתם לא לבד, השאירו פרטים או התקשרו 1800205077
נשמח למילוי פרטים שיסייעו לנו טרם החזרה :)
תודה שפנית לרנסאנס-ויקטוריה, אנחנו כאן עבורך