רנסנס ויקטוריה – מרכז רפואי לגמילה מסמים ואלכוהול

אתם לא לבד, השאירו פרטים או התקשרו

  הרואין

  הרואין (Heroin , diacetylmorphine) הוא סוג של סם, בן למשפחת האופיאטים. האופיאטים שייכים לקבוצת הסמים המדכאים (depressants, downers) את הפעילות של מערכת העצבים המרכזית. הם משמשים ברפואה כמשככי כאבים חזקים במיוחד. הסם מוביל לתחושת אופוריה ותחושה רגועה. הוא מפחית חרדה ולעתים אף מפחית עייפות. צריכתו ומכירתו של סם זה אסורים במדינות רבות, ובהן ישראל.

  הרואין מופק מאלקלואיד המורפין המזוקק. מורפין מופק מהמין Papaver Somniferum (פרג מרדים) של צמח הפרג. הרואין נראה כאבקה לבנה או חומה בהירה, תלוי במקור שלו. ההרואין החום הוא מזוקק פחות, ונקרא בישראל “קוק פרסי” (אולם הוא אינו קוקאין). ההרואין כפי שהוא נמכר רחוק מלהיות טהור ולהכיל הרואין בלבד, והוא מדולל בחומרים שונים כמו אקמול או סוכר ענבים. את ההרואין צורכים בצורות שונות, כמו הזרקה לוריד, הסנפה לנחיריים או עישון “הרצה” על נייר אלומיניום.

   

  זהו סם ממכר מאוד וגמילה מהירואין היא לא תהליך פשוט, הצוות של רנסנס ויקטוריה מורכב ממכורים לשעבר שמכירים את אתגרי הגמילה ויכולים לתת מענה הנובע מתוך ניסיון והצלחה.

  מחפשים את הפתרון להתמכרות?

  תנו לנו לעזור לכם| מלאו את הפרטים כדי להתחיל מחדש

   כמה סיבות לבחור דווקא במרכז שלנו

   מרכז גמילה מסמים ושיקום נרקומנים ואלכוהוליסטים רנסנס פועל 24 שעות ביממה. במרכז הגמילה, עובד צוות מקצועי בעל ניסיון של שנים רבות שעבר הכשרה מיוחדת לעבודה עם מכורים בתנאי אשפוז. אנו, במרכז גמילה מקפידים על תנאי מחיה טובים ותנאים שיכבדו את המטופלים, חדרים ממוזגים, חדר אוכל מרווח וממוזג, מועדון, מתקני כושר, מקלחות ושירותים ברמת מחייה טובה, אגב במקום, אנו מקפידים לשמור על אווירה של בית, על מנת לתת הרגשה נינוחה למטופלים.

   1
   צוות רפואי
   צוות מקצועי ויחודי עם ניסיון רב שנים וברמה מקצועית גבוה ביותר. בין אנשי צוות רופאים מומחים, אחים ואחיות מוסמכים, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים מדריכים ומנחי קבוצות מוסמכים.
   2
   אחים ואחיות 24 שעות
   הצוות המקצועי שלנו עומד לשירותכם 24 שעות ביממה!
   3
   רישיון מיוחד לסמים ואלכוהול
   רנסנס – ויקטוריה הינה הקליניקה היחידה עם האישור לגמילה גם מאלכוהול גם מסמים.
   4
   אנחנו מדברים בכל השפות
   אנחנו מדברים בכל השפות: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית, ערבית וכו'.

   סוגי-סמים נוספים

   חברה לקידום אתרים חברה לקידום אתרים

    נשמח למילוי פרטים שיסייעו לנו טרם החזרה :)
    תודה שפנית לרנסאנס-ויקטוריה, אנחנו כאן עבורך
    קירבה משפחתית:
    הורהאח/ותבן/ת זוגמכר/ההמטופל/תאחר
    סוג ההתמכרות:
    סמיםאלכוהולתרופותהימורים
    מקום מגורים:
    גורם מממן:
    פרטיציבורי
    ספרו לנו אודות המטופל/ת: