רנסנס ויקטוריה – מרכז רפואי לגמילה מסמים ואלכוהול

אתם לא לבד, השאירו פרטים או התקשרו

שאלות ותשובות

האם מרכז גמילה עוזר להגיע להמשך טיפול במסגרות שונות?

בהחלט כן. המטרה העיקרית שלנו היא להכין את המטופל להמשך טיפול במסגרת של קהילה טיפולית או של אחד ממרכזי יום. עובדת סוציאלית שלנו מלווה את המטופל ועוזרת לו בהכנת המסמכים הנדרשים להמשך הטיפול. במקרים מסוימים, נציגי הקהילות הטיפוליות מגיעים למרכזנו על מנת לערוך ראיונות קבלה, כך שהמטופל עובר לטיפול בקהילה טיפולית מיד בסיום הטיפול אצלנו. בשיטה זו אנו חוסכים למטופל זמן יקר של נסיעות והמתנה, ומונעים מהמטופל לשהות בבית בטווח הזמנים בין הטיפול במרכזינו לתחילת הטיפול בקהילה, שלעיתים אורכת מספר שבועות במקרים רגילים. למטופלים של מרכז הגמילה שלנו ישנה עדיפות עליונה בקבלה לקהילה טיפולית.

האם מרכז גמילה נותן טיפול תרופתי?

המרכז שלנו פועל בהתאם לחוקי מדינת ישראל ותקנון משרד הבריאות. למרכזנו כל הרשיונות והביטוחים הנדרשים, המאפשרים לנו להעניק טיפול תרופתי למטופלים שלנו. הטיפול התרופתי נעשה על ידי רופא פסיכיאטר-מומחה של המרכז שלנו. מרכז הגמילה שלנו מספק את כל התרופות הנדרשות, כך שהמטופל אינו צריך לרכוש את התרופות בכוחות עצמו.

מאיזה גיל אפשר להגיע לטיפול במרכזכם?

על פי החוק מדינת ישראל, מרכזנו יכול לקבל כל אדם שגילו מעל 18. אם הינכם מעוניינים באישפוזית עד גיל 18, אתם מוזמנים להתקשר אלינו, ואנו נפנה אתכם לגורמים המתאימים.

האם אפשר לבקר מטופל במרכז גמילה?

אכן כן. מותר לבקר מטופל במידה והוא קרוב מקרבה ראשונה. עם זאת, כל הביקורים, ללא יוצא מן הכלל, חייבים להיעשות בתאום מראש עם הצוות בטלפון 050-8688299

כמה עולה טיפול באשפוז במרכז גמילה?

המחיר משתנה בהתאם לסוג טיפול ותקופת הטיפול.

על מנת לקבל מידע נוסף, צרו קשר 1-800-205-077

האם אפשר לבקר מטופל במרכז גמילה?

האם אפשר לבקר מטופל במרכז גמילה?

כמה עולה טיפול באשפוז במרכז גמילה?

כמה עולה טיפול באשפוז במרכז גמילה?
חברה לקידום אתרים חברה לקידום אתרים